Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

14505
DP
14 maja 2019r. o 19:39
no co Ty?
że ja
stara żyła i eee
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowy Zawciąg niezalogowany
14 maja 2019r. o 19:49
:)
pamiętaj że Lucjan ma na Ciebie oko ...
podobnie na mnie ...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowy Zawciąg niezalogowany
14 maja 2019r. o 19:59
no ''katoliki'' :]
co wy na to?



Magdalena Grudziecka @MagdalenaGrudz2
· May 11, 2019
Replying to @fullconvergenza

Jak Wam wszystkim nie jest wstyd. Jesteście współodpowiedzialni za to zło.

ks. Sławomir MAREK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Śniedek niezalogowany
14 maja 2019r. o 20:18
https://www.tvn24.pl/brudzinski-wyladowal-black-hawkiem-na-boisku-tvn24-pl-ruszyla-kontrola-w-policji,935346,s.html

pisowskie państwo teoretyczne znowu zawiodło.
Kiedy wydarzy się kolejny Smoleńsk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 maja 2019r. o 20:35
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a): ...

No mercy! :D
Nie widzisz gościu, że się kompromitujesz?! :(
To gdzie to inne źródło wiedzy o Chrystusie? ...



Tradycyjnie z manipulatorskim zacięciem , pytaniem na pytanie i aksjomatem w tle ... Ojcowie Kościoła mają zawsze rację , jeśli nie mają racji , patrz punkt pierwszy . To samo mówili mi o facecie , któremu ptaszek nakupczył na pagony , gdy swego czasu w MONIE byłem , ja starszy szeregowy.

Podałem Ci Bazylu treści do znalezienia , ale łatwiej jest Ci korzystać z utartych szlaków , wyznaczonych przez " starszych i mondrzejszych " , jak mawia Michalkiewicz , a Ty zapytywujesz mnie o moje autorytety , porównując do bajkopisarstwa ? Zapytałem , co wiesz o Soborze w Bazylei ? Zapytałem , o elementarną logikę - Drzewo Poznania ... nie mówiąc o Drzewie Żywota . Zapytałem o Twoją wiedzę , aby skonfrontować z Mądrym własną ... być może ułomną świadomość .

I co ?

Ta sama ignorancja , jak teraz . Potok słów nic nie znaczących . Wracaj Panna do bajek o kosmitach i pamiętaj , że klecha ma zawsze rację .

Qurwa Bazyl , kto tu się kompromituje ?

Mój pierwszy Autorytet , prof Kieżun pisząc " Patologię transformacji " , też był atakowany przez wyznawców wolnego rynku żyda Bucholtza. Mój drugi Autorytet Stanisław Michalkiewicz jest intelektualnym ojcem buntu Narodu w kwestii 447 . Mój trzeci Autorytet dr Jaśkowski zna się na medycynie , jak Czerniak i Zięba . Mój czwarty Autorytet Zięba właśnie , System zdewastował Mu firmę , bo udzielił publicznego poparcia Konfederacji. Mój piąty Autorytet powiedział ... " do dupy z taką logiką " , a szósty ... Żyd Nacht ... Stwórco , oby wszyscy żydzi mieli taką inteligencję i wiedzę ... oraz taką empatię .

Teraz Ty Bazyl , Twoje Autorytety , po nazwiskach leć , nie krępuj się , i nie zasłaniaj zbiorową mondrościom Ojców Kościoła .

Biblia była wielokrotnie dopasowywana do potrzeb władzy nad lemingami i zakazana , żeby co mądrzejszy Leming się nie zorientował , jak to ze lnem było :D

Twój ruch Bazylu ... a przepraszam , z facetami bez matury nie dyskutuje się , zapomniałem , stary już i zniedołężniały jestem , pamięć nie ta :)

Chciałem pogadać o Jezusie i Stwórcy , ale pedofile są teraz na topie . I Jezus i Stwórca stracili znaczenie ... qurwa mać , jak tu nie kląć ?

Miłego wieczoru :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowy Zawciąg niezalogowany
14 maja 2019r. o 20:54
Oto jeden z drastycznych fragmentów (były jeszcze gorsze):

„Pytanie: A powiedz, co ci ksiądz robił?
Odpowiedź: No, do majteczek palce włożył.
P: Tam do pupki, tak?
O: Mhm.
P: To bolało?
O: Trochę musiało. I jeszcze całował.
P: A jak całował?
O: Jakby to powiedzieć.
P: Możesz powiedzieć wszystko, po prostu.
O: Wysuwał język”.

a ''buk'' to widział siedząc w niebiesiech i nie grzmiał ...
nie rzucił gromem ...
ale w bajeczkach potrafił całe miasta palić nie oszczędzając nawet niewinnych dzieci ...

zaprawdę powiadam wam ...dziwny to ''buk'' :]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 maja 2019r. o 6:04
~~Ultramarynowy Zawciąg napisał(a): ...

a ''buk'' to widział siedząc w niebiesiech i nie grzmiał ...
nie rzucił gromem ...
ale w bajeczkach potrafił całe miasta palić nie oszczędzając nawet niewinnych dzieci ...

zaprawdę powiadam wam ...dziwny to ''buk'' :]



Widzisz głupia Papugo , być może Ciebie ekscytują takie opisy , a nawet te jeszcze gorsze , ale mnie nie . Stary Testament , to nie bajki , Jahwe to nie bóg , Jezus też nie jest bogiem , a Stwórca potrzebuje energii szczęścia zwanej Luszem . Generowanej przez świadomy , zadowolony Umysł . Twój Umysł musi jednak generować złość i cierpienie , skoro tak Cię ekscytują takież opisy . Ciemna energia szatana , której potrzebuje do egzystencji , stała Ci się celem własnej egzystencji . Jej kreowanie . I jeszcze śmiesz kpić , że " czarnego " nie ma :D

Oj głupia Papugo , napisz wreszcie coś pozytywnego o KK ... bo ja znałem kiedyś takiego jednego klechę , że ... i do wypitki i do wybitki , i nie był homopedofilem :)

Może trochę masonem :D

Miłego głupia Papugo :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowa Iglica niezalogowany
15 maja 2019r. o 7:30
Bazyl ma rację, nie ma grzechu nie ma molestowania bo nie było wytrysku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.