Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
12337,50 zł - tyle ma zarobić nowy starosta
~Ja niezalogowany
23 listopada 2016r. o 8:16
Dlatego za wszelką cenę pcha się na stołek szlak mnie trafia nieroby za siedzenie ludzkie podatkowe pieniądze i to takie duże powinno się płacić 1200zł.niema żadnego zawodu a siedzić na fotelu i brać ludzkie ciężko zapracowane podatkowe pieniądze to skandal i to taką pensje ustanowiło starostwo a pracownik który 12 godz.układając chodniki ma pensje 1200 zł.za pensje starosty rzecz jasna że biurokrata pazurami walczyć będzie prawda panie nowy starosto oj niema pan szacunku do pieniędzy oj hapie się ile się da a szkoda że to młode pokolenie w pana poprzednim zakładzie niebyło tak pazerne na takie pieniądze które pan teraz będzie brał za bieganie po mieście.tylko ciekaw jestem czy zus zabierze emetyture czy zostawi bo temu człowiekowi ciągle mało .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~o co tu chodzi niezalogowany
23 listopada 2016r. o 8:25
Odnoszę wrażenie że większość nie lubi nowego starosty.

W takim razie pytam jakim cudem ten pan został starostą ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inspektor Hektor niezalogowany
23 listopada 2016r. o 8:29
~o co tu chodzi napisał(a): Odnoszę wrażenie że większość nie lubi nowego starosty.

W takim razie pytam jakim cudem ten pan został starostą ?


W wyniku dogadania się koalicjantów SLD, PO i Forum prezydenta miasta. Prezydent będzie musiał spooooro nadrabiać za ten moim zdaniem błąd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2016r. o 8:45
~o co tu chodzi napisał(a): Odnoszę wrażenie że większość nie lubi nowego starosty.

W takim razie pytam jakim cudem ten pan został starostą ?
Nowo mianowany Starosta się tylko kompromituje,a na dodatek osmiesza sobą ten Urzad.W takim układzie on nie będzie prawidłowo funkcjonowal.A takie wszyscy mieli oczekiwania,ze się wszystko zmieni...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2016r. o 8:54
~ napisał(a): Pan starosta w ten sposób walczy z biedą - to jest nasz dar dla niego jak ze szlachetnej paczki żeby nie był ubogi.
Starosta powinna zostać osoba z zewnątrz,ktora nie jest zkorumpowana z lokalnymi układami,nby politycznymi,a tak naprawdę z polityka nie majacymi nic wspólnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
23 listopada 2016r. o 10:38
podatkowe pieniądze i to takie duże powinno się płacić 1200zł.niema żadnego zawodu a siedzić na fotelu i brać ludzkie ciężko zapracowane podatkowe pieniądze to skandal i to taką pensje ustanowiło starostwo a pracownik który 12 godz.układając chodniki ma pensje 1200 zł.za pensje starosty rzecz jasna że biurokrata pazurami walczyć będzie prawda panie nowy starosto oj niema pan szacunku do pieniędzy oj hapie się ile się da a szkoda że to młode pokolenie w pana poprzednim zakładzie niebyło tak pazerne na takie pieniądze które pan teraz będzie brał za bieganie po mieście.tylko ciekaw jestem czy zus zabierze emetyture czy zostawi bo temu człowiekowi ciągle mało .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Platforma narodowa niezalogowany
23 listopada 2016r. o 10:46
Drugim najbogatszym powiatem jest powiat przysuski:
dane
Starosta 156768 zł
3 !! !! !! członków Zarządu, bez etatowego!
Jakoś można pracować.

Co na to koalicja, no i mam nadzieję, że opozycja zawetuje takie wynagrodzenie na starcie pracy, może niech się Starosta wykaże
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Platforma narodowa niezalogowany
23 listopada 2016r. o 10:50
http://bip.przysucha.pl/Article/get/id,24334.html

No i niech się za bardzo nie spocjolni nasz nowy Starosta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie