Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prawie pewne: Donald Trump prezydentem USA
3004
#masi nieaktywny
9 listopada 2016r. o 18:50
Teraz to pojechałeś po bandzie :)
Ostatnio byłem w Niemczech to porażka, dotyczy kierowców z Polski, Słowenii i Czech, buractwo i tyle. Nie potrafią ocenić prędkości pojazdu, który ich dochodzi, wyprzedza..., brak w ogóle wyobraźni i dystansu. Wyprzedzanie pod górę na porządku dziennym, 0,5km/h jadą szybciej i ładują się na lewy pas w najmniej oczekiwanym momencie... Powinny być z tego powodu bardzo wysokie mandaty, bo niestety narażają przez swoją głupotę innych użytkowników danej trasy.

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
9 listopada 2016r. o 18:57
http://wyszlo.com/dlaczego-ludzie-juz-nie-wierza-w-medialne-prognozy/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomeek niezalogowany
9 listopada 2016r. o 19:07
Mi.rko nie rozsmieszaj ludzi i nie ośmieszaj sie. Pisząc ze lepiej jeździ ci się wśród tirowców może świadczyć o tym że albo nie masz prawka, albo poprostu jeździć nie umiesz i pojęcia o jeździe nie masz jak i twoi kumple z tirów. Przejedź się z kimś kto ma prawko do Wrocławia A4 i może ktoś ci wyjaśni albo sam zobaczysz jak jeżdżą barany w ciężarówkach... Nie chce mi sie rozpisywać. Każdy kto jest normalny i ma trochę rozumu i wyobraźni widzi że połowę tych pseudokierowców powinno się pozamykać albo wysłać do kamieniołomów, dlatego że narażają życie i zdrowie innych użytkowników drogi. Nie mówiąc juz o niszczeniu i blokowaniu dróg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
9 listopada 2016r. o 19:23
Miałem parę razy taka sytuację , jak i też inne np.na autostradzie gdzie lece np.130-140 ,a tu mi ktos się zestawem pakuje na lewy... :]
Nie wrzucam wszystkich do jednego wora, bo sa ludzie w ciężarówkach ,którzy szanuja innych,swoje życie i w ogóle kulturka jak najbardziej ;) ;)

&feature=youtu.be&t=29s

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2016r. o 19:27
~Tomeek napisał(a): Mi.rko nie rozsmieszaj ludzi i nie ośmieszaj sie. Pisząc ze lepiej jeździ ci się wśród tirowców może świadczyć o tym że albo nie masz prawka, albo poprostu jeździć nie umiesz i pojęcia o jeździe nie masz jak i twoi kumple z tirów. Przejedź się z kimś kto ma prawko do Wrocławia A4 i może ktoś ci wyjaśni albo sam zobaczysz jak jeżdżą barany w ciężarówkach... Nie chce mi sie rozpisywać. Każdy kto jest normalny i ma trochę rozumu i wyobraźni widzi że połowę tych pseudokierowców powinno się pozamykać albo wysłać do kamieniołomów, dlatego że narażają życie i zdrowie innych użytkowników drogi. Nie mówiąc juz o niszczeniu i blokowaniu dróg.
Tomek,nie masz zielonego pojęcia o tej pracy i dlaczego ci kierowcy tak jeżdżą.Bo ładunki terminowe,bo ograniczony czas pracy,bo należy dojechać w określonym czasie,do określonego parkingu,bo za przekroczony czas jazdy kary ,bo za niedostarczenie ładunku w określonym czasie-kary.Rozumiesz teraz,dlaczego tak jadą?Bądżmy wyrozumiali dla nich,bo ciężko pracują i fizycznie i głową.Ja jestem.Im się bardziej śpieszy,jak każdemu z nas,a ciężarówka,to nie samochód osobowy.I nie obrażaj nikogo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 listopada 2016r. o 19:29
~Połykaczka kijanek napisał(a): http://wyszlo.com/dlaczego-ludzie-juz-nie-wierza-w-medialne-prognozy/


:D A jednak :D I chwała Stwórcy :D

Jeśli miałbym być prorokiem , to widzę to tak : Putler z Trumpem się dogada , żydowski eksabisch .. Ment z Weel Streed straci panowanie nad fiducjarną kasą i być może przestaniemy być niewolnikami Systemu . Taką mam przynajmniej nadzieję. Oczywiście wiadomo , że nadzieja matką głupich :D

Pytanko Połykaczu . Jak słusznie zauważali na dniach Bolecnauci , że sądarzownie , czy sądażownie ... paszoł won z ortografią ... ichne i nasze są w gruncie rzeczy takie same. Czy nie sądzisz , że ścierwomedia osiągnęły apogeum ? :)

Nota bene , mój Autorytet dr Jaśkowski , twierdzi , że korporacjonizm ścierwomedialny to nie tylko RMF FM , ale również RTL i cała reszta niemieckich rozgłośni pod komendą CIA :)

Jest nadzieja , że plany Illuminatich z miasta Ingolstchat w kwestii Trzeciej Światowej legną w gruzach . Rzeczywistość kreowana jest przez intencje Dobrych Ludzi , obojga płci.

Twój ruch Połykaczu :) Lubię grać w szachy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
9 listopada 2016r. o 19:31
Hemi 130 jest ok, dotyczy naszych dróg czy w FR, po drugie też myślisz i bierzesz pod uwagę, że może wyskoczyć... Problem jest wtedy, kiedy zaczyna się na przykład wzniesienie, lecisz grubo ponad 200 a taki pajac wyjeźdża. Dlatego nigdy nie mam pewności i uważam, ale potrafią ostro w...ić :)

Zastosowana autokorekta


<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
9 listopada 2016r. o 20:08
Media nie osiągnęły apogeum. Jeżeli prezydent USA faktycznie ma wpływ na CIA to media się w 2017 roku odmienią i będzie jak za Busha np. że muzułmanie są źli i to będzie problem Niemiec i Francji że rządzi Trump.
A jeżeli to CIA rządzi prezydentem to będzie po staremu.

Dzisiaj oglądnąłem wiadomości po X latach bo byłem ciekawy co tam w tych wyborach.
W TV dalej cymbałki twierdzą że USA już nas nie kocha i trzeba zażegnać podziały w UE.
Ale jakie my mamy podziały w UE między Polską a Niemcami i Francją?
Tylko ten podział w kwestii uchodźców, i jeżeli mamy media Niemieckie to dalej będą nam ich wciskać za wszelką cenę i apogeum jeszcze nie jest osiągnięte.
Będą straszyli Rosją aby cel sojuszniczy i wiernopoddańczy był ukierunkowany na kalifaty zachodnie.

I jeszcze coś zobaczyłem ciekawego w wiadomościach, co też pozwala sądzić że apogeum i rozsądku w TV jeszcze nie zobaczymy.
Ktoś z PO komentował wybory a tam napisane PLATFORMA OBYWATELSKA 2.0 :D
Mamy już nową stabilną wersję programu/systemu. Tamta Platforma była wersją beta z błędami ale błędy już poprawiono i można zagłosować i dać im szansę :)

A "ludzie" nie osiągnęli apogeum zrozumienia bo dalej jedzą wieprzowinę i wersję stabilne 2.0 na nich czekają aby ich uszczęśliwić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego