ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4708, 24 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Żabka zaprasza!
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Bolecnauci alarmują14 sierpnia 2020r. godz. 11:24, odsłon: 9872, Kazimierz Marczewski
Według mieszkańców właściciel urządził w swoim samochodzie magazyn na różne rzeczy.
Bolesławiec - Informacje: Kilka lat stoi w tym samym miejscu Auto na Opitza (fot. Kazimierz Marczewski)

Mieszkańcy ulicy Opitza poinformowali nas, że od kilku lat samochód renault widoczny na zdjęciu stoi w tym samym miejscu, nie jeździ a jego właściciel urządził sobie w nim magazyn na równe rzeczy. Żadne interwencje w tej sprawie do straży miejskiej, policji nie są poważnie traktowane.

- Przeprowadziłam się na Opitza dziewięć lat temu - mówi mieszkanka bloku przy tej ulicy. - Samochód ten stoi w tym miejscu od tego czasu - dodaje.

Komentarz redakcji.

Stojące auto ma tablice rejestracyjne więc łatwo ustalić jego właściciela. Dziwi nas obojętność straży miejskiej czy policji w tej sprawie, zważywszy, że miejsc parkingowych w Bolesławcu brakuje. Wydaje się, że w interesie mieszkańców tej ulicy należy coś z tym zrobić, Mamy nadzieję, że do tej sprawy służby miejskie podejdą poważnie. Warto się tej sprawie przyjrzeć.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 2 3 4 5 6 7

~~Pistacjowa Forsycja   16 sierpnia 2020r. o 21:49

~~Pistacjowa Forsycja

Postów:

Jedno pytanie czy ten samochód który tam stoi od lat ma opłaconą polisę PZU lub inną ?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ognistorudy Pomidor   17 sierpnia 2020r. o 6:57

~~Ognistorudy Pomidor

Postów:

~~Pistacjowa Forsycja napisał(a): Jedno pytanie czy ten samochód który tam stoi od lat ma opłaconą polisę PZU lub inną ?


polisę PZU zatrzymałeś się w rozwoju? czy już emerytem jesteś?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Szarobrunatny Pieris   17 sierpnia 2020r. o 12:44

~~Szarobrunatny Pieris

Postów:

~~Morelowy Liliowiec napisał(a):
~~Szarobrunatny Pieris napisał(a): Parkowanie na ulicy powinno być wyłącznie dla pojazdów, które są używane zgodnie z przeznaczeniem. Jeżeli pojazd jest porzucony, zamieniony na magazyn itp., to nie powinno go tam być, ponieważ w naszym mieście jest już bardzo mało miejsc do parkowania. To jest zwykły egoizm, zachowanie antyspołeczne. Uważam, że w sytuacji gdy władze miejskie ignorują takie chamskie zachowania właścicieli pojazdów, mieszkańcy z tej ulicy powinni wziąć sprawę w swoje ręce.


To twierdzenie bez żadnych podstaw a braki miejsc parkowania nie są zależne od tego kto jak miejsce na jezdni użytkuje .Kiedyś z sąsiadką miałem zwarcie bo uważała że pod oknem jej mieszkania nie wolno mi pozostawiać samochodu .To też egoizm czy zachowanie antyspołeczne?
Pisanie tutaj o władzach miejskich jest śmieszne bo te władze nic nie robią dla tego by ludzie bardziej przyjaźnie spojrzeli na ich działania. Robią wszystko dla zaspokojenia swoich własnych ,,EGOIZMÓW''


Nie jestem idiotą, żebyś zarzucał mi niewłaściwe myślenie. Wiem dobrze, co piszę, a ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem i uwagą. Powtarzam, miejsce na jezdni powinno być wykorzystywane zgodnie z jej przeznaczeniem, czyli do jazdy i parkowania - rozsądnego parkowania, a nie długotrwałego zajmowania w celach niezgodnych z interesem innych użytkowników ulicy. Do postojowania pojazdów, którymi się nie jeździ, powinno się znaleźć inne miejsce, a nie zajmować cenną przestrzeń potrzebną ludziom, którzy muszą używać pojazdów na co dzień. Taka sytuacja nie jest uregulowana prawnie i dlatego egoistyczni ludzie to wykorzystują. A o swojej sąsiadce wzmianka jest bez sensu, bo nie piszesz, czy parkujesz pod jej oknem na ulicy czy np. na trawniku. Jeśli na jezdni, to sąsiadka nie ma racji, bo gdzie ludzie mają parkować? Każdy by chciał mieszkać z dala od pojazdów i hałasu, ale to nigdy nie będzie realne.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Żonkilowa Turzyca   17 sierpnia 2020r. o 12:52

~~Żonkilowa Turzyca

Postów:

A co Was interesuje nie wasze auto, zagrażą komukolwiek Odwalcie się od nie swojej własności
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 2 3 4 5 6 7

reklama Żabka zaprasza!
Święto Ceramiki NA ŻYWO z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.)
"W samo południe" - gościem Wiesław Ogrodnik

Dziś o 12:00 wydanie specjalne programu Bernarda Łętowskiego.