ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4773, 28 listopada 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Fiege - praca !
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


21 listopada 2020r. godz. 10:24, odsłon: 3112, Bolec.Info
Rząd wprowadza ważne zmiany w ograniczeniach w związku z pandemią koronawirusa
Bolesławiec - Informacje: Premier: 100 dni solidarności a potem szczepionka I Liceum Ogólnokształcące (fot. Bolec.Info)

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział ważne zmiany w związku z pandemią koronawirusa.

Szkolne ferie zimowe w 2021 roku wyjątkowo zostaną skumulowane dla wszystkich województw do jednego terminu - rozpoczną się już 4 stycznia i potrwają do 17 stycznia. W praktyce oznacza to, że szkoły będą musiały wystawić oceny za pierwszy semestr jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Jednocześnie rząd przedłużył czas "zdalnego nauczania" w szkołach do 24 grudnia.

Zmiany także w handlu. Od 28 listopada otwarte będą mogły być placówki handlowe, ale z zastosowaniem najwyższego reżimu sanitarnego.

Premier wprowadzane zmiany określił jako "100 dni solidarności". Stwierdził, że 18 stycznia powinny pojawiać się pierwsze szczepionki.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5 6

~~Ceglastoczerwony Migdałowiec   23 listopada 2020r. o 21:42

~~Ceglastoczerwony Migdałowiec

Postów:

a tutaj macie rekomendacje firm farmaceutycznych, których eksperymentem medycznym (art.39 konstytucji) chcą nas szczepić

Co warto wiedzieć o firmie Pfizer, która niebawem "wyzwoli" nas ze śmiertelnej epidemii COWID 19?

1. EKSPERYMENTY MEDYCZNE
Po burzliwym procesie, największy na świecie koncern farmaceutyczny Pfizer zgodził się na wypłatę 75 milionów dolarów odszkodowania dla rodziców za eksperymenty na nigeryjskich dzieciach, które używane były do testowania niezatwierdzonych leków.

Badania antybiotyków Trovan o nieznanych skutkach ubocznych, rozpoczęły się w 1996 roku i objęły 200 dzieci, z których 11 zmarło, a u pozostałych wystąpiły uszkodzenia mózgu, organów wewnętrznych i inne poważne powikłania.

Podczas wybuchu epidemii cholery, zapalenia opon mózgowych i odry, firma Pfizer natychmiast wysłała do Nigerii specjalny zespół, który w prowizorycznym namiocie rozpoczął wstrzykiwanie i podawanie dzieciom nieznane i niezbadane leki. W ten sposób, pod pozorem walki z epidemią, globalny koncern testował swoje doświadczalne produkty.

Sprawa wyszła na jaw, gdy jeden z badaczy firmy mający wziąć udział w badaniach, Juan Walterspiel napisał list do prezydenta firmy, Williama Steere stwierdzając, iż badania “naruszają normy etyczne”.

“Niektóre dzieci znajdują się w stanie krytycznym” – pisał Walterspiel – “Co najmniej jedno zmarło po zażyciu pojedynczej dawki.”

Po ujawnieniu tych faktów, przed sądami Stanów Zjednoczonych, Kenii i Nigerii rozpoczęły się procesy przeciwko firmie Pfizer. W styczniu 2008 roku, sędzia w Nigerii wydał nakaz aresztowania kilku najwyższych szefów firmy Pfizer. Obecnie prezydentem firmy (Chairman – CEO) jest żydowski prawnik Jeffrey Kindler, wcześniej jeden z szefów General Electric oraz globalnej sieci barów serwującej niezdrową żywność – McDonald’s.
http://www.washingtonpost...9073001847.html

2. Oszustwa na pacjentach, kolejny eksperyment...
W 2009 roku największy na świecie koncern farmaceutyczny Pfizer przyznał się do winy i zgodził się zapłacić 2,3 mld dolarów kary za to, że promował przyjmowanie swoich leków w sposób niezgodny z ich właściwym przeznaczeniem. Firmę oskarżono o wprowadzanie klientów w błąd w kwestii dopuszczalnej dawki i zastosowań wycofanego już z rynku leku Bextra, którego wbrew twierdzeniom producenta nie powinno się było stosować przeciw wszystkim rodzajom bólu, a jedynie przeciw bólom stawów i bólom menstruacyjnym. Podobne zarzuty dotyczyły specyfiku przeciwko schizofrenii Geodon, antybiotyku Zyvox i leku przeciw epilepsji Lyrica. Ponadto Pfizera oskarżono o płacenie lekarzom za przepisywanie 9 innych leków swojej produkcji. Byłemu pracownikowi firmy, Johnowi Kopchinskiemu, za poinformowanie władz o nieprawidłowościach obiecano 51,5 mln dolarów.

3. Korumpowanie lekarzy, zastraszanie pracowników...
Pfizer zgodził się zapłacić 14,5 mld dolarów odszkodowań w związku z oskarżeniami o fałszywy marketing Detrolu, leku mającego pomagać w przeroście prostaty .

11,8 mld dolarów odszkodowania wypłacone będzie bezpośrednio amerykańskiemu rządowi. 2,6 mld dolarów skierowane zostanie do Medicaid.

Detrol był wcześniej przepisywane kobietom przy schorzeniach dróg moczowych. W koncernie uznano jednak, że sprzedaż medykamentu wzrośnie jeszcze bardziej jeśli przekona się lekarzy by przepisywali go jako antidotum na kłopoty z prostatą . A ponieważ występowanie powiększonej prostaty wraz z wiekiem mężczyzn jest coraz bardziej powszechne, sprzedaż Detrolu stała się prawdziwą żyłą złota.

W sądzie udowodniono, że Pfizer starał się zwiększyć sprzedaż Detrolu płacąc łapówki lekarzom, którzy zalecali zażywanie dużych jego ilości. Ponadto udowodniono, że koncern premiował pracowników, którzy w ten sposób reklamowali ten lek, a wstrzymywał premie tym, którzy tego odmówili.

https://www.bibula.com/?p=11719&fbclid=IwAR3BQrhKyr19hd49istFbKeOEsfAjOb1_a_XDUVOhmOdOBZkWINBpY2JEZ0

Szczepionka na COVID-19 firmy AstraZeneca, którą m.in. kupi polski rząd powstała przy użyciu ludzkich linii zarodkowych z aborcji. Komórki MRC-5 uzyskano w 1966 roku z płuc 14-tygodniowego płodu płci męskiej, a litery MRC oznaczają nazwę Medical Research Council z Londynu. HEK-293 to linia komórkowa wyprowadzona z embrionalnych ludzkich komórek nerek. Ponadto A549 to linia komórkowa gruczolakoraka płuc.
Ale to nie wszystko co powinniśmy wiedzieć.
W piątek 13 listopada odbyło się spotkanie premiera Morawieckiego z przedstawicielami tego koncernu w sprawie "zapewnienia Polakom dostępu do szczepionki". Ale to nie wszystko.
Już w styczniu tego roku podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos premier i prezes AstraZeneca ogłosili półtoramiliardową inwestycję w Polsce.
Podczas spotkania omówiono także projekt Warsaw Health Innovation Hub (WHIH), inicjatywę AstraZeneca, wypracowaną we współpracy z państwową Agencją Badań Medycznych, "pozwalającą na identyfikację najpilniejszych problemów w systemie opieki zdrowotnej oraz ich szybkie i skuteczne rozwiązanie". "Podobne projekty AstraZeneca z powodzeniem realizuje z rządami wielu innych państw" - podkreślono w komunikacie. M.in. w Afryce.
Poinformowano w nim też, że podczas spotkania powołano zespół roboczy ds. Warsaw Health Innovation Hub, w którego skład weszli przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, Ministerstwa Zdrowia, AstraZeneca Pharma Poland, a także Agencji Badań Medycznych, Narodowego Funduszu Zdrowia, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji oraz Centrum e-Zdrowia.
Spółka zaprezentowała również przedstawicielom rządu globalną inicjatywę - Partnership for Health System Sustainability and Resilience. Celem projektu jest wypracowanie rekomendacji mających na celu długofalową poprawę zrównoważenia i elastyczności systemów ochrony zdrowia, uwzględniając wnioski płynące z przebiegu pandemii. "Polska została wytypowana do wzięcia udziału w fazie pilotażowej projektu jako jeden z ośmiu krajów na świecie. Inauguracja przedsięwzięcia nastąpi jeszcze w listopadzie, a rekomendacje dla Polski zostaną opublikowane w styczniu 2021 roku" - zapowiedziała AstraZeneca.
Brzmi ładnie. Co oznacza? Partnerstwo publiczno - prywatne... BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ.
Czy szczepionka będzie bezpieczna?
Badania kliniczne szczepionki brytyjsko-szwedzkiej firmy zostały wstrzymane na kilka dni na terenie Wielkiej Brytanii.
Powodem wstrzymania 6 września 2020 r. testów szczepionki przeciwko COVID-19 było wykrycie tzw. poprzecznego zapalenie rdzenia kręgowego (transverse myelitis) u jednego z pacjentów uczestniczących w badaniach klinicznych III fazy.
Badania zatrzymano również w innych krajach, w których są prowadzone, czyli w USA, Brazylii i Afryce Południowej.
Dwa miesiąca później premier polskiego rządu podpisuje umowę z koncernem.
Na swojej stronie AstraZeneca informuje, że "bada integrację nowych technologii, w tym 5G i sztucznej inteligencji, w celu stworzenia zamkniętej pętli zarządzania chorobami od szpitala do domu".
Witaj w "nowej normalności".
https://www.astrazeneca.com/.../demonstrating-healthcare...
https://www.gazetaprawna.pl/.../1496120,koronawirus...
https://www.termedia.pl/.../AstraZeneca-wznowila-badania...https://www.facebook.com/justsocha
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ceglastoczerwony Migdałowiec   23 listopada 2020r. o 21:58

~~Ceglastoczerwony Migdałowiec

Postów:

qwax_ napisał(a):
~~Malachitowy Żywotnikowiec napisał(a): Jednak od początku jasno jest powiedziane, że szczepionka na covid- o ile będzie-że będzie tylko dla chętnych-więc po co to nakęcanie i sianie paniki wśród ludzi.

Zgadza się - szczepionka będzie dobrowolna i obowiązkowa, więc po co siać panikę ;)


malachitowy, tutaj masz niespanikowane niemcy, tak se wychodzą na ulicę, dla zabawy

https://www.facebook.com/GedankenzurZeit/videos/282915393163380

https://www.facebook.com/100009193291637/videos/2696063427376741/

https://www.facebook.com/die.kloa.grousi/videos/3780938011924779

niespanikowaną szwecję

https://www.facebook.com/SzlachetnieZdrowy/videos/500301894263313

niespanikowaną francję

https://www.facebook.com/107554124439425/photos/a.107624191099085/154837666377737/

niespanikowaną danię

https://www.facebook.com/photo?fbid=10224672324055830&set=a.10201348319890303

niespanikowaną słowację

https://www.facebook.com/photo?fbid=10224650219423228&set=pcb.10224650221143271
niespanikowaną danię

https://www.facebook.com/fblicher/videos/10222519201022316
https://www.facebook.com/photo?fbid=10224645785232376&set=pcb.10224645633588585

a tu, jak to ten eksperyment medyczny nie będzie będzie przymusowy, taki drobny przykładzik tylko

https://www.facebook.com/photo?fbid=4577140712359461&set=a.1109759502430950
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

Pannazdzieckiem   23 listopada 2020r. o 22:52

Pannazdzieckiem

Postów: 13480

~~Ceglastoczerwony Migdałowiec napisał(a):
qwax_ napisał(a):
~~Malachitowy Żywotnikowiec napisał(a): Jednak od początku jasno jest powiedziane, że szczepionka na covid- o ile będzie-że będzie tylko dla chętnych-więc po co to nakęcanie i sianie paniki wśród ludzi.

Zgadza się - szczepionka będzie dobrowolna i obowiązkowa, więc po co siać panikę ;)


malachitowy, tutaj masz niespanikowane niemcy, tak se wychodzą na ulicę, dla zabawy
...


Mjgdałowcu zaj...bista robota :) Pełen podziwu jestem :) Dla wielu opublikowane przez Ciebie teksty to tytaniczny wysiłek związany z przeczytaniem , nie mówiąc o zrozumieniu treści. Wielu powie ot kolejna teoria spiskowa , bo przecież w telewizorni o tym nie mówią . Zaś poważna większość to oleje , bo to bliżej nieokreślona przyszłość , " która nas nie dotyczy "

Witamy w nowej rzeczywistości.

Lot MH17 to dla mnie nowość , ale pozostałe informacje zostały potwierdzone w innych źródłach , z jakimi miałem do czynienia . Ja ze swej strony dodam , że ponoć Covid2.0 , ten ze szczepionek ma korelować z jedynką i uaktywniać z biegiem czasu śmiercionośne działanie , oczywiście za pomocą chorób współistniejących , żeby tylko ludziska się nie połapali , że przyczyną szczepienia.
Nie do końca też jest jasna kwestia przymusu szczepień. Mam takie wrażenie , że w polskim ustawodawstwie jest już przepis o " wyższej konieczności ochrony STADA " i w du...ie mamy paragraf 39 Konstytucji.
Linka do rozprawki o Covid2,0 nie podam , bo zaszportał się w sieci , ale konkluzja ostateczna tego artykułu gdzieś na Wolnej Polsce ( tłumaczenie Ola Gordon ) jest taka.

Prawdopodobnie kosmici , albo Istoty z innych wymiarów , cokolwiek miało by to znaczyć , uznały , że Ludzkość to RAK Planety i fundują nam depopulacje żeby " odrobaczyć " Planetę .

Według mnie jedyna nadzieja w Stwórcy . Módlmy się :)

Dobranoc :)Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Atramentowy Głąbigroszek   23 listopada 2020r. o 23:00

~~Atramentowy Głąbigroszek

Postów:

Myślisz, że wymodlisz proszoną nalewkę. Na krzywego ryja nikt nic nie dostanie - kredytów w MOPS też już nie dają. Szlachta jak nie pracuje to i nie pije.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

Pannazdzieckiem   23 listopada 2020r. o 23:19

Pannazdzieckiem

Postów: 13480

~~Atramentowy Głąbigroszek napisał(a): Myślisz, że wymodlisz proszoną nalewkę. Na krzywego ryja nikt nic nie dostanie - kredytów w MOPS też już nie dają. Szlachta jak nie pracuje to i nie pije.


Chciałeś coś ode mnie jełopie ? To napisz podanie

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5 6

reklama Zapraszamy