Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Nienawiść jest łatwa"
22258
#Horus nieaktywny
31 października 2020r. o 13:33
błądzisz...

zapewne w ''ostrym cieniu mgły'' czy jakoś tak...

Lucek ...mam wrażenie że ty byś chciał te czołgi ponownie zobaczyć...

wklej jakieś zdjęcie z tymi czołgami co to Budka ponoć widział ...

a w sieci jest zdjęcie jakie z bronią jakie Policja zarekwirowała przy zatrzymanych ''narodowcach''


fragment z wczorajszej dyskusji jaką prowadziliśmy z kilkoma osobami ...
tu jedna wypowiedź...

Anna Taigner 31 PAŹDZIERNIKA 2020
"Niewiniątka" grające larum, że oto "Niemcy nas biją", no, jeszcze nie biją, ale dostaliśmy wiadomości, że mają zamiar, byłyby nawet zabawne, gdyby nie były takie grozne. Rajd na Berlin chlopcow z Konfederacji i szturm Reichstagu w wykonaniu Posła (!) Brauna, dumnie prezentowany "w internetach" stanowi wszak powód do malojeckiej chwały. Nic to, że polskie barwy narodowe powiewały obok sztandarów Reichsbuergers, pogrobowców trzeciej Rzeszy, negujących istnienie Bundesrepubliki, jeszcze bardziej tęskniących do "tradycyjnych wartości" i granic sprzed 1945 r. niż nasze orly-sokoly. Pielęgnując międzynarodowa przyjaźn z AfD, składając sobie wzajemne wizyty, raptem wybierają kolegów innym? Przecież to jest dyskredytowanie i ośmieszanie już i tak ledwie zipiacej powagi państwa polskiego. To są zachowania przekupek w maglu, a nie polityków.

Odpowiedz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitny Jabłoń niezalogowany
31 października 2020r. o 13:35
M21W2 napisał(a):
PanM napisał(a): Policja zapracowana
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/zrodla-onetu-policjanci-pilnuja-domow-i-biur-politykow-pis-to-sa-chore-czasy/1w03np8,79cfc278


Zdjęcie dołączone do artykułu jest niezbitym dowodem , żałosny dziennikarzyna z antypolskiego brukowca .Dopisane 31.10.2020r. o godz. 13:20:
Horus napisał(a): mam rozumieć że bojówki kaczora'' są tym ''dobrem'' co ma zwalczać ''zło''?

zabierając na swoją ''walkę ze złem'' noże ,kastety czy pałki''?

no popatrz ...a Policja zatrzymała już ponad 30-u tych ...''bojowników''

za przynależność do ''kółka różańcowego''?...hahaha


Budka widział czołgi na ulicach .


Zobaczcie jak kłamie TVN ;

,,Prokuratura nakazała wypuścić mężczyznę, który zaatakował dziennikarkę. "Będzie mógł atakować demonstrantów za przyzwoleniem polityków"

,,Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu złożyła w piątek wniosek o areszt dla kibola, który podczas strajku kobiet zaatakował dziennikarkę "Gazety Wyborczej". Jak informuje dziennik, po kilku godzinach wycofała go z sądu.
Do ataku na relacjonującą wrocławski strajk kobiet dziennikarkę doszło w środę wieczorem na ul. Kazimierza Wielkiego
Mężczyzna podejrzewany o atak na Joannę Urbańską-Jaworską został zatrzymany w czwartek około południa. To 32-letni Robert G., dobrze znany policji, związany z chuligańską bojówką Silesia
Mężczyźnie w piątek postawiono zarzuty. Prokuratura okręgowa po zapoznaniu się z aktami, wniosła do sądu o tymczasowe aresztowanie napastnika
Jeszcze tego samego dnia prokuratura poinformowała sąd o wycofaniu swojego wcześniejszego wniosku. Według źródeł dziennika, w sprawie interweniować miała Prokuratura Krajowa .Będzie mógł dalej atakować demonstrantów. Za przyzwoleniem polityków – mówi w rozmowie z Onetem Magda Kozioł, która także została zaatakowana podczas protestu''

A prawda jest wg. TVP Info taka że to dziennikarka swym brzuchem kopnęła w nogę naziola .W tym TVN- ie to się nie modlą i dlatego kłamią .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielona Nemezja niezalogowany
31 października 2020r. o 13:36
Kupowanie lizaków urośnie do rangi bohaterstwa. Bohaterstwa na miarę "lajków" na FB. A są to tylko puste gesty.

Wszyscy, którzy teraz nawołują do wychodzenia na ulice, demoralizują dzieci i młodzież wulgaryzacją języka, propagują agresję zamiast dialogu, powinni być świadomi, że nie są mądrzejsi tylko dlatego, że ich głos jest bardziej słyszalny. Nie są fajniejsi, bo dają kwiatki policjantom i kupują lizaki.

To są tylko kolorowe zasłony dymne dla zła, które szerzą.

Nie ma usprawiedliwienia dla nienawiści na ulicach. Nie ma usprawiedliwienia dla namwiania młodych ludzi do przemocy. Bez względu na to, ile kolorów tęczy ktoś sobie na twarzy wymaluje, bez względu na to, na kogo odpowiedzialność za swoje zachowanie będzie zrzucać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2020r. o 14:06
Janusz niestety zdjęcia nie mam .

Lider PO Borys Budka zamieścił w środę na Twitterze zdjęcie jadącego na lawecie czołgu, pisząc, że transport zmierza w kierunku Warszawy. Jak się okazało, informacja była fałszywa. Ostatecznie Budka ją skasował.




Na fotografii zamieszczonej na Twitterze przez Budkę widać lawetę przewożącą czołg. „Zdjęcie z drogi S17, okolice Lublina. Dwadzieścia takich pojazdów jedzie w kierunku Warszawy” – podpisał lider PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowa Stokrotka niezalogowany
31 października 2020r. o 14:10
M21W2 napisał(a): Janusz niestety zdjęcia nie mam .

Lider PO Borys Budka zamieścił w środę na Twitterze zdjęcie jadącego na lawecie czołgu, pisząc, że transport zmierza w kierunku Warszawy. Jak się okazało, informacja była fałszywa. Ostatecznie Budka ją skasował.




Na fotografii zamieszczonej na Twitterze przez Budkę widać lawetę przewożącą czołg. „Zdjęcie z drogi S17, okolice Lublina. Dwadzieścia takich pojazdów jedzie w kierunku Warszawy” – podpisał lider PO.


Plantatorze ,informacja i zdjęcie to fakt .czołgi wracały z poligonu do swojej jednostki .
Weź proszę pisz w nocy ,teraz zaniżasz poziom ,muszę Ci odpowiadać leżąc .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2020r. o 14:37
Jeszcze jedno Janusz , jakby wyszły czołgi i wojsko na ulicę i zaatakowało demonstrantów o Kaczyńskim pisałbym jak o Jaruzelskim , przestępcy odpowiedzialnym za wojnę z własnym narodem , odpowiedzialnym za śmierć wielu niewinnych ludzi .


Dopisane 31.10.2020r. o godz. 14:25:

~~Seledynowa Stokrotka napisał(a):
M21W2 napisał(a): Janusz niestety zdjęcia nie mam .

Lider PO Borys Budka zamieścił w środę na Twitterze zdjęcie jadącego na lawecie czołgu, pisząc, że transport zmierza w kierunku Warszawy. Jak się okazało, informacja była fałszywa. Ostatecznie Budka ją skasował.




Na fotografii zamieszczonej na Twitterze przez Budkę widać lawetę przewożącą czołg. „Zdjęcie z drogi S17, okolice Lublina. Dwadzieścia takich pojazdów jedzie w kierunku Warszawy” – podpisał lider PO.


Plantatorze ,informacja i zdjęcie to fakt .czołgi wracały z poligonu do swojej jednostki .
Weź proszę pisz w nocy ,teraz zaniżasz poziom ,muszę Ci odpowiadać leżąc .


Ależ wszystko się zgadza , tak było jak piszesz , a właściwie powtarzasz to co ja napisałem powyżej .

Skoro twierdzisz że to fakt to skąd ten sarkazm .

Masz wpis i czołg , skasował ale w internecie nic nie ginie .

https://wgospodarce.pl/informacje/87390-budka-panikuje-czolgi-to-fake-news



Dopisane 31.10.2020r. o godz. 14:37:

~~Seledynowa Stokrotka - ucichłeś , czy całkiem zwiędłeś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 października 2020r. o 14:46
M21W2 napisał(a): Janusz niestety zdjęcia nie mam .

Lider PO Borys Budka zamieścił w środę na Twitterze zdjęcie jadącego na lawecie czołgu, pisząc, że transport zmierza w kierunku Warszawy. Jak się okazało, informacja była fałszywa. Ostatecznie Budka ją skasował.




Na fotografii zamieszczonej na Twitterze przez Budkę widać lawetę przewożącą czołg. „Zdjęcie z drogi S17, okolice Lublina. Dwadzieścia takich pojazdów jedzie w kierunku Warszawy” – podpisał lider PO.


co ty tu już pierdo...z...
dwa dni temu jechałem A-4 za kolumną Hammerów...
na dwóch lawetach jechały chyba Bradley'e...góry były pod brezentem więc nie jestem pewien...

też jechały na Wawę ?....hahaha

Lucjan ...niedługo przejdziesz samego siebie...

jak to jest że wierzysz w ''czołgi Budki'' a nie wierzysz w to co piszę o niebezpiecznej broni jaką Policja skasowała po zatrzymaniu ''narodowców''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2020r. o 15:06

Janusz piszę o wpisie Budki który osobiście widziałem .

Dałem dowód że tak było , Ty w swoim stylu wszystko co Tobie nie pasuje negujesz .

https://wgospodarce.pl/informacje/87390-budka-panikuje-czolgi-to-fake-news

Wrzuć coś o tej broni , albo nie poszukam i jak znajdę odpowiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo