Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaki sport dla dziecka

4596
#becia73 nieaktywny
4 września 2016r. o 8:14
Chcę zapisać 6 letniego chłopca na jakieś zajęcia sportowe w B-cu, nie koniecznie na piłkę polecicie coś ciekawego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
4 września 2016r. o 9:07
becia73 napisał(a): Chcę zapisać 6 letniego chłopca na jakieś zajęcia sportowe w B-cu, nie koniecznie na piłkę polecicie coś ciekawego?
zostaw go w spokoju i sama się zapisz może zmądrzejesz albo schudniesz :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14316
#recbi nieaktywny
4 września 2016r. o 9:51
http://topboleslawiec.pl/sekcja.php
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
4 września 2016r. o 12:45
~klucznick napisał(a):
becia73 napisał(a): Chcę zapisać 6 letniego chłopca na jakieś zajęcia sportowe w B-cu, nie koniecznie na piłkę polecicie coś ciekawego?
zostaw go w spokoju i sama się zapisz może zmądrzejesz albo schudniesz :P


Dobrze by było żebyś ty zmądrzał, a może już za późno?
Dziecko jest pełne energii i samo chce!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 września 2016r. o 14:05
nie przejmuj sie wpisem jakiegos ...a. koles jest zakompleksiony i pisze głupoty a już z niego rodzice się śmieją.
Zapisz dziecko na pływanie...POLECAM !!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
4 września 2016r. o 14:26
~ napisał(a): nie przejmuj sie wpisem jakiegos ...a. koles jest zakompleksiony i pisze głupoty a już z niego rodzice się śmieją.
Zapisz dziecko na pływanie...POLECAM !!!
ty baranino czytasz uważnie posty i rozumiesz co czytasz?bo po twoim wpisie twierdzę że nie.nie było określenia w pierwszym poście,a twoje wypociny niczego nie wnoszą, :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 września 2016r. o 14:44
~klucznick napisał(a): zostaw go w spokoju i sama się zapisz może zmądrzejesz albo schudniesz :P


Ty pewnie schudłeś bo nie zauważyłem , żebyś zmądrzał! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
4 września 2016r. o 15:38
Może jakieś sztuki walki?[img=1472996330_has5vmk.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza