Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie żyje Bogusław Kaczyński
~ niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 22:09
falco napisał(a): kiedy czytam posty jaki to ja jestem "be" zastanawia mnie ile to razy wy szanowani moralizatorzy zyczyliscie komuś wszystkiego najgorszego a więc i śmierci...

a może coś takiego?
"daj wam Boże jak najgorzej ,ja wam źle nie życzę "

pasi? :D


Nie martw się, ich bóg im nie wybaczy wyzwisk za to twój bóg Latający Potwór Spaghetti czy jak mu tam poklepie cie po ramieniu i powie że równy z ciebie gośc im wiecej świństw zrobisz tym on sie bardziej cieszy. I dlatego ty jestes madry a oni głupi, wybrales fajniejszego boga, luzaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 23:23
Dziękuję za moderacje tego awanturnika falco....... Tylko że on powinien zostać zablokowany za takie zachowanie już dawno..... Teraz jeszcze innym życzy śmierci..... Czy tak można na bolec.info?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 stycznia 2016r. o 23:30
falco napisał(a): kiedy czytam posty jaki to ja jestem "be" zastanawia mnie ile to razy wy szanowani moralizatorzy zyczyliscie komuś wszystkiego najgorszego a więc i śmierci...
ale wam to nie przychodzi łatwo pisać o sobie natomiast pisanie o kimś wręcz uwielbiacie ;)
jakie macie prawo do tego?...żadne!
wrzeszczycie tu pod niebiosa o swojej "głębokiej wierze" jednocześnie "plujac" na niewierzących lub antyklerykalow....
pieprzycie farmazony jakieś że nie mam prawa życzyc komuś "wszystkiego złego"
a dlaczego nie?...bo to nie "krzescijanskie"?

w skrócie: Jestem świnią, ale wy nie jesteście lepsi. Tylko po co dorabiać do tego jakąs pseudofilozofię?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2016r. o 23:52
Ten falco dalej się awanturować...... Czy bolec.info może się nim zająć...... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
23 stycznia 2016r. o 7:04
Pan Bogusław zawsze kojarzył mi się z elokwencją i elegancją.

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2016r. o 8:59
Dziękuję za moderacje tego awanturnika falco....... Czy może on już przestać się tak wykłócać ze wszystkimi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14536
#aDextraParte nieaktywny
23 stycznia 2016r. o 15:51
wielka strata. uosobienie klasy i elegancji. człowiek światły, wykształcony do tego z innej opcji moralnej, bo homoseksualista a jednak popierał PIS

ech, a tak liczyłem, że pojawi się jeszcze w telewizji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 stycznia 2016r. o 17:46


Zmoderowano 23.01.2016 godz.18:09 - powód: off-topic (moderator)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.