Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prokuratura postawiła zarzuty bolesławieckiemu policjantowi
~PanKracy niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 19:18
To są hieny,ormowcy po peerelowskich rodzicach i dziadkach z czerwonymi książeczkami....brawo dla prokuratury z Jeleniej Góry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 20:37
Komendantowi nie zależy na nadzorze. Ostatnio byłem na policji i widziałem informację umieszczoną przed wejściem na teren komendy, że używanie urządzeń nagrywających na jej terenie musi być poprzedzone zgodą komendanta. Gdyby mu zależało na transparentności to nie trzeba byłoby takiej zgody bo przecież policjant na służbie to urzędnik państwowy i nie powinien mieć nic do ukrycia. Czyżby nadal mieli coś do ukrycia w Bolesławcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 21:22
Zdjęcie nie jest a propos. Budynek Sądu Rejonowego to nie prokuratura, która zajmuje zupełnie inny budynek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 21:24
To fakt ostatnio byłem w tej komendzie, zmarzłem jak pies w tej ich poczekalni/, żadnej informacji, napisane Recepcja a gostek sobie siedział przy kompie i nawijał przez telefon. Powinni sobie jakąś miłą panią tam zatrudnić. Nakrzyczałem się z tym przez małą dziurkę w szybie. Kurna ludzie 21 wiek mamy a jak krzyczę do szyby jak w jakiejś komedi o PRLu. Żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czytam i zong :) niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 21:40
Oooo, idzie nowe...........? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wert niezalogowany
14 stycznia 2016r. o 6:49
To co nazywasz recepcją to pomieszczenie dyżurnych a Pan przy komputerze to dyżurny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6140
#maly85 nieaktywny
14 stycznia 2016r. o 7:32
co za czasy.w tym wieku za pare zloty wyleciec z roboty.....no gratulacje:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
14 stycznia 2016r. o 8:57
~PanKracy napisał(a): To są hieny,ormowcy po peerelowskich rodzicach i dziadkach z czerwonymi książeczkami....brawo dla prokuratury z Jeleniej Góry.

Cóż - "Geniusz Karpat"i "odkrywca". Zastanów się nim napiszesz bo sam nie wiesz z jakiego łoża pochodzisz. Co do policjanta to czarna owca i dobrze, że wyeliminowana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.