Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Akcja prędkość" - 126 mandatów i 3 wnioski o ukaranie
~ niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 10:32
~Kierowca od 35 lat napisał(a):
~kierowca od 20 lat napisał(a): Bardzo dobrze łapać karać i posadzić jak grzywna nie pomaga , ...i na drogach nie brakuje
Lecz sie czubku blokujący ruch na mieście. Dziad jeździ 20 lat 20km/h.

Po twojej odpowiedzi wnioskuję, że masz prawko od 3,5 roku, a nie od 35 lat. Kierowca z takim stażem nie wypisuje takich ...izmów. Pokaż przepis który nie pozwala w mieście jechać 20km/h.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca taczki niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 13:33
~ napisał(a):
~Kierowca od 35 lat napisał(a):
~kierowca od 20 lat napisał(a): Bardzo dobrze łapać karać i posadzić jak grzywna nie pomaga , ...i na drogach nie brakuje
Lecz sie czubku blokujący ruch na mieście. Dziad jeździ 20 lat 20km/h.

Po twojej odpowiedzi wnioskuję, że masz prawko od 3,5 roku, a nie od 35 lat. Kierowca z takim stażem nie wypisuje takich ...izmów. Pokaż przepis który nie pozwala w mieście jechać 20km/h.
art. 19 Ustawy
prawo o ruchu drogowym: Kierujący pojazdem jest obowiązany:
1) jechać z prędkością nieutrudniającą jazdy innym kierującym;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 14:05
~kierowca taczki napisał(a):
~ napisał(a):
~Kierowca od 35 lat napisał(a):
~kierowca od 20 lat napisał(a): Bardzo dobrze łapać karać i posadzić jak grzywna nie pomaga , ...i na drogach nie brakuje
Lecz sie czubku blokujący ruch na mieście. Dziad jeździ 20 lat 20km/h.

Po twojej odpowiedzi wnioskuję, że masz prawko od 3,5 roku, a nie od 35 lat. Kierowca z takim stażem nie wypisuje takich ...izmów. Pokaż przepis który nie pozwala w mieście jechać 20km/h.
art. 19 Ustawy
prawo o ruchu drogowym: Kierujący pojazdem jest obowiązany:
1) jechać z prędkością nieutrudniającą jazdy innym kierującym;

20km/h nie utrudnia w mieście jazdy, tylko jest bezpieczną prędkością, co innego na drodze poza miastem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 14:40
Szkoda komentować oczywiście masz racje zacznijmy wszyscy jeździć 20 ta .Plynny ruch i bezpieczeństwo hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 15:02
~reks napisał(a): Rządowi brakuje kasy, to ciągłe akcje!
gdybyście jeżdzili zgodnie z przepisami to by akcji nie było i nikt by nie marudził,ja jeżdzę przepisowo i nie płacę podatku od głupoty :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k1p niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 16:49
Dobrze, że nie ma mnie w Bolesławcu, bo byłoby 127 mandatów :-)
A tak na poważnie, to 50 km/h po mieście to wystarczająca prędkość, aby poruszać się sprawnie i szybko. Niestety, zdarzają się "kierowcy" jadący dużo za mało. Dlaczego takich się nie wyłapuje? Oni też stwarzają zagrożenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca666 niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 17:44
nie mam ochoty wdawac się w słowne przepychanki , chciałbym tylko sie wypowiedzieć w stosunku do zamieszczonego zdjęcia.
Przejeżdzałem wczoraj dokładnie obok tego patrolu i jak oni badali prędkość to ja jestem z kosmosu , to była akcja pasy plus ewentualnie światła , poza tym w tym miejscu trzeba być Kubicą z lat świetności żeby takową prędkość przekroczyć.Amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2016r. o 3:55
Te 20 km/h to było użyte przeze mnie jako żart, choć zdarzają się kierowcy z prędkością 30/h. Małolaty zawsze będą myślały że co mądrzejsi, ale... ale to wszystko do pierwszej stłuczki, do pierwszego wypadku... nie mają szacunku dla życia, zdrowia, dla kierowców ze stażem większym niż ich dowód osobisty pokazuje.Oby nie zginęli oni, lub inni biorący udział w ich "popisach".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.