Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie najkorzystniej wziąc sprzęt agd na raty

15180
#timmi nieaktywny
30 sierpnia 2016r. o 12:06
Witam,
proszę o konstruktywną radę
Czy są gdzieś jeszcze raty 0%?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2016r. o 13:10
timmi napisał(a): Witam,
proszę o konstruktywną radę
Czy są gdzieś jeszcze raty 0%?
Media Markt Legnica ul.Chojnowska Galeria
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~br45 niezalogowany
30 sierpnia 2016r. o 13:36
Tak. W rtv Euro agd na Tysiąclecia. Sa tam raty 0%. Kupowałem tam jakieś 2 miesiące temu lodówkę na raty bo stara mi wysiadła. Co mnie zdziwiło oczywiście na plus to to,że wymagali ode mnie zaświadczenia o dochodach . Podejrzewam jednak,ze przy większych zakupach bedzie ono potrzebne.
Jakieś raty jeszcze widziałem na allegro ale sam wolałem kupować sprzęt stacjonarnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~richi niezalogowany
30 sierpnia 2016r. o 17:17
w necie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SebeQ niezalogowany
30 sierpnia 2016r. o 17:17
Polecę RTV Euro AGD na oficjalnej stronie można czasem dorwać niezły rabat a dostawa do Bca do Brico.
Jak również Raty Allegro, świetna sprawa, już kilka razy korzystałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 9:23
Polecam Media-Markt Legnica.Zakupiłem lodówkę na raty.Przewóz z wniesieniem na 4 piętro 79 zł (w Bolesławcu nie ma szans).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 sierpnia 2016r. o 19:39
Nie bierz na raty , zrób dziecko i kup za 500+ :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~genius niezalogowany
1 września 2016r. o 10:38
~ napisał(a): Nie bierz na raty , zrób dziecko i kup za 500+ :P


raczej minimum dwoje dzieci bo za jedno nie płacą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.