Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pochowali ludzi na drodze?
~~Waldemar niezalogowany
26 stycznia 2017r. o 11:02
Pan Dariusz Mucha przyczynił się do tego, że ujawniono bezprawne działania spółki. Niestety miałem do czynienia z urzędnikami w sprawie prywatnej, gdzie kilkukrotnie nie przestrzegano obowiązujących przepisów. Nawet wtedy, gdy wierząc, że jest to tylko niewiedza udowodniłem na piśmie, że nie mają racji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 stycznia 2017r. o 11:35
~~ napisał(a):
~~Mimi napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Mimi napisał(a): Gówno prawda! Ten syf który tutaj wypisujecie nie oddaje w ogóle rzeczywistości.

Kasprzyk dobrze powiedział - pan Mucha wącha zmiany szykujace się w polityce. Ustawa o kadencyjności pozwoli mu swobodnei startować na prezydenta? Chyba śni, że zbierze tak mocny elektorat!

Jak widzę Bolec ostatnio bardzo promuje pana Muchę. Dodatkowo łądując w spółkę miejską.Zmoderowano 26.01.2017 godz.9:32 - powód: korekta (moderator)


A to dotychczasowa nie daje swobody startu panu Musze? Daje! A ty tu bzdury wypisujesz, że on to robi z niskich pobudek. Piszesz w ten sposób udowadniacie jak bardzo wszyscy się boicie, że stary układ padnie i następcy odkryją kolejne ewentualne machloje.


Jeśli kogoś uraziłem tym wpisem o "ewentualnych machlojach" niniejszym przepraszam .

Machloje? To są bezpodstawne ataki za które można odszkodowanie płacić. Zastanów się zanim napiszesz tak mocne oskarżenia bo trzeba mieć dowody. Zostaniesz podany do prokuratury za oszczerstwa.
A dotychczasowe błędy, problemy nie wynikają z przekrętów a jedynie błędów i ich wyolbrzymianiu do ogromnej skali, przez ten właśnie portal.


Napisano "ewentualne" więc proszę mnie nie straszyć prokuraturą bo nikogo nie obrażono tym komentarzem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 stycznia 2017r. o 11:37
~~ napisał(a):
~~Mimi napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Mimi napisał(a): Gówno prawda! Ten syf który tutaj wypisujecie nie oddaje w ogóle rzeczywistości.

Kasprzyk dobrze powiedział - pan Mucha wącha zmiany szykujace się w polityce. Ustawa o kadencyjności pozwoli mu swobodnei startować na prezydenta? Chyba śni, że zbierze tak mocny elektorat!

Jak widzę Bolec ostatnio bardzo promuje pana Muchę. Dodatkowo łądując w spółkę miejską.Zmoderowano 26.01.2017 godz.9:32 - powód: korekta (moderator)


A to dotychczasowa nie daje swobody startu panu Musze? Daje! A ty tu bzdury wypisujesz, że on to robi z niskich pobudek. Piszesz w ten sposób udowadniacie jak bardzo wszyscy się boicie, że stary układ padnie i następcy odkryją kolejne ewentualne machloje.


Napisałem "ewentualne" i jeśli chcesz oddawać sprawę do prokuratury to się najpierw zastanów czy warto?
Machloje? To są bezpodstawne ataki za które można odszkodowanie płacić. Zastanów się zanim napiszesz tak mocne oskarżenia bo trzeba mieć dowody. Zostaniesz podany do prokuratury za oszczerstwa.
A dotychczasowe błędy, problemy nie wynikają z przekrętów a jedynie błędów i ich wyolbrzymianiu do ogromnej skali, przez ten właśnie portal.


Jeśli kogoś uraziłem tym wpisem o "ewentualnych machlojach" niniejszym przepraszam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Po co komu prawo? niezalogowany
26 stycznia 2017r. o 13:18
Największe straty moralne ponoszą mieszkańcy miasta i powiatu, których bliscy leżą na tym cmentarzu. Jak można zaniedbać tak delikatną sprawę? Dlaczego sprawa nie została uregulowana prawnie przed rozpoczęciem pochówku? Jak można mówić o niewiedzy? Nie dziwcie się, że ludzie są oburzeni i zniesmaczeni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 stycznia 2017r. o 13:45
Działka nr 92 obr 09-( 372 m2) jest własnością Gminy Bolesławiec zarządzaną przez Prezydenta Miasta i w ewidencji gruntów oraz w planie miejscowym nadal jest drogą.Formalnie nie powinno być tam pochówków.Niechlujstwo. Dziwi mnie stanowisko Prezydenta i Rady Miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~O co to bicie piany? niezalogowany
26 stycznia 2017r. o 14:09
Działka do 2003 roku była cmentarzem i wchodziła w skład cmentarza!
Co to oznacza?
Ze wtedy coś się jakiemuś urzędnikowi popieprzyło!
Teraz to zauważyli i poprawili!
Stało się coś? NIC!
A teraz wielkie mi halo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stan niezalogowany
26 stycznia 2017r. o 14:31
Teren całego cmentarza jest" miejscem poświęconym' czyli przeznaczonym na pochówek zmarłych. A jeżeli z braku wolnych miejsc MZGK postanowiło chować ludzi wzdłuż teoretycznej alejki,
to dobrze. W końcu to też teren cmentarza. Idąc tokiem myślenia Muchy to tam kiedyś były ogrody działkowe, a jutro dowiemy się , że MZGK chowa ludzi na działkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JOL niezalogowany
26 stycznia 2017r. o 14:45
LUDZIE KOCHANI ZAJMUJECIE SIĘ BZDETAMI NIE MA INNYCH PROBLEMÓW?NIEDŁUGO NIE BĘDZIE GDZIE CHOWAĆ I CO WTEDY????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima