Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polacy są wspaniałym narodem i bezwartościowym społeczeństwem

~~Liliowobiała Jukka niezalogowany
22 lutego 2019r. o 14:43
ramaj napisał(a):
skorn napisał(a):
ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): Jeśli poseł Pięta to dziwkarz to falco też. Co to za podwójne standardy!
Gdzie Pięta,a gdzie Falco



ramaj napisał(a): zresztą władze to emanacja tegoż społeczeństwa .


bez komentarza : )


Co ma z tego powklejania wynikać ?


W temacie "Polacy są wspaniałym narodem i bezwartościowym społeczeństwem", nic więcej tu nie spłodzicie szanowni dyskutanci, a tylko niniejsza "wklejka" z Churchilla zamyka lotność Waszych dywagacji. Mianowicie - "Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród [Polacy] gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych." Miłego dnia :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Kasztanowiec niezalogowany
22 lutego 2019r. o 16:55
https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/pge-baltica-budowa-wiatrakow-na-morzu-baltyckim-monika-morawiecka/mlrew1r


Ciekawe co morawiecka robiła wcześniej?
Uczyła muzyki?
Prowadziła pasmanterię?

premie i stołki!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 lutego 2019r. o 18:35
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a):
falco napisał(a):
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a):
ramaj napisał(a): [


Nie wiem czy autyzm, czy inne dolegliwości?
O co chodzi z tym chyleniem czoła, pan ksiundz, ekskomunikowaniem posążkiem i zboczeńcem?

A może jednak specjalista by pomógł???
Medycyna poczyniła znaczne postępy!
Na kompleksy też może pomóc - "kmiotku"! Obelga nie zastąpi argumentu, dowodzi chronicznej bezsilnej irytacji.


to że nic nie wiesz to twoja domena :]
wtedy właśnie piszesz że ''specjalista by pomógł '' a twoje pisanie ''to nie mowa nienawiści tylko diagnoza''

i tu tkwi twój prawdziwy problem -nie potrafisz siebie ''zdiagnozować '' :]

o jakiej tu ''obeldze '' piszesz?...''kmiotek'' to tez już ''obelga''?

to ''diagnoza'' kmiocie :]
ty myślisz ze mnie irytujesz?...bawisz oczywiście , ale do tego by mnie zirytować masz jeszcze daleką drogę do przebycia ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Pęcherznica niezalogowany
22 lutego 2019r. o 20:33
nieuku naucz się cytować bo fałszywie przypisujesz innym swoje pierdy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 lutego 2019r. o 20:35

skorn xxxxxxxxxxx 02

Postów: 10227

chuj mnie to obchodzi : )


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarna Jasnota niezalogowany
22 lutego 2019r. o 20:39
psycholku non stop coś ci się chorego roi
nie musisz każdego swojego śmierdzącego pierda tutaj upubliczniać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 lutego 2019r. o 20:41
tak,tak...
masz coś jeszcze do dodania?
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
22 lutego 2019r. o 21:44
~~Liliowobiała Jukka napisał(a): ....................- "Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród [Polacy] gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych." Miłego dnia :-)


Patrz ,myślałem ,że przeczytałem wszystko co Churchil napisał ale tego cytatu nie przypominam sobie.A czy Jego myśl nie jest aktualna nawet dzisiaj ?To był jednak WIELKI CZŁOWIEK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.