Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Masz pytanie do radnego?
~~. niezalogowany
23 września 2017r. o 8:14
~~Waluś Zapytalski napisał(a): Czy uważa Pan że wysadzenie z posady Piotra Romana to cel sam w sobie , czy ma Pan jakiś konkretny program dla Bolesławian ?



To jak typowy pOłowiec. wszystko źle, wina pisu trzeba ich wywalić. A jak zmienimy Polskę? Później się zastanowimy, najważniejsze wy... krec ać pis.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fifi niezalogowany
23 września 2017r. o 8:15
Czy ten pomysł z pytaniami do radnego to nie przygrywka do Pana kampanii prezydenckiej? Proszę o jasną odpowiedź: czy startujesz Pan w wyborach prezydenckich? Rzecz druga- Jest Pan znanym tropicielem wszelkich afer. Co z "aferą" mieszkaniową byłego wicestarosty? Wynik afery cmentarnej? Rozliczył Pan obecną ekipę za plac na Zgorzeleckiej? Proszę o informacje na temat efektów Pana działalności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~haha niezalogowany
23 września 2017r. o 8:27
A który na prezydenta? każmirz czy ten mucha? haha Marczewskie nie lubią Romana to zapraszają jakiegoś pana, który myśli, że jak sobie coś w głowie uroił to cały bolesławiec za nim pójdzie :D
,,Absolwent socjologii" nooo po uju mnie przekonało :D Pewnie jeszcze na PWSZ w legnicy :D Teraz co druga osoba w wieku 23-30 to absolwent socjologii :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
23 września 2017r. o 8:33
~~haha napisał(a): A który na prezydenta? każmirz czy ten mucha? haha Marczewskie nie lubią Romana to zapraszają jakiegoś pana, który myśli, że jak sobie coś w głowie uroił to cały bolesławiec za nim pójdzie :D


To nie jest jakis pan tylko radny rady miejskiej, wybrany przez suwerena ;-)
A na prezydenta to bede ja startowal.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hahahha niezalogowany
23 września 2017r. o 8:39
emem napisał(a):
~~haha napisał(a): A który na prezydenta? każmirz czy ten mucha? haha Marczewskie nie lubią Romana to zapraszają jakiegoś pana, który myśli, że jak sobie coś w głowie uroił to cały bolesławiec za nim pójdzie :D


To nie jest jakis pan tylko radny rady miejskiej, wybrany przez suwerena ;-)
A na prezydenta to bede ja startowal.

Chyba w krakowie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
23 września 2017r. o 8:46
Nie, w Bolesławcu ;)


Dopisane 23.09.2017r. o godz. 08:46:

O co jeszcze chcesz zapytać pana radnego Muchę, Anonimie?


Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 września 2017r. o 8:46
masz moje poparcie ...
chociaż mam warunki ... hahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~HAHAH niezalogowany
23 września 2017r. o 8:47
dobra, masz mój głos, bo fajny typek jesteś, a to mi wystarczy do wybrania króla bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.