Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Zazieleniały Żółwik niezalogowany
27 maja 2019r. o 17:28
~~Miodowy Kopytnik napisał(a): Ogłoszenie:
Sprzedam białego konia.
~Donald Tusk


A ja kota- Jarosław Kaczyński
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
27 maja 2019r. o 19:53
[img=1558979587_sslzlmk.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5918
#zbynek nieaktywny
27 maja 2019r. o 19:53
zbynek napisał(a): Zmoderowano 26.05.2019 godz.19:14 - powód: (kazimierz)


Jak usuniesz mi moją wybrankę do PE ,zgłoszę to do prokuratury .Niech żyje wolność ,wolność i swoboda.
[img=1558979623_qwq95dt.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Kosmos niezalogowany
27 maja 2019r. o 19:58
URRAAAAAAA...

pieprzyć złotówki !!!!!! teraz będę robić za ''ojro''

oczywiście jak senator karczewski - ''dla ideii'' ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Fuksja niezalogowany
27 maja 2019r. o 20:01
donosiciel won
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Kosmos niezalogowany
27 maja 2019r. o 20:11
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Rozchodnik niezalogowany
27 maja 2019r. o 20:11
A ja myślę, że temat : CO Z POPARCIEM DLA PIS " już w tym momencie się wyczerpał. Kwik totalnych ustał, wszystko jest wiadome, o czym tu więcej pisać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Kosmos niezalogowany
27 maja 2019r. o 20:34
a ja myślę że jeszcze nie czas :)
trzeba większej mobilizacji i codziennego przypominania wszystkim o wszelkich przekrętach i oszustwach ...ów
wtedy jest szansa że niezdecydowani pójdą ''wybierać'' a ci dzisiejsi zapatrzeni w prezia i jego obietnice przejrzą na oczy i zmienią zdanie kiedy dotrze do nich ze się ''sprzedają'' za jakieś marne ''pińcet'' kiedy w tym czasie wszystko drożeje i te ich darowane 500 już dawno straciło wartość ...

no pisory -właśnie trwa gala ''rekinów biznesu'' i zaskakuje mnie brak nominacji dla McKwaka za jego ''dwie wieże'' i dawnego doradcy Tuska a obecnego ''Pinokia''

w historii zapisał się Jan Bez Ziemi więc róbmy wszystko by dzisiejszy pisowski ''pinokio'' też został zapamiętany ...powiedzmy.... Mateusz Na Gruntach

:]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza