ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4666, 13 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony27 listopada 2019r. godz. 11:58, odsłon: 14152, www.starydworzec.pl/Bolec.Info
Już jutro w najbliższy czwartek, od godziny 9:00 - otwarcie Parku Handlowego Stary Dworzec. Zapraszamy
Bolesławiec - Informacje: Otwarcie  Parku  Handlowego Stary Dworzec Otwarcie Parku Handlowego przy u. Staroszkolnej (fot. www.starydworzec.pl)


TO JUŻ JUTRO! 28 listopada, czwartek -  Otwieramy Parku Handlowego Stary DworzecJuż jutro - w czwartek, 28 listopada przy ul. Hutniczej zostanie otwarty Park Handlowy Stary Dworzec. Miejsce, w którym wygodnie, w przestronnych lokalach zrobicie zakupy w swoich ulubionych sklepach i… nie tylko.Nowy obiekt powstaje w Bolesławcu na ulicy Hutniczej 7A. To na dobrą sprawę centrum miasta w niewielkiej odległości od rynku. Na działce o powierzchni około 13.5 tysięcy metrów kwadratowych powstał obiekt o powierzchni zabudowy około 4900 metrów kwadratowych. Wokół centrum ujęto w projekcie wyznaczenie również 195 miejsc parkingowych.

Markami, które jako pierwsze zdecydowały się na otwarcie swoich sklepów w tym miejscu są doskonale znane wszystkim fanom i fankom najnowszych trendów mody: Sinsay, Cropp, House, ale także absolutny hit w Bolesławcu - sklep Smyk oraz pierwszy salon Emipk w naszym mieście. Dodatkowo w Starym Dworcu znajdziecie również drogerię Rossmann oraz wkrótce - Salon Fryzjerski.

Mamy nadzieję, że hitem okaże się również super-nowoczesna siłownia sieci Fit Arena Premium!

- Naszym celem było stworzenie obiektu harmonijnie wpisującego się w okoliczną zabudowę gdzie mieszkańcy będą mieli blisko na zakupy. Staramy się również wzbogacić ofertę handlową miasta Bolesławca - podkreśla Edyta Bystra - przedstawiciel firmy ANTAN Development Polska.

- Poprzednia realizacja firmy Antan w Bolesławcu – Galeria handlowa Bolesławiec City Center znajduje się w samym centrum i sądząc po ilości odwiedzin, na stałe wpisała się pozytywnie w życie miasta. Mamy nadzieję, że tak samo będzie ze Starym Dworcem - dodaje.

Przypominamy - już w najbliższy czwartek, od godziny 9:00 - otwarcie Starego Dworca. A tego dnia: masa promocji, szczudlarze, atrakcje dla pierwszych klientów i festiwal food trucków. ZAPRASZAMY!

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5

~~Chabrowa Firletka   28 listopada 2019r. o 13:40

~~Chabrowa Firletka

Postów:

Wole jechać do Wrocławia tam jest wybór , a tu 4 sklepy śmiechu warte ….
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Brązoworudy Bodziszek   28 listopada 2019r. o 16:53

~~Brązoworudy Bodziszek

Postów:

~~Bury Ostrokrzew napisał(a): Dawno nie byłem w Bolcu, więc mam dwa pytania związane z tą "galerią"
1. W projekcie był taki zapis:
"...Przygotujemy również 1 lokal o powierzchni ok. 600 m2, z przeznaczeniem na funkcję gastronomiczną, posiadający plac z przyporządkowanym ogródkiem zewnętrznym..."
I co? Jest coś takiego?

2. Czy jest jakieś wejście od strony ul. Staroszkolnej dla mieszkańców osiedla, czy muszą zasuwać na około do ul.Chrobrego?Wejście od Staroszkolnej jest ale żadnego lokalu gastronomicznego nie ma. Są 2-3 wolne lokale więc może jeszcze coś będzie.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Jasnogranatowy Głóg   28 listopada 2019r. o 18:09

~Jasnogranatowy Głóg

Postów:

Brak słów. Wciąż to samo. Od biedy empik. Budynek do bólu standardowy i ani trochę nie nawiązający do Starego Dworca. Podobnie jak w przypadku Starej Mleczarnii po prostu kolejny hangar. Gdyby to odemnie zależało to nigdy nie powzoliłbym na taki badziew. Zamiast trzech pseudo galerii lepiej zrobić jedną ale z prawdziwego zdarzenia nawiązującą do lokalnej kultury, folkloru, architektury i ceramiki. Teraz tylko czekać aż będzie wiekie otwarcie tego szpetnego klocka Ibisa.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Miętowy Gajowiec   1 grudnia 2019r. o 18:04

~~Miętowy Gajowiec

Postów:

~Jasnogranatowy Głóg napisał(a): Brak słów. Wciąż to samo. Od biedy empik. Budynek do bólu standardowy i ani trochę nie nawiązający do Starego Dworca. Podobnie jak w przypadku Starej Mleczarnii po prostu kolejny hangar. Gdyby to odemnie zależało to nigdy nie powzoliłbym na taki badziew. Zamiast trzech pseudo galerii lepiej zrobić jedną ale z prawdziwego zdarzenia nawiązującą do lokalnej kultury, folkloru, architektury i ceramiki. Teraz tylko czekać aż będzie wiekie otwarcie tego szpetnego klocka Ibisa.Dokładnie dziadostwo, gdzie to stary dworzec tylko nazwa nic więcej …. architekt zero polotu ...
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Kruczoczarny Narcyz   2 grudnia 2019r. o 9:57

~~Kruczoczarny Narcyz

Postów:

Polak jest zawsze wybredny, nic mu się nie podoba, wszystko krytykuje.Niech sobie zbuduje swojską stodołę zamiast galerii, wówczas będzie zadowolony.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zszarzały Złocień   3 grudnia 2019r. o 13:10

~~Zszarzały Złocień

Postów:

~~Kruczoczarny Narcyz napisał(a): Polak jest zawsze wybredny, nic mu się nie podoba, wszystko krytykuje.Niech sobie zbuduje swojską stodołę zamiast galerii, wówczas będzie zadowolony.


A z czego mamy być zadowoleni , że sklepy z jednej galerii do drugiej przenieśliśmiechu warte to wszystko.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zszarzały Złocień   3 grudnia 2019r. o 13:12

~~Zszarzały Złocień

Postów:

~Rumiana Jukka napisał(a): Sklepy przeniesione z galerii BCCa co tam?


dokładnie stara galeria swieci teraz pustkami, paranoja jedna wielka , teraz co mamy biegac od jednej do drugiej to ja dziękuję jadę do Wrocławia mam wszystko w jednym budynku zjem obiad dzieci do kina pójdą, kasa zostanie w innym mieście....
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5

reklama Mrowka zaprasza
Święto Ceramiki z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.) - ZAPRASZAMY!
Trwają przygotowania do Święta Ceramiki Trwają przygotowania do Święta Ceramiki

Bolesławieckie Święto Ceramiki już od 19 sierpnia.