Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mija 78 lat od zakończenia II Wojny Światowej
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
8 maja 2023r. o 16:29
~~Don Kichot napisał(a): Z historii, chyba, dostaliście ndst. Koniec drugiej wojny światowej został dokonany 2.09.1945r.
8.05.1945 kapitulację podpisali Niemcy, z Japończykami walka jeszcze trwała. A gdyby nie Hiroszima i Nagasaki, potrwałaby jeszcze parę lat. Nie jestem zwolennikiem używania Uranu, Plutonu i innych dziadostwo, ale cesarz Japonii powalczyłby jeszcze trochę, gdyby nie te bomby. Choć nie powinni Amerykanie zabijać cywili, za to powinni odpowiadać... To jest ciężki do strawienia okres historii, jeden morderca (Niemiec) walczył z drugim Gruzinem...potem cesarzem Japonii...prezydent Roosevelt, Churchill...de Goulle... II wojna to najokrutniejszą wojna na świecie...


to jeden istotny też aspekt ale tłumacz to takiemu ''wilczomleczowi'' ;D
świętowanie tego pod ''kotwicą '' to też oględnie mówiąc niesmaczne...
to właśnie zafałszowuje obraz całości ... a całość to wszystkie wojska wyzwalające nasze tereny ...
czy taki ''wilczomlecz '' wie jakie polskie oddziały brały w tym udział?
to cienias i jedyne co może to trochę się tu ''opluć'' z nadmiaru emocji...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rysiek niezalogowany
8 maja 2023r. o 16:44
~~Don Kichot napisał(a): Z historii, chyba, dostaliście ndst. Koniec drugiej wojny światowej został dokonany 2.09.1945r.
8.05.1945 kapitulację podpisali Niemcy, z Japończykami walka jeszcze trwała. A gdyby nie Hiroszima i Nagasaki, potrwałaby jeszcze parę lat. Nie jestem zwolennikiem używania Uranu, Plutonu i innych dziadostwo, ale cesarz Japonii powalczyłby jeszcze trochę, gdyby nie te bomby. Choć nie powinni Amerykanie zabijać cywili, za to powinni odpowiadać... To jest ciężki do strawienia okres historii, jeden morderca (Niemiec) walczył z drugim Gruzinem...potem cesarzem Japonii...prezydent Roosevelt, Churchill...de Goulle... II wojna to najokrutniejszą wojna na świecie...

nie prawda bo z Ruskimi dalej traw Japonia nie podpisała z ZSRR ani z Rosja Traktatu kończącego wojnę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
8 maja 2023r. o 17:11
Ja tam nie wiem, dla mnie to 9 maja jest sniem kończącym Wielką Wojnę Ojczyźnianą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Migdałowiec niezalogowany
8 maja 2023r. o 19:28
Co za banialuki
Poza tym wojna się nie skończyła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
8 maja 2023r. o 21:18
Tchórzliwy grubasie tylko tak potrafisz ? Prawdziwa łajza z ciebie . ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~umorusany czajnik niezalogowany
8 maja 2023r. o 21:22
wszędzie grubasa widzi , to juz choroba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~umorusany czajnik niezalogowany
8 maja 2023r. o 21:25
a może i słusznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polne Ruchadło niezalogowany
8 maja 2023r. o 21:28
przed snem zamiast liczyc baranay to grubasów liczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.