Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
60 kontroli, 40 mandatów i 3 pijaków
8913
#ekudzio nieaktywny
17 kwietnia 2013r. o 21:05
Drogówka powinna przeprowadzić jeszcze akcję KOMÓRKA bo sporo jezdzę po miescie
i 70% kierowców rozmawia przez telefon, nigdy nie wiadomo czy on/ona gada czy jedzie! A zamiast wypisywania mandatów policjant powinien posiadać malutki młoteczek i tym młoteczkiem te komóreczki rozbijać, może wtedy ktoś poszedłby po rozum do głowy i kupił sobie zestaw słuchawkowy za stówkę jeśli nie chce stracić smartfona za tysiączek :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Easyrider niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 21:10
ekudzio napisał(a): Drogówka powinna przeprowadzić jeszcze akcję KOMÓRKA bo sporo jezdzę po miescie
i 70% kierowców rozmawia przez telefon, nigdy nie wiadomo czy on/ona gada czy jedzie! A zamiast wypisywania mandatów policjant powinien posiadać malutki młoteczek i tym młoteczkiem te komóreczki rozbijać, może wtedy ktoś poszedłby po rozum do głowy i kupił sobie zestaw słuchawkowy za stówkę jeśli nie chce stracić smartfona za tysiączek :)

A w czym ci ma tole przeszkadza moja komórka.
Ja mogę w jednej ręce trzymać komórkę w drugiej hamburgera a i tak lepiej sobie radzę za kierownicą niż jakiś niepełnosprawny ormowiec ekudzio.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 kwietnia 2013r. o 22:12
a dużym palcem prawej stopy ,dłubiesz sobie w nosie :>

widziałem jak kierowca tzw.TIR-a właśnie rozmawiający przez telefon nie zauważył kobiety przechodzącej po pasach ...
trzy dni pózniej kobieta zmarła w poznańskim szpitalu :>

pomyśl o tym że mogła być tą kobietą twoja matka... :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gela niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 7:43
falco napisał(a): a dużym palcem prawej stopy ,dłubiesz sobie w nosie :>

widziałem jak kierowca tzw.TIR-a właśnie rozmawiający przez telefon nie zauważył kobiety przechodzącej po pasach ...
trzy dni pózniej kobieta zmarła w poznańskim szpitalu :>

pomyśl o tym że mogła być tą kobietą twoja matka... :>

Bo komórkę to się przystawia do ucha a nie do oka. Ty to pewnie stajesz na parkingu aby stację radiową zmienić. Wszyscy wiedzą jaki z ciebie kierowca. Zwłaszcza psy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 8:34
Kiedyś oglądałem program motoryzacyjny ,nie pamiętam tytułu.
Dwóch kierowców poddawano testom .Test polegał na omijaniu podczas jazdy, różnych przeszkód. Jednemu kierowcy polewano co przejazd wódki a drugi w trakcie jazdy korzystał z komórki .Okazało się ,ze facet z jednym promilem w wydychanym powietrzu stwarza mniejsze zagrożenie podczas jazdy ,niż ten korzystający z telefonu w tradycyjny sposób (bez zestawu głośnomówiącego)
Nie traktujcie tego jako usprawiedliwienie:) Nie gadam przez telefon to chociaż setkę sobie palnę :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 10:19
chamstwo w ściaganiu kasy z obywatelu nie zna granic,tutaj idealny przykład wręcz oszustwa aby tylko zarobić..

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CVF2D4rmv1M

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 11:58
Kłamstwa tuska na temat fotoradarów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 17:46
Gela...
...dzieści lat z prawem jazdy i prawie bez przerw to zawodowo to prywatnie za kierownicą bez wypadku :P
ogarniasz temat? czy masz jeszcze coś do napisania...

jeśli i ty ,,wiesz,, jaki ze mnie kierowca ,,toś pies,, :D
karać za rozmówki na fonikach!!!!i niech to będą poważne mandaty a nie jakieś śmieszne 50 złotych
:P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza