Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

7612
bax
1 grudnia 2018r. o 19:32
E :* Pozwól,że przypnę się do listy życzeń ...
Dziś krótko ...
Zapodam ot tak ....
:)



:)

[img=1543688501_gqsc44l.jpg]



Dopisane 01.12.2018r. o godz. 19:25:

MANSON napisał(a): Oj fajna,fajna! Wiem co mówię.


Nooo Baaa...E :* jessst poprossstuuu
:)


:)


Dopisane 01.12.2018r. o godz. 19:32:

Manson :) dawaj Tuuu :) ...

Bajeranci...
LetNiuchy :*:*:* ...
Zwał,jak ssse chcecie....
Tęssskno mnie za Wami ;( ;(;(....



;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 grudnia 2018r. o 10:42
Pannazdzieckiem napisał(a): Dobry wieczór Paniom i Panom . Wygłupiłem się dzisiaj strasznie wdając się z Benkiem w dyskusje , całe szczęście , że w kominku się jeszcze hajcuje :D :D :D Więcej grzechów nie pamiętam :D


Gocha , ja też płaczę za Sentinelem w niedzielny poranek. Wspominam czasy , gdy pogaduchy przyjacół ... gdzie Makowa , Dankam , Wujek Dobra Rada , Rusałka i Grzdyl , Jowita , Navi , Sylwia , Margotka z fantastycznym facetem Krzysiem i nawet te wszystkie tyldy ... też akceptuje .

Oskarżyłem Cię za Jego śmierć .Przepraszam ... czynię to publicznie , bo uważam , że wciąż jesteś WIELKA :) Potrafisz łączyć ... na tym właśnie polega Twa wielkość ... na zdolności wybaczania . Starczy qurwa tego milczenia , kto doleje oliwy , albo benzyny do ognia , jak mawiał kiedyś Sentinel ...


Dopisane 02.12.2018r. o godz. 10:42:

... niech bajanie pozostanie tym czym było osiem lat temu. :)

Zrobiłem sobie retrospekcją i jestem właśnie na 1282 stronie , przez głupi sentymentalizm , szukam swego posta o wycieczce Bolecnautów i jerzynowym winie Sentiego . Siedzę i płaczę w niedzielny poranek , ale mogę wstać i z kimś pogadać.

Jasiu , miałbyś ochotę na mały sparing ? To Skornik pisał o Sentinelu " ... faszysta z Kraśnika " nie ja kreciku ... z małym ipeenkiem

... dobra , to ja jeszcze sobie trochę popłaczę ... bo kiedy facet płacze , to wie dlaczego ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Bodziszek niezalogowany
2 grudnia 2018r. o 16:09
Pannazdzieckiem napisał(a): Siedzę i płaczę w niedzielny poranek ....


Oczekujesz współczucia ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
3 grudnia 2018r. o 6:26
Dzień dobry bardzo:)

[img=1543814343_onnzj5t.jpg]


MANSON napisał(a): Oj fajna,fajna! Wiem co mówię.

bax napisał(a): Nooo Baaa...E :* jessst poprossstuuu


A poszli Wy, ładnie to tak kogoś obsmarowywać za plecami :|:D

bax napisał(a): Tęssskno mnie za Wami ;( ;(;(....

Baxiu:* ...

Chociaż...
Miłego dnia Bajarze :*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
3 grudnia 2018r. o 20:30
E :* zdarzają się....
:)



Dopisane 03.12.2018r. o godz. 20:30:

E napisał(a):
... ładnie to tak kogoś obsmarowywać za plecami :|:D


:* Aj tam zasassss ..toszszszszsz to tylko
....


A,na sssen mam dla Wasss :*:*:*
:)

[img=1543865451_3p4oepe.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
6 grudnia 2018r. o 6:29
Dzień dobry:)



"Zmienić coś w sobie w szalonej głowie
Już najwyższy czas"

[img=1543987800_p0yrui6.jpg]


Nareszcie, pieeeerwsza w kolejce :D

Miłego dzionka Bajarze :*


Dopisane 06.12.2018r. o godz. 06:29:

Dzień dobry:)

Odwieczne pytanie...


Być i mieć...zdroworozsądkowo, bez wybujałego ego i robienia bożka z mamony :)
Korzystać z życia...


Miłego dnia Bajarze i dajcie coś komuś w darze :*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
6 grudnia 2018r. o 21:31
Dobranoc :* :*:*
:)
[img=1544128278_yplthzb.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
7 grudnia 2018r. o 6:26
Dzień dobry:)


"Ta pewność, że jest ktoś
W tym piasku ludzkich serc
Kto widzi w tobie coś
Nie tylko czegoś chce"



Baxiu:* cholernie proste?
To chyba było dzieciństwo, bo teraz patrz co się dzieje:|
Tyle lat się człowiek zastanawiał D


[img=1544160159_ukhp516.jpg]


Miłego dnia Bajarze :*


Dopisane 07.12.2018r. o godz. 06:26:

* zastanawiał :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.