Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
D.Kwaśniewski - Koalicja z Romanem niemożliwa
~ niezalogowany
10 listopada 2014r. o 18:35
Kwaśniewski jak sprawny bokser wypunktował kłamstwa Romana :) - prezio łap ręcznik normalnie nie mogę patrzeć na twój blamaż ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2014r. o 18:43
PanM napisał(a):
~ napisał(a): PanieM to jaką , w związku z powyższym ma pan radę dla wyborców na niedzielę? Nie głosować w ogóle? Nie głosować na radnych do powiatu? Czy jeszcze coś innego pan proponuje?


Skoro koalicja niemożliwa należy wyeliminować tych którzy z góry to zakładają.


Zatem
1 KKW LEWICA RAZEM / DEKLARUJE KOALICJE Z PO ALE SAMA NIE WIE Z KIM RAZEM/
2 KWW GOSPODARZE W POWIECIE / DEKLARUJE PRZEJĘCIE POWIATU NIE BACZĄC NA INNYCH.
3 KWW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO./ KOALICJA JEST NIEMOŻLIWA /

4 Starostwa Powiatowe do likwidacji.


Właśnie,właśnie panieM, niech pan napisze jak wyborcy w najbliższych niedzielnych wyborach samorządowych mogą zrealizować punkt nr 4 pańskich postulatów.
Wydaje się , że pan jednak dla populizmu bredzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2014r. o 18:44
Panie M jest pan bardziej natrętny od Leppera który powtarzał jak mantrę ''Balcerowicz musi odejść'' zmień pan płytę botego już nie da się czytać, :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~romek=sromek niezalogowany
10 listopada 2014r. o 19:19
Przebrała się roman miarka ja głosuje na Darka :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BOLESŁAW niezalogowany
10 listopada 2014r. o 19:26
Jak w temacie koalicja z Romanem i Kwaśniewskim nie możliwa jestem za wykluczeniem jednego i drugiego,głosuję na młodych nie na nauczycieli(nauczyciele do szkoły)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
10 listopada 2014r. o 19:35
Dla jasności jestem za;

1/- likwidacją senatu
2/- redukcją sejmu do 385 posłów / tyle ile powiatów.
3/- likwidacją Starostw Powiatowych / powiat w jednych rękach /
4/-redukcja rad miejskich o 50 %
5/- powołanie bezpartyjnego korpusu urzędników / niezależnych od polityków /
6/- maksimum dwie kadencje dla władz wybieralnych.
7/- minimalizacja kosztów utrzymania administracji centralnej i samorządowej.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2014r. o 19:55
PanieM a kogo to interesuje za czym pan jesteś...???NIKOGO! Tak jak nikogo nie obchodzi, że ja jestem za monarchią konstytucyjną. Więc po co pierdzielić takie bzdety tylko po to aby pierdzielić na forum???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2014r. o 19:56
Panie M w100% popieram punkt 6.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.