Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA New Fashion
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
14240
M21W2
25 listopada 2023r. o 17:12
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz napisał(a): wiem co odpiszesz...a więc NIE ;D wysilaj się tylko pomyśl...Nie odpisuję tylko głośno myślę , mój związek po " porozumieniach " przestał być związkiem i ZROBIŁ się partią a więc stał się konkurencją dla PZPR a ja od Ciebie dowiedziałem się po 43 latach że byłem członkiem partii o nazwie Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Solidarność .
Dalej tylko myślę , dlaczego to tak boli Janusza czyżby chciał aby do końca jego dni nikt nie odebrał władzy jego ukochanej PZPR co moim zdaniem zaprzecza że nie był członkiem partii komunistycznej , dalej tylko myślę , Janusz i jego rodzina musieli czerpać profity stąd ten ból i nienawiść Janusza do szeregowego członka " partii " NSZZ Solidarność .
Jedno mnie tylko zastanawia , dlaczego Janusz obecnie popiera bardzo wpływowego obecnie mojego kolegę partyjnego Donalda Tuska , mojego partyjnego " pierwszego sekretarza " Lecha Wałęsę znanego jako TW Bolek który sam obalił komunizm .
Nadal tylko myślę , może TW Bolek nie zakończył wv1975 r. współpracy z komunistyczną bezpieką , nie obalił komunizmu tylko razem ze swoimi wiernymi partyjnymi podwładnymi oraz komunistami przejęli wspólnie władzę w Polsce po pijackich spotkaniach w Magdalence ustalili podział łupów okradając społeczeństwo , to ma sens , w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia nagle przybyło bardzo wielu nowo bogackich tak po jednej jak i drugiej stronie .
Dalej tylko myślę , członek partii NSZZ Solidarność Lucjan po latach za swoją przynależność partyjną został uhonorowany uchwałą sejmu z kwietnia 2015 r . i tu muszę stwierdzić że wszystko się kupy nie trzyma , nadal tylko myślę , dlaczego Janusz z taką nienawiścią i wściekłością atakuje działaczy partii NSZZ Solidarność którzy teraz są w PiS , tu nic innego nie przychodzi mi do głowy tylko to że odebrali jemu resztki przywilejów pozostałych jemu po " działalności " w PRL i tu zaczynam rozumieć sympatię Janusza do mojego kolegi partyjnego Donalda , obiecał przywrócenie przywilejów byłym funkcjonariuszom służb bezpieczeństwa PRL .

Ten wpis to szkoła Janusza , takie sobie ble, ble w jego stylu .

Dopisane 25.11.2023r. o godz. 17:12:

~~M21W2 napisał(a): Na ten czas muszę się skonsultować z prawnikiem .


Dzięki tak trzymaj , proszę o więcej Twoich wpisów pod tym awatarem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
25 listopada 2023r. o 18:34
a że tak w twoim ''stylu'' zapytam...po co ten ''słowotok''?
przecież ty już dawno i to nie raz nazwałeś mnie ''komuchem'' a teraz uciekasz w jakąś tanią ironię jakbyś nie zauważył mojego wcześniejszego wpisu...
ale ty zauważyłeś tylko go absolutnie nie zrozumiałeś lub teraz rżniesz głupa...
stąd właśnie twoje ''ble,ble'' ...;D

''Dzięki tak trzymaj , proszę o więcej Twoich wpisów pod tym awatarem .''

Lucjan...ty masz naprawdę poważny problem...jak ktoś nie pisze pod twoim ''linkiem'' to teraz znowu ktoś pod twoim ''awatarem'' ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
26 listopada 2023r. o 7:28
''Co się dzieje w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie?
Jak ustaliła redakcja naTemat, w sprawie szefa Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, insp. Piotra Koszczała złożono dwa zawiadomienia do Prokuratury Rejonowej w Szczytnie.

Autorzy zawiadomienia – osoba prywatna i związek zawodowy NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników policji w Olsztynie – skarżą się na mobbing, niedopełnienie obowiązków, przekroczenie uprawnień i utrudnianie działalności związkowej.

działania kierownictwa KMP w Olsztynie uderzają w życie rodzinne funkcjonariuszy. – Pomimo szczególnej ochrony prawnej, funkcjonariusze są przenoszeni do innych jednostek poza Olsztyn.''

ojej ...biedactwa...jacy teraz pokrzywdzeni...;D
nie pasuje?...zmienić pracę ...
proponuję na zatrudnienie się w jacusiowej tvszczujni...tam wystarczy być ''solidaruchem'' by po cichu dostać podwyżkę....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.