ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4889, 20 kwietnia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1654 1655 1656 1657 1658 1659 1660 1661 1662 1663 1664 > >>

~~Liliowobiały Niecierpek   2 marca 2020r. o 8:18

~~Liliowobiały Niecierpek

Postów:

Niektóre listy poparcia do KRS zostały zniszczone
a na niektórych widnieje podpis poparcia sędziego, którego się de facto nie zna
a na kolejnych podpisała się znajoma ze szkoły pana Zero.


pis to największa tragedia dla Narodu Polskiego


Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Rdzawy Wawrzynek   2 marca 2020r. o 10:56

~~Rdzawy Wawrzynek

Postów:

Ciarki chodzą po plecach, kiedy bezmózgowi ślepi fanatycy, którzy nie potrafią podjąć najmniejszej polemiki w dowolnym temacie, a samodzielnie potrafią tylko obrzucić obelgami, rozpaczają nad stanem umysłu Polaków!

Gdzie byli, gdy rozdawano za napiwki polskie banki i polski przemysł?
Gdzie byli, jak likwidowano stocznie?
Gdzie byli, jak Lewandowski doprowadził do bankructwa i rozdał za grosze 400 najlepszych polskich firm jako "program powszechnej prywatyzacji"?
Gdzie byli jak Balcerowicz ograbił Polaków ze wszystkich oszczędności, a napełniał kieszenie zachodnich spekulantów miliardami dolarów?
Gdzie byli, gdy grubo ponad 3 mln najlepiej wykształconych i najbardziej dynamicznych Polaków wygoniono za chlebem na zmywaki Europy?
Gdzie byli jak Tusk ukradł 156 mld z kont emerytów?
Gdzie byli, jak wyłudził ćwierć BILIONA z VAT?!
Gdzie byli, jak strzelano do górników i policja lała na wszystkich demonstracjach?
Gdzie byli jak Tusk przekroczył BILION samego tylko jawnego (nie mówiąc o ukrytym!) zadłużenia, w zamian dając wyłącznie "piniendzy ni ma i nie bedzie"?!

Pis jest faktycznie do bani, ale przy POprzednikach, to mistrzowie świata przy drużynie podwórkowej!

Co proponują w zamian (w miejsce PiS) poszczuci nienawistnicy? NIC!
Bo nawet bezmózgim nie przejdzie przez gardło, że 1/3 Polaków, to skończeni deb.le, którzy chcą koalicji złodziei, folksdojczów, komuchów i zboczeńców! Koalicji której jedynym programem jest tramwaj różnorodności, loveparade, karta zboczeńcy+ i przygotowanie w szkołach świeżego mięska dla pedofilów!

I zamiast zapaść się pod ziemię z hańby i wstydu, CHCĄ UCZYĆ INNYCH!

Jedyną alternatywą pozostaje WYŁĄCZNIE Konfederacja, reszta jest GORSZA od Pis!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ametystowy Bluszczyk   2 marca 2020r. o 11:29

~~Ametystowy Bluszczyk

Postów:

podaj zródło tych WYPOCIN korwinku,,niedo......
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Rdzawy Wawrzynek   2 marca 2020r. o 14:20

~~Rdzawy Wawrzynek

Postów:

Żródło czego?
Strzelania do górników? Likwidacji stoczni? Fiaska praogramu powszechnej prywatyzacji? Wyłudzenia VAT? Czy może Koalicji której jedynym programem jest tramwaj różnorodności, loveparade, karta zboczeńcy+ i przygotowanie w szkołach świeżego mięska dla pedofilów!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Płowoszara Godecja   3 marca 2020r. o 18:24

~~Płowoszara Godecja

Postów:

Sprawa zarobków Zbigniewa Ziobry

W ciągu trzech lat Zbigniew Ziobro dostał prawie 200 tys. zł dodatku prokuratorskiego, mimo że polska konstytucja zabrania, aby poseł był również prokuratorem. Jako parlamentarzysta Ziobro otrzymuje dietę w wysokości 29,8 tys. zł rocznie. Dodatek prokuratorski 64 tys. złotych rocznie przysługuje jedynie czynnym prokuratorom, a obecny minister sprawiedliwości nigdy nim nie był. Polityk łamie konstytucję i ustawę o prokuraturze.

Do tego ma pensję ministra (169 tysięcy złotych rocznie) i blisko 10 tysięcy złotych rocznie za zasiadanie w Krajowej Radzie Sądownictwa". Z tych kwot opodatkowana jest tylko pensja ministra

WYSTARCZY NIE KRAŚĆ .

Jak tam PISowskie gołodupce , wy słabo wykształceni prymitywne biedaki zarabiacie podobnie ?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Liliowobiały Niecierpek   3 marca 2020r. o 19:11

~~Liliowobiały Niecierpek

Postów:

drenaż pieniędzy publicznych trwa

pisowskim ludzkim panom się należy

w biały dzień w białych rękawiczkach przy poparciu Kościoła i pislamu
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Liliowobiały Niecierpek   3 marca 2020r. o 21:05

~~Liliowobiały Niecierpek

Postów:

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25753989,zbigniew-ziobro-pobiera-cztery-pensje-poslowie-ko-wnioskuja.html#s=BoxOpImg9wystarczy pobierać 4 pensje i być zerem
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Brunatnożółty Przypołudnik   4 marca 2020r. o 7:28

~~Brunatnożółty Przypołudnik

Postów:

Popularny hiszpański dzienniki internetowy “El Correo de Madrid” opublikował artykuł pt. “Dlaczego Hiszpania schodzi na psy, a Polska zamienia się w potęgę?”, w którym porównuje obecną sytuację gospodarczą i społeczną Polski i Hiszpanii. Artykuł ilustrowany został zdjęciem prezydenta Polski, Andrzeja Dudy.
Autor artykułu, Nicolino Peralta, przypomina, że w roku 1989, po 44 latach komunizmu, Polska była krajem biednym, zapóźnionym, w ruinie społecznej i moralnej. Wskazuje, że w tym czasie Hiszpania cieszyła się największym wzrostem gospodarczym, inwestycjami i konsumpcją, która rozkręcała gospodarkę.
“Dzisiaj, sytuacja jest diametralnie różna. Polska zmierza do statusu potęgi” – stwierdza autor. “Prawie nie ma bezrobocia, a wzrost gospodarczy, nieprzerwany od 25 lat, osiągnął średnio 4 proc. Dodatkowo młodzież nie zna słowa kryzys” – czytamy w dzienniku reprezentującym prawą stronę hiszpańskiej sceny politycznej. Według Peralty, jest kilka przyczyn “dlaczego Polska kwitnie, a Hiszpania więdnie”.
“Przede wszystkim w Polsce własność prywatna jest święta. Nikt nie wyobraża sobie najazdu zorganizowanych “okupas” (dzikich lokatorów zajmujących mieszkania – PAP), bezwstydnie chronionych przez polityków bez skrupułów” – zauważa.
Autor podkreślił istnienie w Polsce “bezpieczeństwa prawnego”, które stało się “marką firmową kraju”.
“Obywatele i firmy wiedzą, że nie spadnie na nich cotygodniowy dekret politykierów, ustanawiających prawo dla obszarów, na których się nie znają, i którzy poza polityką nie znaleźliby pracy nawet jako magazynierzy w Mercadonie (popularna sieć supermarketów – PAP), z całym szacunkiem dla magazynierów” – napisał Peralta.
“Oprócz tego, podatki są umiarkowane (…) Nie ma tam (w Polsce – PAP) podatków zmuszających obywatela do oddania ponad połowy owoców jego pracy, i które w większości są przeznaczane na tworzenie i tuczenie kasty klientelistycznej, bezużytecznej i pasożytującej” – podkreśla autor. Peralta pisze, że firmy widzą w Polsce dobre miejsce do inwestowania i tworzenia zatrudnienia.
“I, co najważniejsze, ten naród (polski – PAP) na wschodzie Europy zrozumiał, co to są wartości, że tworzą substancję, krew, kręgosłup narodu (…)” – czytamy.
“Z kolei, imigracja jest uporządkowana i uregulowana. Najpierw, ci najbliżsi, pochodzący z Ukrainy. Potem długa lista oczekujących, wykwalifikowanych Hindusów, z wizami, i z chęcią do pracy i zdobywania praw dzięki wypełnianiu obowiązków, i poczynieniu wkładu dla kraju przyjmującego” – zauważa Peralta.
Autor odnotowuje, że jeżeli Polska nadal będzie szła tą drogą, to osiągnie “duży postęp”. “Będzie miała problemy, raz będzie lepiej, raz gorzej. Ale naród, który szanuje prawo, własność prywatną, naukę, granice, który nie rabuje podatnika, który wynagradza wysiłek i poświęcenie, osiągnie sukces” – pisze Peralta.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1654 1655 1656 1657 1658 1659 1660 1661 1662 1663 1664 > >>

reklama Mrowka zaprasza
reklama Mrowka zaprasza