Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uratowano dwie osoby bezdomne
2346
#gustaw nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 15:47
Hura wybudować rondo i nazwać go imieniem bohaterów !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 16:30
Mandatu nie wypisali bo tylko na to ich stać. Tyfusy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 16:47
mojej znajomej syn uległ wypadkowi na rowerku krew się lała strumieniem pogotowie nie przyjechało ,pojechali sami na sor ,a tam kolejka 20 osób ,chłopaczyna ledwo przeżył,a gdzie była karetka ?? wnioski proszę wyciągnąć na własną rękę ?? nie żebym był złośliwy bo sam mogę być bezdomny ALE ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jasne niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 17:35
Taa uratowali i co dalej? Trafił do szpitala poleży kilka dnia i wróci na ulicę.Przy każdym kościele w Bolesławcu niech postawia barak z ogrzewaniem dla bezdomnych i dadzą choć jeden ciepły posiłek uratują kilkadziesiąt osób.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ERTKa niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 18:04
BOŻE, JAKA TA NASZ STRAŻ miejska,jest czujna!!!!! Ktoś zawiadomił, a oni pojechali....gromkie brawa!!, bo gdyby nie było telefonu, to czarno, widzę pomoc.Sami, podejrzewam, nie zrobili by nic. Najlepiej im wychodziło przeganianie pijaków, z ławek w parku. Oni sobie, pijący sobie. Pijący, zwyciężyli. Nie poradziła, sobie straż, ani nikt inny, z urzędu. Musieli powynosić ławki, z parku.Śmieszna sytuacja. Przyjezdni, pytają, dlaczego w parku, koło krytego basenu,w centrum miasta nie ma ławek?????? Ludzie, wychodzą po zabiegach, chętnie by przycupnęli, ale nie, ma na czym. Tak działają nasze służby, ławki, poszły, na ODWYK......Może ktoś wyżej pomyśli i wrócą. Bo naprawdę, to jest żenujące. A dla naszej straży, powinno się wyznaczyć, drogi, po których, chodzą, TZW.SPACERNIAKI, bo tylko, spacer wychodzi im b. dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 18:26
~klucz-nick napisał(a): mojej znajomej syn uległ wypadkowi na rowerku krew się lała strumieniem pogotowie nie przyjechało ,pojechali sami na sor ,a tam kolejka 20 osób ,chłopaczyna ledwo przeżył,a gdzie była karetka ?? wnioski proszę wyciągnąć na własną rękę ?? nie żebym był złośliwy bo sam mogę być bezdomny ALE ;(
To nie wniosek tylko zlosliwosc Panem kieruje.To tez czlowiek,to ze bezdomny nie znaczy ze nie potrzebuje pomocy...Mysle ze znajomej synek nie jezdzil na rowerku w tych dniach co ratowali wlasnie bezdomnych wiec napewno karetki w tym czasie tm nie bylo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jas niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 16:39
Taka ich praca za to biora pieniadze!wiec uwazam ze'zaden to wyczyn.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 16:58
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): mojej znajomej syn uległ wypadkowi na rowerku krew się lała strumieniem pogotowie nie przyjechało ,pojechali sami na sor ,a tam kolejka 20 osób ,chłopaczyna ledwo przeżył,a gdzie była karetka ?? wnioski proszę wyciągnąć na własną rękę ?? nie żebym był złośliwy bo sam mogę być bezdomny ALE ;(
To nie wniosek tylko zlosliwosc Panem kieruje.To tez czlowiek,to ze bezdomny nie znaczy ze nie potrzebuje pomocy...Mysle ze znajomej synek nie jezdzil na rowerku w tych dniach co ratowali wlasnie bezdomnych wiec napewno karetki w tym czasie tm nie bylo...
bezdomny ?? pijak oszczaniec :P znam bezdomnych i szanuje ich sytuację i wybór.gdyby kupił jedzenie zamiast alkoholu nie byłby wyziębiony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.