Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Donald Tusk wybrany na kolejną kadencję
~~Bolczyk niezalogowany
17 marca 2017r. o 16:56
~~daniel napisał(a): Wypowiedzi antypisowskie to opinie najbardziej patriotyczne.
Ta popieprzona sekta wcześniej czy później dostanie od Polaków kopa w dupę ale syf po niej będzie trzeba sprzątać latami.


to co się martwisz ? Masz zajęcie do emerytury . PO-wcy dobrze Ci zapłacą za sprzątanie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 marca 2017r. o 17:39
Jeszcze tego frajera pokazujecie , te zakłamaną fałszywą gębę. Tuskowi to z fałszu złodziejstwa i obłudy zmienił się grymas twarzy. Pamiętam go sprzed lat nie wyglądał tak paskudnie w tych ślepiach. Wężowe fałszywe ślepska . Co on tam robi , taka kukła do przewalania z prawo na lewo gówno ma do powiedzenia Pseudo prezydent nazistowskiej UE . Cała ta banda Brukselskich pasożytów ma korzenie nazistowskie . Rzygać się chce , dobrze w zasadzie ze tam siedzi niech tu nie wraca ten oszust!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
95
#poliusz nieaktywny
17 marca 2017r. o 17:55
~~Pecik napisał(a): Poliszynela niczego nie wnoszą do dyskusji i sam lajnem obrzucasz i inwektywami. Może zaproponuj coś konkretnego a nie fanzol o rydzyku. Naprawdę myślisz że anty POwcy słuchają Rydzyka ? Sam sobie odpowiedz , ale coś mi się wydaje że myślisz stereotypami narzucanymi w TVNiem i Lisweeku

Już pisałem ze nie jestem niczyim zwolennikiem i nie będę ,ale widzę co się dzieje w Polsce od 1989, każda ekipa robiła przekręty ale to co robi PiS to już nie do opisania. Chcesz przykłady z najbliższych tygodni. doświadczeni żołnierze odchodzą z armii,ciągnące sie i niekończące przetargi na sprzęt dla wojska, kłamstwa rozsiewane przez Macierewicza i spółkę o Smoleńsku ustawa Szyszki, Zamrożona kwota wolna i limity ulg w PIT oraz utrzymanie wyższych stawek VAT, cofniecie refundacji na wiele leków w tym na leki na choroby genetyczne,kłamliwe wiadomości w TVP i radiu dążenie do całkowitej izolacji na arenie międzynarodowej i wiele innych.Sorry ale takiego bagna nie zrobiło ani SLD,ani PO ani inne rządzące partie. A tak kończąć pieniądze na 500+ w przyszłym roku się skończą i obowiązek ostanie przerzucony na gminy. Więć żyjcie sobie dalej w matrixie.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bogardt niezalogowany
17 marca 2017r. o 18:36
Jeśli na najbliższym unijnym szczycie Polskę reprezentować będzie premier Schetyna,to spotka króla UE.O zgrozo!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 marca 2017r. o 20:14
poliusz napisał(a):
~~Pecik napisał(a): Poliszynela niczego nie wnoszą do dyskusji i sam lajnem obrzucasz i inwektywami. Może zaproponuj coś konkretnego a nie fanzol o rydzyku. Naprawdę myślisz że anty POwcy słuchają Rydzyka ? Sam sobie odpowiedz , ale coś mi się wydaje że myślisz stereotypami narzucanymi w TVNiem i Lisweeku

Już pisałem ze nie jestem niczyim zwolennikiem i nie będę ,ale widzę co się dzieje w Polsce od 1989, każda ekipa robiła przekręty ale to co robi PiS to już nie do opisania. Chcesz przykłady z najbliższych tygodni. doświadczeni żołnierze odchodzą z armii,ciągnące sie i niekończące przetargi na sprzęt dla wojska, kłamstwa rozsiewane przez Macierewicza i spółkę o Smoleńsku ustawa Szyszki, Zamrożona kwota wolna i limity ulg w PIT oraz utrzymanie wyższych stawek VAT, cofniecie refundacji na wiele leków w tym na leki na choroby genetyczne,kłamliwe wiadomości w TVP i radiu dążenie do całkowitej izolacji na arenie międzynarodowej i wiele innych.Sorry ale takiego bagna nie zrobiło ani SLD,ani PO ani inne rządzące partie. A tak kończąć pieniądze na 500+ w przyszłym roku się skończą i obowiązek ostanie przerzucony na gminy. Więć żyjcie sobie dalej w matrixie.Pozdrawiam

i ja z tego jestem dumny , na to właśnie głosowałem. A ty sobie poczekaj 2,5 roku do wyborów , będzie ci lepiej.Oby nie. Pis na następną kadencję i do przodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@ niezalogowany
17 marca 2017r. o 20:23
~~ napisał(a):
poliusz napisał(a):
~~Pecik napisał(a): Poliszynela niczego nie wnoszą do dyskusji i sam lajnem obrzucasz i inwektywami. Może zaproponuj coś konkretnego a nie fanzol o rydzyku. Naprawdę myślisz że anty POwcy słuchają Rydzyka ? Sam sobie odpowiedz , ale coś mi się wydaje że myślisz stereotypami narzucanymi w TVNiem i Lisweeku

Już pisałem ze nie jestem niczyim zwolennikiem i nie będę ,ale widzę co się dzieje w Polsce od 1989, każda ekipa robiła przekręty ale to co robi PiS to już nie do opisania. Chcesz przykłady z najbliższych tygodni. doświadczeni żołnierze odchodzą z armii,ciągnące sie i niekończące przetargi na sprzęt dla wojska, kłamstwa rozsiewane przez Macierewicza i spółkę o Smoleńsku ustawa Szyszki, Zamrożona kwota wolna i limity ulg w PIT oraz utrzymanie wyższych stawek VAT, cofniecie refundacji na wiele leków w tym na leki na choroby genetyczne,kłamliwe wiadomości w TVP i radiu dążenie do całkowitej izolacji na arenie międzynarodowej i wiele innych.Sorry ale takiego bagna nie zrobiło ani SLD,ani PO ani inne rządzące partie. A tak kończąć pieniądze na 500+ w przyszłym roku się skończą i obowiązek ostanie przerzucony na gminy. Więć żyjcie sobie dalej w matrixie.Pozdrawiam

i ja z tego jestem dumny , na to właśnie głosowałem. A ty sobie poczekaj 2,5 roku do wyborów , będzie ci lepiej.Oby nie. Pis na następną kadencję i do przodu.


Z tego jesteś dumny?? Mam pewnośc graniczącą z przekonaniem , że raczej durny! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
95
#poliusz nieaktywny
17 marca 2017r. o 20:34
Będziesz dumny jak skończy sie kasa z 500+ i trzeba będzie pujść do pracy. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 marca 2017r. o 21:09
poliusz napisał(a): Będziesz dumny jak skończy sie kasa z 500+ i trzeba będzie pujść do pracy. :P

"pujść" dobry jesteś, typowy wyborca PO :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego