Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Promedica zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Grzegorz Kozłowski nowym prezesem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. o.o. w Bolesławcu
~~b pracownica 1 lipca 2022r. o 10:35
Człowiek, który jest ojcem większości sukcesów tej firmy, jednak błyszczeć musiał polityczny. Gratulacje panie Grzegorzu. Kto jak nie Pan!
Pozdrawiam, była pracownica PWiK
B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do PREZESA 1 lipca 2022r. o 10:47
zapraszam pana prezesa na ulice Staszica Lipową Dębową i inne okolice tych ulic niech se prezes powdycha smród z kanalizacji polecam my już mamy dość tego fetoru z którym się nic nie robi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielony Len 1 lipca 2022r. o 10:58
Może w końcu firmowe ciężarówki przestaną wozić pracowników po śniadanko do Lewiatana na Staszica. Tak tak do Lewiatana jest zawsze po drodze, a konieczność używania służbowych aut występuje dzień, w dzień o tej samej porze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Tawuła 1 lipca 2022r. o 11:22
Gość kompetentny na odpowiednim stanowisku. Gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sowa 1 lipca 2022r. o 11:57
Na wreszcie!ten król to chyba ma sto lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan 1 lipca 2022r. o 13:41
~~Brudnozielony Len napisał(a): Może w końcu firmowe ciężarówki przestaną wozić pracowników po śniadanko do Lewiatana na Staszica. Tak tak do Lewiatana jest zawsze po drodze, a konieczność używania służbowych aut występuje dzień, w dzień o tej samej porze.

Jak zwykle ktoś ma ból dupy .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Motylek 1 lipca 2022r. o 14:50
Człowiek ze starego układu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniały Pieris 1 lipca 2022r. o 15:24
Czy PWiK w Bolesławcu wydało decyzję dla Galerii Vendo Park przy ul Staroszkolnej ?
Kło przegłosował uchwałę na działkę w Radzie
Miasta Bolesławiec na ul Staroszkolnej zmieniając sposób użytkowania z. obozu koncentracyjnego na działkę komercyjną .Wartosc historyczna - symboliczna , wartość komercyjna 110 euro /m2 - całość ok.
32 000 000 ,00 mln .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz