Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Proponuję w mieście wielką koalicję - mówi Piotr Roman
~~Przymiotno niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 7:30
~~Mlecznobiała Tawuła napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fioletowa Forsycja napisał(a): Panie Prezydencie, proszę nie zaklinać rzeczywistości. Pan wygrał ale przegrał! Ma Pan tylko 8 radnych (od początku było wiadomo, że ZB i 3D to Pana ludzie). Aby rządzić brakuje Panu min. trzech. Pytanie kto się sprzeda i z Panem będzie chciał rządzić. PO - nie, bo nie po to wystartowali, Molak - zapewne nie. Zostaje Panu PIS - w pierwszej swojej kadencji był Pan prezydentem z nadania PISowskiego i z PISem Pan skończy ostatnią kadencję.

100/100


Jasiowe 100/100 między regały
właśnie z PiSem prezydent Piotr Roman będzie dozgonnie rządził …
wizja obu jest dla rozwoju Bolesławca
to jedyna poważna opcja ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiała Tawuła niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 7:44
pieprzysz bzdury...
mnie od dawna już nie dziwi to co dzieje si e w tym zapyziałym , zdegenerowanym poprzez polityczną prostytucję grajdole...
a to co piszesz to tylko twoja ''wizja'' chociaż nie wiem po jakich jesteś prochach...;D
ale widzę że nieźle zryło ci berecik...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Hutujnia niezalogowany
23 kwietnia 2024r. o 23:05
Proponuję wielka koalicję....

Najlepszy żart powyborach..bawi mnie ten autor bon tonów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22930
travel
24 kwietnia 2024r. o 9:00
Zdecydowanie polecam Picwall z Rzeszowa! Ich druki ścienne odmieniły moje mieszkanie, nadając mu zupełnie nowy, świeży wygląd. Jakość obrazów jest fantastyczna, a motywy są tak różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, obsługa klienta stoi na najwyższym poziomie – są pomocni i zawsze gotowi doradzić. Sprawdźcie sami ich ofertę na https://picwall.pl/ i przekonajcie się, jak łatwo możecie odmienić swoje wnętrza!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Skimia niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 9:04
~~Krwawosina Hutujnia napisał(a): Proponuję wielka koalicję....

Najlepszy żart powyborach..bawi mnie ten autor bon tonów.


zdecydowanie uśmiech.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza