Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecParty - 25.05.2016r. - ZAPISZ SIĘ!

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2016r. o 19:56
No ... jeśli jestem sympatyczny , to już nie jest źle ... chociaż nie wszyscy muszą mnie lubieć. Nie ma takiego obowiązku :)
A propos , chyba się nie zapisałeś Zmasowany ... czyżbyś bał się Ludzi ? Nie wierzę :|


Dopisane 23.05.2016r. o godz. 19:56:

Wróć ... widzę :D No to do środy :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
23 maja 2016r. o 19:58
Pannazdzieckiem napisał(a): No ... jeśli jestem sympatyczny , to już nie jest źle ... chociaż nie wszyscy muszą mnie lubieć. Nie ma takiego obowiązku :)
A propos , chyba się nie zapisałeś Zmasowany ... czyżbyś bał się Ludzi ? Nie wierzę :|

Nie nadaję się :) Ale Wam oczywiście życzę udanej zabawy! :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2016r. o 20:15
masi napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): No ... jeśli jestem sympatyczny , to już nie jest źle ... chociaż nie wszyscy muszą mnie lubieć. Nie ma takiego obowiązku :)
A propos , chyba się nie zapisałeś Zmasowany ... czyżbyś bał się Ludzi ? Nie wierzę :|

Nie nadaję się :) Ale Wam oczywiście życzę udanej zabawy! :)


Przestań pier.dzielić . Nadajesz się. Skoro już się zdeklarowałeś , to trza być ! Bo tak robią prawdziwi faceci. I see your na czterdziestej pierwszej pozycji. Ja jestem dopiero na sto trzydziestej pierwszej. Wychodzi mi na to , że lepszy jesteś niż ja :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
23 maja 2016r. o 20:29
Zawyżam statystyki ;)
Za rok się postaram ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
23 maja 2016r. o 20:32
Oda do "Bolca" :D

Tuzin latek masz na karku,
jesteś jeszcze bardzo młody.
Wciąż w tematach się spierają,
polityki oraz mody.
Melomani, z różnych nurtów,
piękną muzę zapodają.
A Bajarze mimo wszystko,
całkiem nieźle się trzymają.
W " towarzyskich" poszukują,
pani pana, a pan pani,
czasem niezłe bywa "kino",
lecz jak znaleźć tę jedyną.
Sprzedać, kupić można wiele
i w tygodniu, i w niedzielę.
Niech się "święci" ta dwunastka,
niech jaśnieje niczym gwiazdka.
Bolecnauci niechaj żyją, a we środę "z głową" piją :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
23 maja 2016r. o 20:36
E, za ten wiersz powinnaś otrzymać zastawę bolecnauty ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2016r. o 20:39
:D Uznaję wyższość Twej Inteligencji Literko :* Być może Alterowicz może z Tobą konkurować , ja na pewno nie :D Może jeszcze AA ? :)

Nota bene ; Alterowicz wpadniesz ? Ja mam z loginu dwa miejsca zagwarantowane . Możesz robić za dziecko :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
23 maja 2016r. o 20:43
Bien sûr, je compte sur elle, czy jakoś tak :D


Dopisane 23.05.2016r. o godz. 20:43:

Pannazdzieckiem napisał(a): :D Uznaję wyższość Twej Inteligencji Literko

Przez skromność kłóciła się nie będę :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza