Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Minimalny wzrost stopy bezrobocia w powiecie
1
emem
27 stycznia 2016r. o 19:45
Nieźle!

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
27 stycznia 2016r. o 19:51
statystyki :) instrukcja rozumowania ... jeden człowiek trzyma głowę w piekarniku a nogi w zamrażarce średnia temperatura to 24st :D statystyki nie mówią kompletnie nic .

jeden zarabia 1400zł inny 8000 średnia 5000zł :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
27 stycznia 2016r. o 20:07
Gdzie są ci wykwalifikowani pracownicy z Bolesławca ?
Dzięki czyjej polityce pouciekali ?

A teraz się pisze że jest dobrze dzięki urzędowi pracy , starostwu powiatowemu i urzędowi miasta.

Proszę szanowny Kazimierzu choć jeden przykład uchwały / starostwa , miasta / poprawiającej znacznie warunki dla lokalnych przedsiębiorców .
O PUP komisie bez towaru nie wspomnę .Oni nie potrafią nawet wykorzystać pieniędzy na rozwój gospodarki. Nieudacznicy finansują bezrobotnych zamiast wzmocnić już istniejące firmy.

Polska potrzebuje jak powietrza własnych milionerów własnej klasy średniej i jak najwięcej miejsc pracy u rodzimych pracodawców.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 20:41
Ciekawe ile będzie w styczniu bo wiele osób np. w budownictwie i nie tylko miało umowy do końca roku. Ja tak miałem i nie będę czekał aż się coś ruszy i łaskawca zadzwoni żebym przyszedł,nie wrócę już do tego pracodawcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 21:17
~ napisał(a): Ciekawe ile będzie w styczniu bo wiele osób np. w budownictwie i nie tylko miało umowy do końca roku. Ja tak miałem i nie będę czekał aż się coś ruszy i łaskawca zadzwoni żebym przyszedł,nie wrócę już do tego pracodawcy.


Wrócisz, wrócisz, i to na kolanach :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 23:51
~ napisał(a):
~ napisał(a): Ciekawe ile będzie w styczniu bo wiele osób np. w budownictwie i nie tylko miało umowy do końca roku. Ja tak miałem i nie będę czekał aż się coś ruszy i łaskawca zadzwoni żebym przyszedł,nie wrócę już do tego pracodawcy.


Wrócisz, wrócisz, i to na kolanach :D


znasz to z autopsji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Joo niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 0:04
Skoro w Bolesławcu nie ma bezrobotnych to rozwiązać te instytucje, a nie tylko utrzymywać bandę darmozjadów.

I jutro jak przyjdzie ta ekipa do pracy to zamiast petentów przyjmować zaczną mnie jechać jaki to jestem beee :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 8:40
PanM napisał(a): Gdzie są ci wykwalifikowani pracownicy z Bolesławca ?
Dzięki czyjej polityce pouciekali ?

A teraz się pisze że jest dobrze dzięki urzędowi pracy , starostwu powiatowemu i urzędowi miasta.

Proszę szanowny Kazimierzu choć jeden przykład uchwały / starostwa , miasta / poprawiającej znacznie warunki dla lokalnych przedsiębiorców .
O PUP komisie bez towaru nie wspomnę .Oni nie potrafią nawet wykorzystać pieniędzy na rozwój gospodarki. Nieudacznicy finansują bezrobotnych zamiast wzmocnić już istniejące firmy.

Polska potrzebuje jak powietrza własnych milionerów własnej klasy średniej i jak najwięcej miejsc pracy u rodzimych pracodawców.


Poglądy są jak du¬pa, każdy ja¬kieś ma, ale po co od ra¬zu pokazywać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza