ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4499, 28 lutego 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Jump Heaven zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Burmistrz Relich bez zaufania i absolutorium

Treść posta:
~~Cynobrowa Ostróżka napisał(a):
~~Zielonoszary Cyprysik napisał(a):
~~Kobaltowy Klon napisał(a):
~~Zielonoszary Cyprysik napisał(a):
Widząc co się dzieję, widząc jak nieudolnie to "opozycjonowanie" wam idzie, widząc jak nie możecie nikogo skutecznie wypromować na burmistrza, to śmiem twierdzić, że w następnych wyborach też wygra R.

Czy tak ciężko wam wypromować kogoś konkretnego? Po kiego ..... wystawiliście tą kobietę? Nie mógł ktoś z was młodych radnych startować na burmistrza? Odetnijcie się od tych osób które co tu dużo mówiąc ciągną was na dno i zróbcie coś z tą gminą, tylko bez wojen.... bo mieszkańcy maja dosyć kłótni

Co masz do tej Kobiety otrzymała 40 głosów mniej od Relisia gdzie on miał całą machinę wyborczą pod sobą ,te wszystkie inwestycje to był tylko program wyborczy za pieniądze podatników .


No i znowu wychodzi "legenda" o 112 nieważnych głosach, powtarzana, niczym mantra przez zwolenników "obrej"zmiany. Poświęciłem swój cenny czas i przeanalizowałem protokół wyborczy (link do niego to:
http://bip.nowogrodziec.pl/download/attachment/13974/protokol-wynikow-glosowania-i-wyborow-burmistrza-nowogrodzca.pdf )
i każdemu myślaćemu osobnikowi radzę to zrobić, by nie być ofiara manipulacji.
Kart, czyli głosów "nieważnych" był w sumie 115, a nie 112.
W tej liczbie było:
- 20 kart innych, niż urzędowo ustaloen lub bez pieczątek, tzn. karta nie miała pieczęci (błąd komisji ewidentny) lub ktoś wrzucił jakąś inna kartę głosując np na Kubusia Puchatka lub Pszczółkę Maję.
- 20 kart na której postawiono 2 krzyżyki i te opozycja może, przy dobrej woli uznawać sobie za fałszowane, bo kto normalny stawia 2 krzyżyki w wyborach na burmistrza? Ale że to Nowogrodziec, to się wszystkiego można po ludziach spodziewać, bo głupich tu wyjątkowo nie brakuje.
- 75 kart ( aż!) to karty nieważne, bo nie postawiono na nich ani jednego krzyżyka. Nie wiem, na jakiej podstawie ktokolwiek te karty uznaje za sfałszowane, bo nie słyszałęm, by któraś komisja używała długopisów sympatycznych, albo piór czy ołówków, które można potem wymazać gumką. No chyba, że ktoś wierzy, że karty te zostały przez ludzi RR wyprane w Vizirze i wyprasowane, tak by krzyżyki przy nazwisku konkurentki zniknęły. Ale karty te mówią coś więcej: to są głosy ludzi, kórzy, nie widząc na stanowisku burmistrza żadnej z powyższych osób, przyszły jednak oddać swój głos wyrażając swój protest przeciwko temu, co dzieje się w gminie.


Co mam? Każdy by tyle głosów dostał, wg mnie ludzie głosowali przeciwko R, a nie za nią , dla tego powtarzam potrzebny " porządny" kandydat. Bo teraz to słabo....

We wcześniejszych wyborach było 2 kontrkandydatów Relicha i jeden miał 700 głosów a drugi około 1000 ,więc nie pisz głupot ,że kandydatka była słaba ,O wyborze zadecydowało te 112 brakujących kart .Relich gdyby miał honor to podał by się do dymisji .

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy