ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4244, 18 czerwca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Efekt-Okna zaprasza

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Prezydent fair play

Treść posta:
~~Ziemistoszary Jesion napisał(a):
~~Limonkowa Wierzba napisał(a):
~~Brązowożółty Powojnik napisał(a):
O nagrodzie za promocje miasta dla Starostwa zadecydowały wybitne osiągnięcia w dziedzinie ochrony zdrowia ,drogownictwa oraz szkolnictwa specjalnegoI "wybór' Mirosława Horzempy na wicestarostę!


Zasada jedności władzy czy chcemy czy nie chcemy zawsze funkcjonuje i to potajemnie. O tej zasadzie zapomniał Pan Jan Rus budując koalicję PO i PSL nie mającej odniesienia do koalicji sejmikowej. To polityczny błąd wymienionego Pana, który nie dosłyszał wewnętrznego głosu swej partii z PSL nigdy i nigdzie. Pan Jan Rus upodobnił się do Pana P.Romana i pomyślał, że może być już jak bezpartyjny samorządowiec, więc się tak stało jak chciał. A czy to jest fair play to pozostawiam do oceny czytającym.


A to celna ocena podobnie jak Pana Kazimierza. W konsekwencji koalicję nową mógł budować tylko ten człowiek z PiS, który był bliskim współpracownikiem Pana P. Romana czyli Pan Mirosław Horzępa. Tak udało się Panu P.Romanowi pokonać swoich przeciwników politycznych jakimi byli Jan Russ i Karol Stasik co to teraz są prawdziwymi bezpartyjnymi samorządowcami. proponuje im założenie stowarzyszenia a potem partii Prawdziwych Bezpartyjnych Samorządowców.

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazka