Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wybory parlamentarne 2015

~haha niezalogowany
20 października 2015r. o 8:44
tyle bicia piany, ze platforma i pis są be a tu widać efekty w głosowaniu. Ludzie - macie chyba za dobrze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ART niezalogowany
20 października 2015r. o 11:26
Myślę iż po tych wyborach prezydenckich ,mimo tylu afer i złodziejskiej polityki PO.
Bolesławianie wybrali Komorowskiego ,to wyniki nie będą dobre dla PIS.Tu jest stare zagłębie komuny.więc więcej głosów dostanie szmajdzińska czy klikowa NIŻ KANDYDACI BOLESŁAWCA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obiektywny niezalogowany
20 października 2015r. o 22:13
Po tej sondzie widać, że iluś ludzi, ma dalej wyprane mózgi przez TVN i Wyborczą i pomimo tylu afer nadal chce głosować na PO???. Ludzie zastanówcie się!. Nie mówię, aby głosować na PIS czy też Nowoczesną albo Zjednoczoną lewicę, bo to i tak ta sama banda, nie wspominając już o PSL. Ja osobiście głosuje na listę Pawła Kukiza, a to dlatego, że na jego liście są ludzie z Ruchu Narodowego. Czas najwyższy POgonić te wszystkie świnie od koryta. Młodzi nie dajcie się omanić i idźcie głosować, bo te wybory są najważniejsze od 1989 roku, roku w którym niby upadła komuna, która tak naprawdę trwa do dziś!.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2015r. o 22:42
~Obiektywny napisał(a): Po tej sondzie widać, że iluś ludzi, ma dalej wyprane mózgi przez TVN i Wyborczą i pomimo tylu afer nadal chce głosować na PO???. Ludzie zastanówcie się!.


Spoko rokokoko.
Zauważ że w sondzie zagłosowało ponad 600 osób.
To jest 2 procent uprawnionych do głosowania w powiecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~henio niezalogowany
20 października 2015r. o 22:55
sondaż, jak zwykle odbiega od wyników wyborów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Prawdziwy POlak niezalogowany
20 października 2015r. o 22:56
~ napisał(a):
~Obiektywny napisał(a): Po tej sondzie widać, że iluś ludzi, ma dalej wyprane mózgi przez TVN i Wyborczą i pomimo tylu afer nadal chce głosować na PO???. Ludzie zastanówcie się!.


Spoko rokokoko.
Zauważ że w sondzie zagłosowało ponad 600 osób.
To jest 2 procent uprawnionych do głosowania w powiecie.

A mi tak ksiądz wyprał mózg że zagłosuję na PIS i Jarosława Zbawiciela.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
20 października 2015r. o 23:08
~henio napisał(a): sondaż, jak zwykle odbiega od wyników wyborów


Nie, to wyniki wyborów odbiegają od sondaży! I w tym jeszcze cała nadzieja !!

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alek niezalogowany
20 października 2015r. o 23:28
~Obiektywny napisał(a): Po tej sondzie widać, że iluś ludzi, ma dalej wyprane mózgi przez TVN i Wyborczą i pomimo tylu afer nadal chce głosować na PO???. Ludzie zastanówcie się!. Nie mówię, aby głosować na PIS czy też Nowoczesną albo Zjednoczoną lewicę, bo to i tak ta sama banda, nie wspominając już o PSL. Ja osobiście głosuje na listę Pawła Kukiza, a to dlatego, że na jego liście są ludzie z Ruchu Narodowego. Czas najwyższy POgonić te wszystkie świnie od koryta. Młodzi nie dajcie się omanić i idźcie głosować, bo te wybory są najważniejsze od 1989 roku, roku w którym niby upadła komuna, która tak naprawdę trwa do dziś!.


Szkoda, ze zapomniałeś dodać że ci, którzy popierają PiS też mają wyprane mózgi - może przez nieco inną telewozję i mimo wszystko chyba bardziej wyprane. Ci, głosujący na PO może uznali, ze choć trochę jednak żyje im się lepiej. Przypominam, że PIS też już rządził i nie zrobił absolutnie nic, żeby przeciętny Polak poczuł różnicę. Poważnie? Ja ją odczułem - wyraźnie widać przynajmniej tu u nas spadek bezrobocia, jedno z moich dzieci ma darowizny podręczniki, korzystam z karty dużej rodziny, ogólnie żyje mi sie nieco lepiej niż 8 lat temu. Co w czasie swoich rządów zrobił PIS?? Cos tak zauważalnego na codzień dla zwykłego Polaka?? Ja sobie nie przypominam. Dodam tylko, ze nie wierze, ze kiedy PiS dojdzie do władzy będzie i inny niż PO, ze nie bedzie przekrętów, manipulacji i ściemy - bo proces wychodzenia z takiej polityki trwa latami i dopóki ten obóz nie "wymrze" to sie nie stanie. Z resztą PIS przecież juz rządził - wcale nie był lepszy niż PO w kwestii afer - jak nie gorszy. Wiec jak juz mam wybierać to mimo wszystko wole PO - bo jak wspominałem żyje mi sie nieco lżej, bo w ich szeregach nie ma obłąkanych fanatyków, dziwnych prezesów, ludzi wykorystujących do swoich celów politycznych kiboli i ułaskawiających zadymiarzy, w końcu pomysłów na podejmowanie decyzji państwowych na wiecach. PO... Moze mogli zrobić więcej, ale zrobili coś. PiS - w czasach swoich rządów nie zrobili kompletnie nic. Dlatego oddaje głos na PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza