ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4636, 14 lipca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zamek Kliczków zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


20 maja 2019r. godz. 13:30, odsłon: 1755, Grupa FLPR
Pierwszy raz w historii konkursu przyznawana będzie nagroda bazująca na wiedzy.
Bolesławiec - Informacje: Miss Polonia Wiedzy Kandydatki Miss Polonia podczas warsztatów (fot. Wojtek Szoka/Tohu Studio)

Miss Polonia to największe i najstarsze wybory miss w naszym kraju. Tegoroczny konkurs to już 90. odsłona, podczas której poznamy najpiękniejszą Polkę 2019. Zwyciężczyni będzie reprezentować nasz kraj na największych międzynarodowych konkursach piękności takich jak: Miss World, Miss Universe i Miss Grand International.

Nowy tytuł — Miss Wiedzy zostanie przyznany podczas gali finałowej regionalnej edycji Konkursu na Dolnym Śląsku. Tegoroczna edycja, od samego początku organizowana jest inaczej niż zwykle. Organizatorzy, zmienili podejście, stawiając na współpracę z markami naturalnych i ekologicznych kosmetyków. Najważniejszą zmianą jest jednak zwrócenie uwagi na rozwój i samorealizację finalistek. ”Bardzo zależy nam na tym, aby finalistki czuły się bardzo dobrze w naszym konkursie. Żyjemy w czasach, w których kobiety pragną się rozwijać, spełniać się zawodowo i społecznie. Tytuł Miss Wiedzy ma za zadanie zmienić stereotyp konkursów piękności, jako rywalizacji dziewczyn wyłącznie na podstawie ich wyglądu. Zwyciężczyni naszego konkursu zostanie wybrana zarówno na podstawie swojej urody, ale także osobowości jak i wiedzy”. - mówi Paweł Zabilski, z firmy FL Group, organizatora konkursu.

Jak będzie wybierana Miss Wiedzy?

Finalistki wzięły już udział w specjalnych warsztatach na temat Dolnego Śląska — jego historii oraz atrakcji turystycznych. Czeka je teraz specjalnie przygotowany test, składający się z 20 pytań na temat regionu, który reprezentują. Na podstawie osiągniętych wyników, już 6 czerwca podczas Gali Finałowej zostanie wręczony tytuł Miss Polonia

Wiedzy Województwa Dolnośląskiego 2019.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Fiołkowy Migdałowiec   20 maja 2019r. o 13:31

~Fiołkowy Migdałowiec

Postów:

jedno i drugie sobie zaprzecza :)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy