Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Księga kondolencyjna w ratuszu
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
17 stycznia 2019r. o 10:52
~~Srebrnobiały Ubiorek napisał(a):
~~Żółtawordzawy Barwinek napisał(a):
emem napisał(a):
~Białobrązowy Rojnik napisał(a): Czym ten człowiek się zasłużył że go się wręcz gloryfikuje?.


Pawła Adamowicza gloryfikuje się, ponieważ był wybitnym samorządowcem. Co do tego nie ma wątpliwości, a wyniki jego pracy widać w Gdańsku - pojedź, to sam się przekonasz.


Paweł Adamowicz był najwspanialszym prezydentem w naszym Układzie Słonecznym, ba! w całej naszej Galaktyce, jeśli nie we Wszechświecie. Lepiej, Emem?


Twój prezydent Duda ogłosił żałobę narodową, jak myślisz dlaczego?


poprawka - nie moj - ja na niego nie glosowalem...na tego drugiego tez nie...obaj siebie warci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Ubiorek niezalogowany
17 stycznia 2019r. o 11:13
A co ten pan zrobił dla Bolesławca??Proponuje jeszcze jedną księgę obok dla górników i jedną obok dla kierowcy który gdzieś tam zginął w wypadku wczoraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowa Jodła niezalogowany
17 stycznia 2019r. o 11:13
Wybitny? Dobre.

Dla mnie, ani dla Bolesławca nic nie zrobił. Jest mi obojętny. NIE BĘDĘ SIĘ. NIGDZIE WPISYWAŁ.

Jego los różni sie od innych tym, że został zamordowany przez schizofrenika. Tyle.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 stycznia 2019r. o 11:17
~~Wrzosowa Jodła napisał(a): Wybitny? Dobre.

Dla mnie, ani dla Bolesławca nic nie zrobił. Jest mi obojętny. NIE BĘDĘ SIĘ. NIGDZIE WPISYWAŁ.

Jego los różni sie od innych tym, że został zamordowany przez schizofrenika. Tyle


Przecież nikt Cie do tego nie zmusza. Wpisują się ci, którzy mają taką potrzebę. Którzy doceniają człowieka mimo, że działał na innym terenie niz Bolesławiec.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek niezalogowany
17 stycznia 2019r. o 11:20
Byłem i widziałem, że ludzie przychodzą i się wpisują. Harcerze pełnią wartę. Brawo!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Omieg niezalogowany
17 stycznia 2019r. o 11:20
Ememmeme wiesz zajmij się lepiej mową nienawiści na bolec.info! Jak się będziesz tłumaczył, jak kiedyś z tego będzie nieszczęście?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Omieg niezalogowany
17 stycznia 2019r. o 11:26
Gdybyś przypadkiem nie wiedział o co chodzi? To masz skrajny przykład w dziale technicznym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Kufea niezalogowany
17 stycznia 2019r. o 11:30
własnymi ręcami wszystko zbudował? znam wybitnych budowlańców, górników , profesorów, lekarzy i zwykłych ludzi którzy zginęli w pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza