Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Milczenie jest zgodą
~Miedzianoczerwona Macierzanka niezalogowany
14 lipca 2020r. o 12:53
5 lat rządów pis minelo i caly czas slysze ze dyktatura ze policja bedzie pacyfikowac ze to i ze tamto. I co i nic. A przed 2015 rokiem? Palowanie prowokacja i pacyfikacja strajkow i marszów. I waszym zdaniem wtedy bylo lepiej. Taka dyktatura ze jakis pajac pajacuje przy samym kaczafim i nic mu sie nie dzieje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomidorowa Kalia niezalogowany
14 lipca 2020r. o 12:59
Uratowalismy Polskę od teczowego-niemieckiego agenta Czaskowskiego,który deprawuje młodzież paradami rownosci.Powiem słowami masona Czaskowskiego,ludzie słuchajcie,słuchajcie,słuchajcie,muszę wam to powiedzieć.Polska po wyborach została uratowana dzięki modrosci obywateli.Wyborca Czaskowskiego pozostało jeździć na parady równości do Berlina bo tam jego Stolica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Kapusta niezalogowany
14 lipca 2020r. o 13:01
~~Woskowożółta Forsycja napisał(a): A kto tam naprawdę wybrał prezydenta. Fakty są takie, ze przekupieni przez tą władzę emeryci + 60. Nie wspomnę, że większość ze ściany wschodniej. Mam satysfakcję, że Bolesławianie wykazali się rozsądkiem.


Jestem emerytką 60+ i NIGDY przenigdy nie głosowałam na PIS. .. i jest mi wstyd za tą część emerytów, którzy zagłosowali na Dudę... a jednocześnie mam do nich straszny żal...
Chyba sprawię sobie koszulkę z napisem NIE GŁOSOWAŁAM NA DUDĘ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomidorowa Kalia niezalogowany
14 lipca 2020r. o 13:09
Spraw sobie koszulkę Kocham Prezydenta Andrzeja Dude.Podpowiem czerwony kolor,białe napisy,będziesz bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Kapusta niezalogowany
14 lipca 2020r. o 13:11
~Pomidorowa Kalia napisał(a): Spraw sobie koszulkę Kocham Prezydenta Andrzeja Dude.Podpowiem czerwony kolor,białe napisy,będziesz bardzo zadowolona.


To chyba nie do mnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Kapusta niezalogowany
14 lipca 2020r. o 13:14
możemy sobie teraz podzielić Polskę na dwa kraje? Weźcie sobie wszystko: media publiczne, trybunały, 500+, Białostocczyznę i Lubelszczyznę, weźcie sobie i Bieszczady. Zabierzcie wszystko co zrobiliście, zbierzcie wszystkich prawdziwych Polaków - patriotów, potomków wyklętych żołnierzy, zabierzcie sobie swoich pedofilów. Niech wam rządzi niepodzielnie wasz prezydent Andrzej Duda i jego Pan - prezes z ukrycia. I Pan Morawiecki i jego specjaliści od państwa policyjnego, propagandy, pisania historii na nowo. Weźcie sobie system edukacji i służbę zdrowia i co tam jeszcze chcecie. Dajcie nam połowę powierzchni tego kraju. My zabierzemy swoje podatki i sobie zorganizujemy państwo po swojemu. Tylko nie liczcie, że będą otwarte granice. Że będzie można na uchodźstwo zwiać, że wam pomożemy o wolność słowa walczyć i o prawa człowieka. Wasze smutne państewko posypie się jak tylko będzie się musiało bez nas utrzymać. Ale umówmy się, że nie możecie zmienić zdania. Ze już klamka zapadła. Że mur postawimy jak Wasz przyjaciel Trump na granicy z Meksykiem. Będziecie mięli swój internet jak Chińczycy i swoją telewizję (to już Wam Kurski zrobił). Tylko na Zenka nie starczy bo z pustego i Salomon nie naleje. My Zenka nie chcemy, bo nam będzie przygrywać radośnie radio Nowy Świat. Weźmiemy tych wszystkich postkomunistów, wykształciuchów, karierowiczów, wszystkie zdradzieckie mordy, całą chamską hołotę. Weźcie sobie Solidarność - tą bez Bolka, wiadomo. Bolek może u nas zostać. Weźcie sobie tych nieżyjących noblistów - niech będzie, że byli wasi. My sobie napiszemy swoją historię, a Wy zostańcie z Waszą, jak byście jej nie opisywali. Serio. Po co nam tu jakaś jedność? Tych światów nie da się pogodzić. Zróbmy dwa kraje. Mój może nie mieć przekopu na Mierzei Wiślanej i Centralnego Portu Komunikacyjnego. Niech będą pedały i chodzące ideologie. Będziemy sobie „seksualizować płody”, „układać się z Niemcami” i UE, a Wam nic będzie do tego. 50:50. To takie proste. Takie sprawiedliwe. Zróbmy sobie swoje kraje i niech każdy podąży swoją drogą. I niech się te drogi nie przecinają. Bez wspólnych interesów - to się historycznie nie sprawdza. Przecież granice są umowne. Weźcie sobie Bałtyk nawet. Tylko dajcie żyć i spierdalajcie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
14 lipca 2020r. o 13:29
~Pomidorowa Kalia napisał(a): Uratowalismy Polskę od teczowego-niemieckiego agenta Czaskowskiego,który deprawuje młodzież paradami rownosci.Powiem słowami masona Czaskowskiego,ludzie słuchajcie,słuchajcie,słuchajcie,muszę wam to powiedzieć.Polska po wyborach została uratowana dzięki modrosci obywateli.Wyborca Czaskowskiego pozostało jeździć na parady równości do Berlina bo tam jego Stolica.


Idź do psychiatry może jeszcze nie jest za późno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieski Łubinnik niezalogowany
14 lipca 2020r. o 13:31
~~Bladoczerwona Kapusta napisał(a): możemy sobie teraz podzielić Polskę na dwa kraje? ...


A teraz się pochyl, zacznij biec a ściana sama cię znajdzie... Tak właśnie chcą Ruscy i Niemcy, a takie patafiany i wory jak ty piszą właśnie o tych marzeniach. Brawo, pało. Przeproś bohaterów polskich co na przestrzeni wieków walczyli o Polskę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza