Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poderżnięto mu gardło
~~Rodziny, proszę przyjąć kondolencje. niezalogowany
8 maja 2017r. o 14:09
Niewątpliwie tragedia.
Ludzie zapewne ... wiedza.
Dobrze byłoby podzielić się tym z organami ścigania. Można, jak ktoś się boi zrobi to anonimowo.
Nigdy nie wiadomo czy takie zdarzenie nie dotknie w przyszlosci innych lub tego co cos wie a np. milczy.

Mam prośbę, pisząc komentarze proszę zwracac uwagę na ortografie. "Przykro" się czyta gdy występują błędy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 maja 2017r. o 15:14
ortograwia to żecz umowna wymyślona pżez mangistruw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wszystko... niezalogowany
8 maja 2017r. o 15:19
tak lekceważysz?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkanka łazisk niezalogowany
8 maja 2017r. o 15:35
Jak tak można mówić?! To było ZABÓJSTWO a prokuratura "przewrócił się na kawałki szyby" dla mnie to jest absurd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łun niezalogowany
8 maja 2017r. o 17:03
Jak dla mnie to zatargi międzysąsiedzkie. Nie ma opcji. Jeden jak i drugi pochodzili z podobnego środowiska. Policja może działa nie najszybciej ale na pewno dojdą do winnego. Moim zdaniem można obie sprawy połączyć. Muszą dojść komu i ile zalegali albo jak bardzo przeszkadzali... sam jestem z Łazisk ale nie obracam się w tym towarzystwie więc nawet się nie domyślam kto to. Ale wydaje mi się, że sprawca mieszka w okolicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
8 maja 2017r. o 17:16
Uciekaj ...o

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
8 maja 2017r. o 17:44
Moim zdaniem śledczy mogą iśc na urlop ;)
3 strony i wszystko jasne ,kto kogo zabił i w ogóle :)
CSI Bolec Info ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łun niezalogowany
8 maja 2017r. o 18:03
Hemi weź rozwiń to troszkę. Bo ciekawi mnie to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.