Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powrót pociągów na trasę Jelenia Góra - Szklarska Poręba
~czepialski niezalogowany
16 listopada 2013r. o 9:03
Dlaczego autor artykułu nie dodał zdjęcia składu który faktycznie będzie tamtędy jeździł, jest równie nowoczesny i w naszych dolnośląskich barwach KD.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
16 listopada 2013r. o 9:20
~czepialski napisał(a): Dlaczego autor artykułu nie dodał zdjęcia składu który faktycznie będzie tamtędy jeździł, jest równie nowoczesny i w naszych dolnośląskich barwach KD.


Jezeli dysponujesz takim zdjeciem - podrzuc je pod [email protected] :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czepialski niezalogowany
16 listopada 2013r. o 10:19
Nie posiadam ale może to ułatwi sprawę https://www.kolejedolnoslaskie.eu/pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2013r. o 10:57
emem napisał(a):
~czepialski napisał(a): Dlaczego autor artykułu nie dodał zdjęcia składu który faktycznie będzie tamtędy jeździł, jest równie nowoczesny i w naszych dolnośląskich barwach KD.


Jezeli dysponujesz takim zdjeciem - podrzuc je pod [email protected] :)


Nie chcę być złośliwy, ale zamiast jak gimnazjalista odbębnić temat i wziąć pierwsze lepsze zdjęcie z Wikipedii wystarczyło przewinąć stronę nieco niżej gdzie był Impuls w barwach KD. Nie wspominając już o wyszukaniu grafiki w Google.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pendolino niezalogowany
17 listopada 2013r. o 18:10
[img=1384708194_azwrj61.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1076
#roberttre nieaktywny
27 listopada 2013r. o 12:19
http://www.tvn24.pl/otworzyli-linie-kolejowa-na-10-dni-wiadukt-drogowy-grozi-zawaleniem,374803,s.html

Po trwającym bez mała rok remoncie przywrócono ruch na linii kolejowej między Jelenią Górą a Szklarską Porębą. Pociągi jeździły 10 dni. Okazało się, że wiadukt drogowy w Piechowicach grozi zawaleniem na tory. Środków na jego remont nie ma.

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
28 listopada 2013r. o 22:56
Przepraszam ,że odgrzewam temat , ale...mało mnie nie trafił dziś sz--- , kiedy usłyszałam ,że już pociąg nie kursuje bo jakiś wiadukt grozi zawaleniem i może spaść na jadące wagony..A naprawa owego wiaduktu zamykałaby się w kwocie chyba 17 mln zł. Ludzie! Dla kogo takie wyliczenia ??

Jedzie kompania saperów z pułku w Świętoszowie ( chyba tam jest ?? ) , wysadza ten most w ch----ę i po krzyku. Rozwalone kamienie zostaną zebrane przez nowobogackich by wyłożyć ścieżki wokół posesji.

I po problemie. A wojsko weźmie zdecydowanie mnie...


Dopisane 28.11.2013r. o godz. 22:56:

Ostatni wyraz : jest : mnie , winno być : mniej... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2013r. o 23:04
Virgo ktoś wcześniej pisał, Projekt 1mln euro,obsługa tegoż projektu 1,6 mln euro.Gdzie jest problem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza