Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Reorganizacja ruchu przy cmentarzu
87
#assassin nieaktywny
30 października 2015r. o 11:52
Nie wiem kto to robił, ale przecież tam powstało wielkie osiedle. I ludzie jeżdżą do domów, do znajomych i w ogóle można dojechać od strony urzędu skarbowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 8:53
1 listopada to za mało. już dziś powinno byc zamkniete tylko dla mieszkańców. Bo juz dziś nie ma gdzie stanąć chcąć wejść do własnego domu.
A co do komentarza wyżej popieram...od skarbówki walą na łeb auta i nawet 1 nie będą mieli żadnych chamulców. Było to zgłaszane policjantowi jednemu ale on tu nie mieszka więc pewnie zbagatelizował sprawe....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 14:44
Szkoda że do nikogo to nie dociera ale jestem mieszkańcem na śluzowej o jest okropnie Zresztą co roku tak jest że my jako mieszkańcy nie mamy gdzie zaparkować musimy czekać albo czaic się żeby dotrzeć do domu. Ulica powinna być zamykana przynajmniej 2 dni lub chociaż 1 dzień przed świętem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 17:50
~ napisał(a): Szkoda że do nikogo to nie dociera ale jestem mieszkańcem na śluzowej o jest okropnie Zresztą co roku tak jest że my jako mieszkańcy nie mamy gdzie zaparkować musimy czekać albo czaic się żeby dotrzeć do domu. Ulica powinna być zamykana przynajmniej 2 dni lub chociaż 1 dzień przed świętem.
popieram
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
31 października 2015r. o 18:06
Aby mieszkańcy ul.Śluzowej w tym dniu mieli gdzie zaparkować wypadałoby zamknąć też ruch od Warszawskiej przez Rotmistrza Pileckiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2015r. o 16:12
wielkie brawa dla sluzb porzadkowych niby drogi pozamykane a od warszawskiej wjezdza kto chce chodniki pozajmowane nie ma jak przejsc mieszkancy nie maja gdzie parkowac supeeeer
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rolnik niezalogowany
1 listopada 2015r. o 16:56
Czym się różni dojazd do tbsow od dojazdu do apartamentowca? Nie chcieli mnie wpuścić bo apartamentowiec jest na żołnierzy wykletych a nie na śluzowej, mimo że stoi w rzędzie z tbsami. Niby do apartamentowca jest dojazd lubanskiej (ciekawe) lub szutrowka od warszawskiej. Ciekawe czym sobie tbs zasłużył ze po asfalcie od śluzowej da się dojechać.

Miejsca i tak nie blokowalismy. Stać na garaż pod budynkiem. A na znaku tylko śluzową wymienili ze można i krawężniki piulnuja tego jak konstytucji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
1 listopada 2015r. o 17:05
Heh...a nie mówiłam?Ale nie jesteście sami...trochę wyżej ten sam problem co roku...chyba nasze władze są jeszcze nie doinformowane że powstała tam nowa dzielnica a co za tym idzie i droga dojazdowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.