Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drożej OC - a co z ubezpieczeniem autocasco?
2820
#k1p nieaktywny
28 lutego 2016r. o 21:41
A słyszeliście o tym, że można czasowo wyrejestrować pojazd, aby w czasie jego nie używania nie płacić OC? Fajna sprawa w przypadku starych aut, które są np. w renowacji. Szkoda, że taka "usluga" kosztuje ok. 100 zł, bo już w przypadku motocykla, za którego OC wynosi ok. 80 zł/rok, zupełnie się nie opłaca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 maja 2016r. o 17:05
W Bolesławcu to najlepiej do cuk uderzyć moim zdaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zygi niezalogowany
29 maja 2016r. o 18:49
Chcieliscie PiS to teraz nie wylewajcie żalu na portalach.......myślicie ze to koniec podwyżek...ha ha .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skąpca niezalogowany
29 maja 2016r. o 19:38
Chodząc do multiagencji to oni ci dają i dyktują co masz kupic i u jakiegi ubezpieczyciela kupisz polisę bo tylko oni wiedzą gdzie im więcej zapłacą lub mają plan , w przeciwnym razie rozwiążą z nimi umowę ale przede wszystkim oni liczą swoją kasę a ty ŁOSIU myślisz że specjalnie dla ciebie wybrali najtaniej. A gdzie zakres bo teraz nawet w OC to bardzo ważne. Wbij sobie do tej p...tej p...y że tani mięso to nawet ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~weteran niezalogowany
29 maja 2016r. o 19:48
Tak byłem kiedyś w CUK same łosie tam siedzą zielone to jak trawa na wiosnę i nić nie poradzą, wytłumaczą zero wiedzy i profesjonalizmu jak te ŁOSIE . Teraz nie sztuka jak najtaniej ale trochę wiedzy na temat tego co się sprzedaje. W końcu może się skończą czasy dla przypadkowych ludzi z łapanki . Ziemniaki i szczypiorek na bazar sprzedawać.!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2016r. o 10:19
Oj tam :) ja byłem niedawno w cuk i poszukali mi na kalkulatorze OC tańsze o ponad 4 stówki od tego co miałem, więc dla mnie ok firma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
1 lipca 2016r. o 10:31
~Zygi napisał(a): Chcieliscie PiS to teraz nie wylewajcie żalu na portalach.......


Co za brednie. Najpierw coś poczytaj na temat ubezpieczeń, a potem się wypowiadaj.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do pustej głowy niezalogowany
1 lipca 2016r. o 11:08
Zygi głowo pusta...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza