ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4739, 25 października 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Wygaszony mandat radnego z Nowogrodźca

Treść posta:
~~Liliowoczerwony Miskant napisał(a):
~~Zielonoszary Cyprysik napisał(a):
~~Liliowoczerwony Miskant napisał(a):
~~Butelkowy Cytryniec napisał(a):
Takich mamy radnych. Nie znających się na przepisach.

Radny Durda pracuje uczciwie płaci podatki ,płaci za wynajem tego pustostanu od 2017 roku zgodnie z ustawą ,Co jest bardzo dziwne wniosek o odwołanie radnego złożył inny radny ,który dorabia na czarno .

Jacy wy wiecznie pokrzywdzeni przez los, jak nie burmistrz to wojewoda, sądy też nieprzychylne w sprawie wyborów, podpisy...…. Nic wam nie wychodzi porażka goni porażkę. Mimo że jestem za zmianą burmistrza, to patrzę na was z politowaniem. Czym wy chcecie rządzić, jak takich podstaw nie ogarniacie? Tylko nie piszcie, że znowu "cały świat" przeciwko wam.

Jesteś słabo zorientowany nikt nie chce rządzić z tych co o nich myślisz gminą powinien rządzić młody dobrze wyuczony człowiek ,który nie jest umaczany w żadne układy .Podam ci przykład Radni z klubu Relicha najpierw nagabywali radnego Durdę żeby przeszedł na ich stronę jak ten się nie zgodził to szybko znaleźli na niego haka ,,że pracuje na mieniu gminnym .Natomiast radny Sadowski jest od kilkunastu lat członkiem zarządu stowarzyszenia posiadającego osobowość prawną i jest to konflikt ,radny miał na to 3 miesiące ,żeby się określić czy rezygnuje z radnego czy rezygnuje z członka zarządu stowarzyszenia dawno powinien mieć wygaszony mandat ,czyli łamie prawo i burmistrzowi to przez wszystkie lata nie przeszkadzało .

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!