Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kazimierz Marczewski z brązowym medalem
~ Sonia.T niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 16:54
~ ,,Siłaczka,, napisał(a): MOJE WIELKIE GRATULACJE PANIE KAZIMIERZU UDOWODNIŁ PAN ZE W KAZDYM WIEKU MOZNA TRENOWAC ,STARTOWAC NO I ZWYCIEZAC -BRAWO TRZYMAM ZA PANA KCIUKI W STARCIE NA MISTRZOSTWACH POLSKI. POZDR. ZNANA REDAKCJI. SONIA T. :)
-GRATULACJE RÓWNIEZ SKŁADAM WSZYSTKIM STARTUJACYM >JESTEM PEŁNA PODZIWU I UZNANIA.WASZA RADOSC JEST NASZA RADOSCIA>JESTESCIE PANOWIE PIEKNYM PRZYKŁADEM JAK POLAK CHCE TO POTRAFI I WIEK NIE MA ZNACZENIA.- POZDR>FANKA SPORTU -Sonia T
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 18:09
wow, super 3 miejsce na 5 startujacych . to niesamowite osiągniecie.
aż 3 miejsce od końca. co za sukces . ten kazik to mnie rozpierdala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jarek niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 19:33
Gratuluję panie Kaziu,proszę się nie przejmować głupimi komentarzami.W Polsce jest sporo podłych ludzi,sam udział w zawodach jest sukcesem, sport to zdrowie.Wazne aby umieć przegrywać,a nie tylko wygrywać.Propaguje pan sport i chwała za to.Wielki szacunek Panie Kaziu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 20:26
jarek sie nie zna, nie wie co mówi. jarek jak jest przedostatni to sie cieszy, że to sukces bo nie jest ostatni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jerzy Złotkowski niezalogowany
4 kwietnia 2016r. o 8:09
Gratulacje panie Kazimierzu ,widzę ze lubi pan Sport , a co z obiecanym tematem BKS Bolesławiec ???
Może by tak reaktywacje konto w banku otworzyć i kto ile może wspomóc wpłaci grosik ,i może następny sezon finansowo zapewniony byłby ??? Jako pierwszy wpłacę symboliczne 200 Euro . Oczekuje odpowiedzi i pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
4 kwietnia 2016r. o 9:15
~ napisał(a): jarek sie nie zna, nie wie co mówi. jarek jak jest przedostatni to sie cieszy, że to sukces bo nie jest ostatni.


Szanowny Anonimie!

Sukcesem jest już systematyczne uprawiane tej lub innej dyscypliny sportu w moim wieku, a nie np. siedzenie przed telewizorem i przysłowiowe "pierdzenie w stołek'.
Tak, jestem dumny z osiągniętego wyniku w Gorzowie Sląskim.

Będą z jeszcze większym zapałem trenował i mam nadzieję, że będę w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodników w tej kategorii wiekowej w Polsce. Pozdrawiam po sportowemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nikits niezalogowany
4 kwietnia 2016r. o 13:15
Wielkie Gratulacje Panie Kazimierzu... widziałam Pana w grze i podziwiam... pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2016r. o 20:15
Kazimierz Marczewski napisał(a):
~ napisał(a): jarek sie nie zna, nie wie co mówi. jarek jak jest przedostatni to sie cieszy, że to sukces bo nie jest ostatni.


Szanowny Anonimie!

Sukcesem jest już systematyczne uprawiane tej lub innej dyscypliny sportu w moim wieku, a nie np. siedzenie przed telewizorem i przysłowiowe "pierdzenie w stołek'.
Tak, jestem dumny z osiągniętego wyniku w Gorzowie Sląskim.

Będą z jeszcze większym zapałem trenował i mam nadzieję, że będę w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodników w tej kategorii wiekowej w Polsce. Pozdrawiam po sportowemu.


a ja znam ludzi , którzy również systematycznie uprawiają sport ale nie są tak zakompleksieni i nie czują potrzeby chwalenie się tym na całe miasto. Robią to ot tak dla siebie i myślę, ze 3 miejsce od końca nie uznali by za sukces.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza