Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Mieszkańcy Bolesławca pokazali, że można skutecznie zablokować tęczową propagandę" - pisze Jan Pospieszalski
~~MMB niezalogowany
1 listopada 2023r. o 0:23
Pospieszalski to propagandzista pis,
Klamca i cynik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POL niezalogowany
1 listopada 2023r. o 3:51
A co ten pan ma do Boleslawca?Masz warszawke to sie jej trzymaj,Byl pan tu na tym marszu?wie pan kto go zatrzymal?Hipokryta ,klamca i cynik,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Judaszowiec niezalogowany
1 listopada 2023r. o 5:21
Gonić pedzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Qwerty niezalogowany
1 listopada 2023r. o 6:10
Tak Panie Pospieszalski. Gonić taką tęczę.

To taki sam paskudny twór jak sąsiad który chce dzieciom "niby" kotki w piwnicy pokazać....

Gonić to stąd!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marek niezalogowany
1 listopada 2023r. o 7:24
Piszą ludzie którzy nie widzieli co się działo. Modlących było 5-7 osób i grupa kilkudziesięcioosobowa kubiki głównie Zagłębia Lubin. Była też armia policyjna, podobno większość antyterroryści, którzy nie wiedzieli co mają robić. Żyjemy w cywilizowanym kraju i jak jakaś grupa chce się pokazać to niech sobie robi.Jak mi się nie podoba nie zwracam na to uwagę. A to żałosna była szczególnie grupka modlących się pod ratuszem. Modły powinno odprawiać się w kościele. A w tym czasie proboszcz konsumuje obiad w Olence i obserwuje co się dzieje w rynku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielona Kolendra niezalogowany
1 listopada 2023r. o 7:30
~~co za katolicki xuj napisał(a): Błękitnozielona Kolendra


To święte ojce są ,oni wskazują nam drogę do raju , cierpią za nas, im wolno więcej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hsccb niezalogowany
1 listopada 2023r. o 8:19
Na instagramie wyświetlila mi się para całująca się. No nic w tym dziwnego prawda? No ale moja uwagę przykuła jedna rzecz. Kobieta byla nie pełno sprawna. W zasadzie nogi bezwładne cienkie jak patyczki, garb widac od urodzenia takie schorzenie. Wchodzę na profil tych państwa, gdyż chwycił mnie za serce tenże widok dwojga kochających się ludzi. Wchodzę na profil gdyż otwarty, i taka sytuacja. Okazuje się że kobieta nie pełno sprawna to żywy prawdziwy chłop z nie pełno sprawnościa, udający kobietę, a ten który robił za mężczyznę to kobieta, która wycięła sobie piersi i przeszla transformację na chłopa. Nikt nie powie mi że to jest normalne. To jest choroba duszy psychiki . Coś bardzo przykrego ogólnie odrzucającego. I nie chodzi tu o nie pełno sprawność osoby, tylko o te zamianę. Tragizm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Cząber niezalogowany
1 listopada 2023r. o 8:37
~~Hsccb napisał(a): Na instagramie wyświetlila mi się para całująca się. No nic w tym dziwnego prawda? No ale moja uwagę przykuła jedna rzecz. Kobieta byla nie pełno sprawna. W zasadzie nogi bezwładne cienkie jak patyczki, garb widac od urodzenia takie schorzenie. Wchodzę na profil tych państwa, gdyż chwycił mnie za serce tenże widok dwojga kochających się ludzi. Wchodzę na profil gdyż otwarty, i taka sytuacja. Okazuje się że kobieta nie pełno sprawna to żywy prawdziwy chłop z nie pełno sprawnościa, udający kobietę, a ten który robił za mężczyznę to kobieta, która wycięła sobie piersi i przeszla transformację na chłopa. Nikt nie powie mi że to jest normalne. To jest choroba duszy psychiki . Coś bardzo przykrego ogólnie odrzucającego. I nie chodzi tu o nie pełno sprawność osoby, tylko o te zamianę. Tragizm


Naucz się pisać bez błędów ortograficznych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.