Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prawie pewne: Donald Trump prezydentem USA
~ja niezalogowany
10 listopada 2016r. o 10:49
Czy wygrana Donalda Trampa to koniec demokracji czy tylko jej porażka. Czy na tym polega demokracja że każdy może być przywódcą-nawet ty. Czy demokracja - jest wtedy kiedy masz kasę.
Koszt kampanii Trampa-800 mln zaś Clinton 1,4 mld dolarów USA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
10 listopada 2016r. o 11:29
Demokracja kończy się tam gdzie ludzie wybierają wg. własnego uznania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
10 listopada 2016r. o 12:20
Trump jeszcze nie wygrał. Ludzie nadali swoim elektorom kierunek głosowania w grudniu, bo w grudniu elektorzy zagłosują na nowego prezydenta.
Elektor nie ma przymusu posłuchać ludzi i zagłosować na Trumpa tylko to jest taki zwyczaj że ich ma posłuchać. Konstytucja nic nie nakazuje elektorowi i może wybrać "mniejsze zło" i dostanie małą karę finansową za nie posłuchania ludu.
A "mniejszym złem" zajmą się już media i powiedzą że elektor zrobił dobrze bo to dla dobra ojczyzny.

Chciałbym aby tak się stało bo to by pokazało prawdziwą demokrację w USA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
10 listopada 2016r. o 12:38
Ameryka to nie Eurosocjalizm. Ci elektorzy wiedzą co to sprzeciwić się ludziom. Nie mieszkają w Waszyngtonie lecz u siebie w stanach.
Warto też posłuchać mądrych tego świata i znać odpowiedź dlaczego Tramp wygrał.
http://vod.gazetapolska.pl/14242-dlatego-wygral-trump-ale-wyborcza-tego-nie-rozumie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
10 listopada 2016r. o 12:48
Biedna ta demokracja kiedy wszyscy jej przedstawiciele wyjeżdżają do Kanady

niedawno PO też straszyli wyjazdem w tamtym kierunku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 listopada 2016r. o 17:27

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Katol niezalogowany
10 listopada 2016r. o 18:53
A ja nie zazdroszcze Amerykanom - prawde mowiac w tych wyborach nie bylo kogo wybrac. Zreszta patrzac na nasze wybory to od kilku lat jestesmy w tej samej czarnej d...
PS. Zamiast klocic sie pomyslmy jaki wplyw na nasze miasto bedzie mial ten wynik wyborow ? Czy US Army bedzie stacjonowac w B-cu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2016r. o 19:18
Po prostu w USA tak jak i w Polsce ludzie wygrali z lewicą. Lewica tego ludziom nie daruje i już coraz wyraźniej widać że ma ochotę na "ulepszenie" demokracji, tak żeby mogł wybierać faszystów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego