Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niepierwsze "miasteczko" zamiast boiska
4190
#Detonator nieaktywny
22 listopada 2013r. o 16:58
A ja jestem za bo to naprawdę pomaga i pomoże młodym uczestnikom ruchu,tylko narzekać potraficie nic więcej i beczeć,mało macie Orlików.Oby więcej takich miasteczek powstawało i jeszcze płyta poślizgowa było by ok. Na chwilę obecną mamy straszne warunki drogowe i nikt z was się nie zastanawia o ŚWIATEŁKACH OD BLASKOWYCH dla pieszych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
22 listopada 2013r. o 17:15
"Żeby nie było tak jak z amfiteatrem?" Rzeczywiście lokalizacja amfiteatru, który można powiedzieć, że jest martwy, była niefortunna. Czy nie można było zmodernizować amfiteatru w parku Waryńskiego a w otoczeniu parku zamontować ekrany dźwiękochłonne. Chciałbym żeby administrator obiektu na basenach podał informację ile w sumie odbyło się imprez w tym nowym amfiteatrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maja niezalogowany
22 listopada 2013r. o 17:19
Tu nie chodzi o samo miasteczko tylko o miejscu w którym powstało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2013r. o 18:22
~kierowca napisał(a): Hahahaa :) Romanie! Ja bedzie unia dawala kase na budowe stoczni to masz jeszczekilka boisk!
Yes! Yes! Yes! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
22 listopada 2013r. o 18:50
A w zimie będzie martwe miasteczko , i plac niewykorzystany , pojawi się tam zbiornik wodny na wiosnę , i rowerem nie pojedziesz , dopóki słonko nie zrobi porządku.

Każda szkoła powinna mieć własne boisko na powietrzu , a miasteczko można było zrobić koło ORKI , a nie zabierać uczniom plac na którym uczniowie mogli by się uczyć gry w siatkówkę , kosza , czy grupowo ćwiczyć , .na lekcjach w-f.Moje zdanie jest na nie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
22 listopada 2013r. o 20:16
~mis napisał(a): te głupkowate artykuly redaktorka są poniżej krytyki, najlepiej niech wroci PZPR, przewodnia siła narodu, paszporty na milicji, wojsko w kamaszach i ruskich czołgach, itd. zdyskredytowana władza platformy obywatelskiej i lokalni działacze chwytają się kazdej mozliwej okolicznosci


Redaktorem PRLu nie pamięta, ale słyszał, że wtedy mediom podobało się każde działanie władzy. W każdym razie oficjalnie się podobało. Ale teraz jest inaczej:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
22 listopada 2013r. o 20:27
Pomysł dobry, ale lokalizacja jest fatalna! Gdzie szkoła ma korzystać z boisk na co dzień? Czy uczniowie mają korzystać z boisk w innych szkołach? Myślę, że "miasteczko" powinno powstać przy okazji powstającego WORDa. To miasteczko, które powstało jest bardzo skromniutkie. Takie miasteczka powstają często partiami, są rozbudowywane, a w tej lokalizacji nie ma na to szans. IMHO pieniądze zostały wydane, a za chwilę, szkoła i młodzież odczuje brak boiska do wychowania fizycznego. Troszkę mnie to śmieszy, że tak skromne wydarzenie, jak otwarcie tego skromniutkiego "miasteczka drogowego" wymagało oficjalnego otwarcia przez Prezydenta. Myślę, że Pan Prezydent powinien bardzie skupić się na pracy, nie na świętowaniu mało ważnych wydarzeń.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wasza Rada Miasta niezalogowany
22 listopada 2013r. o 20:32
Okazuje się że najważniejsze jest nie miasteczko ruchu a jego otwarcie.
Po co robić taką fetę ?
Należy jak najszybciej zakończyć ten cyrk.Kiedy ci ludzie pracują ? Za pieniądze wydane na tą fetę można było kupić małego karta do nauki jazdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.