Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drożej OC - a co z ubezpieczeniem autocasco?
3145
#hemi nieaktywny
1 lipca 2016r. o 11:27
mir.ko napisał(a): poki co paliwo rownowazy podwyzke. wczoraj za 180 zł zalałem 50 litrow na orlenie, jeszcze niedawno 250 zł. 100 zł miesiecznie jak nic taniej robiac 1000 km miesiecznie


Lepiej taniej tankować niz drożej ,ale i tak jesli porównamy ceny w sklepach ,czy na stacji do zarobków to jesteśmy głeboko w d... :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2016r. o 16:56
~ napisał(a): W Bolesławcu to najlepiej do cuk uderzyć moim zdaniem.

Jako młody kierowca którego wszyscy starszą kosmicznymi cenami polis, przejdę się tam z ciekawowści zobaczyć co mi zaproponują :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roky niezalogowany
28 października 2016r. o 19:26
Trzeba było sie zastanowić nad urną a nie teraz biadolić , patologia dostała kasę a my sie na to ładnie złożymy wszyscy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JOHN niezalogowany
28 października 2016r. o 22:48
zal tu komus d..e sciska, i nie patologia!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2016r. o 22:13
~ napisał(a):
~ napisał(a): W Bolesławcu to najlepiej do cuk uderzyć moim zdaniem.

Jako młody kierowca którego wszyscy starszą kosmicznymi cenami polis, przejdę się tam z ciekawowści zobaczyć co mi zaproponują :)

Ile płaciłeś za polisę w cuku? Wyszło taniej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 grudnia 2016r. o 15:20
350 zł taniej od tego ubezpieczenia co miałem.To było moje pierwsze spotkanie z cukiem więc mam dobre wrażenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomysl niezalogowany
28 grudnia 2016r. o 15:30
OC nie powinno być obowiązkowe, jak ktoś chce jezdzic bez to niech sobie jeździ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fiki niezalogowany
28 grudnia 2016r. o 15:51
Chcieliście to macie rządy PiS-u ........paliwko też drożeje cichcem prawie już o 1 zł wiecej niż rok temu i nadal ich popieracie he he he .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza