Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaśmiecona gmina
~ niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 13:52
Co jeszcze trzeba pokazać publicznie żeby ten człowiek zrozumiał że rządzenie Gminą go przerasta.Gmina to nie filia B.Z. w Złotoryji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hinio niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 13:53
Nie wierze w to że Policja nie potrafiła by zidentyfikowac sprawcy , jakos Milicja potrafiła.......i doje...............z 5000 zl , opłaty za śmieci, nie maja zwiazku z tym - to zwyczajne buractwo , złom mozna sprzedac ale komu by sie chciało, szmaty spalic , plastiki powoli dorzucac do śmieci , ale komu by sie chciało a potem sami narzekaja o jaki to syf . Szkoda gadac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerniak niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 14:03
Ja odkąd pamiętam śmieci były tam wywożone to nie jest przywiezione pół roku temu to trwało lata tylko że władze gminy nie interesowały się tym problemem i gdyby nie te porażające zdjęcia to dalej udawał by Burmistrz ze swoją Radą że wszystko jest cacy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ajaj dla jaj niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 16:44
jaki badzie nastepny temat na burmistrza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 18:31
Podboje miłosne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nieznany niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 21:31
Chciałbm,temu-internaucie,ktory-twierdzi,że-edukacja-Burmistrza-zamkła-się-naetapie-Banku-powiedzieć.Co-ty-wiesz-o-zarządzaniu,lepiej-krytykować-będac-anonimowy.Pochwal-się-swoimi-dokonaniami-na-stronie-internetowej-z-przyjemnością-przeczytam-i-wtedy-będę-mógl-Cię-ocenić.Na-ile-Twoje-slowa-i-krytyka-jest-Warta....?Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do nieznany niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 21:43
.Skończyłam 4 klasy podstawówki dobrze mi szło tylko zmarła mi nauczycielka i musiałam zakończyć edukację ,ale nie przejmuj się na burmistrza nie zamierzam kandydować,ty również cwaniakujesz anonimowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 7:34
Szanowny Panie Burmistrzu uważam że czas wywiesić białą flagę skończyć te wojenki ze Starostwem bo my mieszkańcy nic na tym nie zzyskujemy wręcz przeciwnie, zostało półtora roku kadencji a do zrobienia jest wiele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.