Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Otwarcie Parku Handlowego Stary Dworzec
~~Krasny Sumak niezalogowany
27 listopada 2019r. o 20:28
Jaki to park handlowy.. Kilka sklepów na krzyż
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 listopada 2019r. o 21:07
~~Kasztanowoczerwony Agrest napisał(a): Bierę urlop. Moja stara tyż. Czatujemy od 6.00, może uda się coś klawego upolować!!!


Ja już wziąłem :D Jutro otwarcie , a pojutrze Black Frydey ... czy jakoś tak , nie znam angielskiego . Jedno mnie tylko martwi , czy aby czasem zaś nie natkniemy się na niewybuch z Drugiej Światowej :D Niemce , czy hamerykany nam zostawili te niespodzianki ? :D
Niemce , czy hamerykany fundują nam dzisiaj .... nową galerię handlową , a może to jakaś " firma słup " żydowskiego pochodzenia ?

Pani Edyto Bystra , z całym szacunkiem , mam prośbę do Pani , kto tak na prawdę płaci Pani za Pani egzystencję ?

... a będą GALERIANKI ? ... to idę , jak w dym :D Ja samiec alfa :D

Dobrej nocy Bracia Lachy i Wam Piękne Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowy Powojnik niezalogowany
27 listopada 2019r. o 21:16
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Kasztanowoczerwony Agrest napisał(a): Bierę urlop. Moja stara tyż. Czatujemy od 6.00, może uda się coś klawego upolować!!!


Ja już wziąłem :D Jutro otwarcie , a pojutrze Black Frydey ... czy jakoś tak , nie znam angielskiego . Jedno mnie tylko martwi , czy aby czasem zaś nie natkniemy się na niewybuch z Drugiej Światowej :D Niemce , czy hamerykany nam zostawili te niespodzianki ? :D
Niemce , czy hamerykany fundują nam dzisiaj .... nową galerię handlową , a może to jakaś " firma słup " żydowskiego pochodzenia ?

Pani Edyto Bystra , z całym szacunkiem , mam prośbę do Pani , kto tak na prawdę płaci Pani za Pani egzystencję ?



... a będą GALERIANKI ? ... to idę , jak w dym :D Ja samiec alfa :D



Dobrej nocy Bracia Lachy i Wam Piękne Słowianki :)

Odezwał się samczyk alfa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Begonia niezalogowany
27 listopada 2019r. o 21:47
Powinna się nazywać Galeria Wybuchowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Sumak niezalogowany
27 listopada 2019r. o 22:30
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Kasztanowoczerwony Agrest napisał(a): Bierę urlop. Moja stara tyż. Czatujemy od 6.00, może uda się coś klawego upolować!!!


Ja już wziąłem :D Jutro otwarcie , a pojutrze Black Frydey ... czy jakoś tak , nie znam angielskiego . Jedno mnie tylko martwi , czy aby czasem zaś nie natkniemy się na niewybuch z Drugiej Światowej :D Niemce , czy hamerykany nam zostawili te niespodzianki ? :D
Niemce , czy hamerykany fundują nam dzisiaj .... nową galerię handlową , a może to jakaś " firma słup " żydowskiego pochodzenia ?

Pani Edyto Bystra , z całym szacunkiem , mam prośbę do Pani , kto tak na prawdę płaci Pani za Pani egzystencję ?

Patrzac na okres działalności i efekty to cała firma wygląda lipnie...


... a będą GALERIANKI ? ... to idę , jak w dym :D Ja samiec alfa :D

Dobrej nocy Bracia Lachy i Wam Piękne Słowianki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Sumak niezalogowany
27 listopada 2019r. o 22:38
Kto płaci to wiadomo firma ANTAN. Służbowe BMW 7 nie dostaje sie za nic nierobienie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtawordzawa Bakopa niezalogowany
28 listopada 2019r. o 2:53
Szkoda miejsca na te baraki. Jak chcesz coś sobie kupić to trzeba będzie zwiedzać całe miasto A taki układ mam gdzieś i pojadę pewnie do wrocka do jednej galerii gdzie dostanę wszystko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Forsycja niezalogowany
28 listopada 2019r. o 9:08
~Żółtawordzawa Bakopa napisał(a): Szkoda miejsca na te baraki. Jak chcesz coś sobie kupić to trzeba będzie zwiedzać całe miasto A taki układ mam gdzieś i pojadę pewnie do wrocka do jednej galerii gdzie dostanę wszystko.

Tyle, że ta "jedna galeria" to obszar taki, jaki przeszedłbyś tutaj przez całe miasto. Na jedno wychodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo