Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Donald Tusk wybrany na kolejną kadencję
~~Poliusz niezalogowany
18 marca 2017r. o 19:54
~~Amazing napisał(a): Poliuszu jak obalusz PIS to władze przejmie PO a tego nie zniosę. Jestem skrajnym prawicowcem ale wolę już PiS niż tych sprzedawczykow i aferzystow

Ja nie mam zamiaru obalać ani PiSu ani innych ,niech tylko zaczną szanować ludzi,a nie dzielą Polaków na lepszy i gorszy sort, zawłaszczają wszystko co możliwe,teraz chcą się wziąć za sądy, obiecali że będą słuchać obywateli a w ważnych sprawach będą przeprowadzone referenda( masz przykład na przykładzie szkolnictwa,metroplii warszawskiej) , chcą decydować o możliwości przeprowadzenia aborcji nawet jak ku temu będą uzasadnione przesłanki,in vitro,cyrk z refundacją leków,wypadki kolumn rządowych i zamiatanie tego pod dywan, totalne kompromitowanie Polski na arenie międzynarodowej,że nawet Orban nie poparł tej szopki w wykonaniu rządu PiS, kolesiostwo w największych spółkach skarbu państwa, degradacja zdolności bojowych armii,mało,dziwisz się że ludziom to się nie podoba?,nie jestem fanem PO,ale jak szkodzili to nie robili tego w tak obcesowy sposób. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~SŁYCHAĆ WYCIE TO ZNAKOMICIE niezalogowany
19 marca 2017r. o 7:00
77 lat temu zaatakowali nas o świcie. O reparacjach wojennych cisza. Podbijają: Kauflandami, Lidlami, Aldimi, prasa 98%, portalami, etc. Te weszki trzeba strzepac!
Merkel znowu chciała zainstalować swojego agenta w Unii polskimi rękoma. A tu ... figa!
Dobrze potraktowana przez Trampka. Czyli z buta!
Tak toczno , prawilna - wg. "klasyka".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 marca 2017r. o 9:41
Może trzeba umiejętnie z Nimi rozmawiać a nie stawać okoniem bo Kaczor ma osobiste animozje. Dzisiejsze pokolenie jest ciałkiem inne,w latach 30 był Adolf i narobił bagna ,teraz w Polsce mamy Kaczora który podobnie się zachowuje, tylko jest drobna różnica Adoolf miał armię jedną z najlepszych na świecie w tamtym czasie i gdyby nie jego pazernośc niewiadomo jakby to się skończyło,akaczka to ma co najwyżej teraz procę . Dzięki Bogu Adolf poległ i niech historia o nim zapomnie bo nie zasługuje na to aby nawet o nim wspominano.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Osobiste anim.umiejetnie dogadac/?/! niezalogowany
19 marca 2017r. o 12:30
O czym Ty piszesz?
Jesteś ignorantem czy masz zadanie do wykonania na tym portalu?
Reparacje wojenne dla Naszego Kraju w wysokości 1.300 mld dolarów muszą wypłacić. Za obronę NATO nie płacą.
Tacy są Niemcy! Zły to naród.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
19 marca 2017r. o 12:45
~~Osobiste anim.umiejetnie dogadac/?/! napisał(a): O czym Ty piszesz?
Jesteś ignorantem czy masz zadanie do wykonania na tym portalu?
Reparacje wojenne dla Naszego Kraju w wysokości 1.300 mld dolarów muszą wypłacić. Za obronę NATO nie płacą.
Tacy są Niemcy! Zły to naród.


nie pitol
1. po upadku muru podpisali z kohlem umowe, zadnych odszkodowan, uznanie granic
1. skad wycisnales ten 1,3mld, za samych polakow po 1mil. to policz ile by wyszlo

nie bedzie zadnych wyplat, mozna sie starac indywidualnie o odszkodowania

scierwomedia juz nie tylko mozg ci zzarly ale i na watrobe ci sie rzuca, jak ty na niemcow, ani nie ma juz winnych ani nie ma juz ofiar. lepiej zyc w zgodzie niz walczyc z wiatrakami bo z niemcami nie jestesmy w stanie wygrac nawet w pilke. jak sie dajemy je..c to nie wina niemcow tylko nasza i naszych sprzedajnych rzadow.
pomysl lepiej jaki wybrac nastepny rzad aby byl w stanie nas wyprowadzic z tego bagna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: fobiaka niezalogowany
19 marca 2017r. o 13:04
W niczym nie masz racji.
Natomiast masz mentalność wylacznie "niewolnika", "folksdojcza" i tchorza. Bardzo mi przykro ale taka jest prawda.
Ignoranctwem "cuchniesz"!
Na garbik plecaczek i do szkoły. Dobrej, polskiej szkoły.
Masz wyraźne deficyty.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
19 marca 2017r. o 13:10
~~Do: fobiaka napisał(a): W niczym nie masz racji.
Natomiast masz mentalność wylacznie "niewolnika", "folksdojcza" i tchorza. Bardzo mi przykro ale taka jest prawda.
Ignoranctwem "cuchniesz"!
Na garbik plecaczek i do szkoły. Dobrej, polskiej szkoły.
Masz wyraźne deficyty.


nie musze miec racji bo z racji nie wyzyje i szczekac nie mam zamiaru bedac na lancuchu. najpierw trzeba sie urwac z lancucha unii i nato pozniej mozna sie wsciekac. twoja prawda to twoja, kazdy ma swoja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 marca 2017r. o 13:21
~~Poliusz napisał(a):
~~Amazing napisał(a): Poliuszu jak obalusz PIS to władze przejmie PO a tego nie zniosę. Jestem skrajnym prawicowcem ale wolę już PiS niż tych sprzedawczykow i aferzystow

Ja nie mam zamiaru obalać ani PiSu ani innych ,niech tylko zaczną szanować ludzi,a nie dzielą Polaków na lepszy i gorszy sort, zawłaszczają wszystko co możliwe,teraz chcą się wziąć za sądy, obiecali że będą słuchać obywateli a w ważnych sprawach będą przeprowadzone referenda( masz przykład na przykładzie szkolnictwa,metroplii warszawskiej) , chcą decydować o możliwości przeprowadzenia aborcji nawet jak ku temu będą uzasadnione przesłanki,in vitro,cyrk z refundacją leków,wypadki kolumn rządowych i zamiatanie tego pod dywan, totalne kompromitowanie Polski na arenie międzynarodowej,że nawet Orban nie poparł tej szopki w wykonaniu rządu PiS, kolesiostwo w największych spółkach skarbu państwa, degradacja zdolności bojowych armii,mało,dziwisz się że ludziom to się nie podoba?,nie jestem fanem PO,ale jak szkodzili to nie robili tego w tak obcesowy sposób. Pozdrawiam


Kolega chyba od wczoraj w Polsce. Popaprańce mają na sumieniu resztki sprywatyzowanej gospodarki narodowej na rzecz Czwartej Rzeszy. Jeśli to nie jest szkodnictwo , to co to qurwa jest ? To dlatego Ryży w ramach nagrody robi dzisiaj za prezia eurokołchozu , czyli Czwartej Rzeszy . Nawet mleczarnie zamienili nam na galerię handlową nie polskich , a chińskich produktów. Jakim trzeba być k...retynem , aby nie widzieć ... zła ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza