Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Ciemnogranatowy Nawłoć niezalogowany
11 października 2019r. o 13:42
~~Rdzawy Wawrzynek napisał(a): Po pierwsze to jestem przeciwnikiem PiS, więc prezes raczej twój!
Po drugie najbardziej typową cechą lewactwa jest szczucie i opluwanie i ciskanie obelg na przeciwników i brak jakiejkolwiek rzeczowej argumentacji w dyskusji!



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Cynia niezalogowany
11 października 2019r. o 13:48
OJOJOJOJ...
a mnie tu wielu posądza o ''mowę nienawiści'' ...hahahaha

OJOJOJ... a mnie się tu moderuje za kmiotki i gło.mby...hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Rozmaryn niezalogowany
11 października 2019r. o 14:00
~~Burawy Lilak napisał(a): Przyroda szyszce się teraz odwdzięczy - robaki już podchodzą !

Masz wspaniałe poczucie humoru. I wyczucie godne wielkiego Lecha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Wawrzynek niezalogowany
11 października 2019r. o 14:16
Do tego trzeba koniecznie dodać - jego poziom umysłowy i kulturalny!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 października 2019r. o 14:44
~~Biskupia Cynia napisał(a): m21
wreszcie się objawiłeś bo dotąd co ci pozostało po ''s'' byłeś w ''konspirze''
ale kiedy ja wklejałem przemówienie śp. Leppera ty jeszcze lizałeś buty zapewne Krzaklewskiemu :]
i co chciałeś mi udowodnić ?...że tamta ''władza'' maczając paluchy w ewentualnym zabójstwie Andrzeja była gorsza od tej ''ubecnej'' pod którymi ''opiekuńczymi '' skrzydełkami umierają aresztanci a jednocześnie świadkowie w aferach obecnej władzy ?

''wazelina''z ciebie ''pierwszej wody'' a jesteś za bardzo przesiąknięty ideologią która się nie sprawdziła a ciebie wystawiła do wiatru...
czyt.odstawiła od ''koryta''

kiedy ja byłem na spotkaniu w Forum ze śp. Andrzejem Lepperem zadałem dwa niewygodne pytania dawnemu prezydentowi Burniakowi ...
''niewygodne '' bo nie dostałem odpowiedzi ale pamiętam reakcję zarówno Andrzeja jak sali ...

więc odpuść sobie ''pouczanie '' mnie zarówno w tym temacie jak i nie wracaj do propagandówek wyblakłej ''s''

jak będziesz pisał prawdę o tym co i ciebie i mnie otacza na co dzień wtedy może w wolnej chwili popiszę z tobą ...
Pisałem tak jak Ty w konspiracji niby bystrzak a nie rozpoznałeś moich postów . Plucie na Solidarność i ludzi Solidarności to domena komuchów i ich synów , pluj dalej jak sprawia Tobie to przyjemność .


Dopisane 11.10.2019r. o godz. 14:44:

Z chwilą ogłoszenia wyników wyborów w 2015 roku skończyła się w Polsce demokracja . Co prawda wybory były demokratyczne ale nie wygrali PO z PSL , tylko szarańcza na którą zagłosowali ciemni ludzie szczególnie mieszkający po wschodniej stronie polski . Najwięksi " demokraci " politycy PO i Nowoczesnej wspierani przez PSL podjęli heroiczną walkę o powrót do władzy , nazwali siebie totalną opozycją która przy pomocy ulicy i zagranicy wróci do władzy , za długo było im czekać cztery lata . Pierwszym etapem walki był pucz w Sejmie , zamiast puczu zrobili cyrk , obrońcy demokracji wspólnie z alimenciarzem powołali KOD , wyszli na ulicę , niestety dla totalnych marsze były coraz mniej liczne , Wałęsa nie przybył z trzy milionową armią , Komorowski nie wziął pały jak obiecał i nie okładał nią tej szarańczy . Szef KOD Kijowski okazał się oszustem , projekt obalenia rządu przez próby wywołania burd ulicznych upadł . Została zagranica i manipulacja społeczeństwem przy pomocy przychylnych im mediów , jak włączyłem TVN i ich publicystykę zastanawiałem się gdzie ja mieszkam na Białorusi a może w Rosji , smutni i przygnębieni dziennikarze informowali i komentowali jaki to straszny wróg polski i Polaków jakieś państwo PiS stosując faszystowskie metody opanował nasz kraj , żona widząc strach w moich oczach przełączyła na TVP , tam dziennikarze uśmiechnięci nie wieszczą tragedii narodowej , dowiedziałem się że nie ma państwa PiS tylko Polska . Ostatecznie kapusie, targowiczanie z PO na czele z agentem SB Bonim i Lewandowskim tym od dzikiej prywatyzacji i wyprzedaży za bezcen majątku narodowego niewiele wskórali , jakiś Belg i Holender zaangażowali się mieszając się w polskie sprawy uwierzyli w brak demokracji i to że u nas odradza się faszyzm którego nie było . Wybór należy do tych co pójdą na wybory - oby jak najliczniej - czy chcemy rządu zapewne niedoskonałego ale w miarę możliwości poprawiającego byt społeczeństwa czy też ma wrócić to co było , rządu hipokrytów lub mieszaniny w postaci koalicji PO-KO , Lewicy i PSL .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Cynia niezalogowany
11 października 2019r. o 14:54
ja nie zwracam uwagi na to kto jak pisze i ile pisze więc po co mi to starasz się wyjaśnić?
jest tu ''dedektyw'' więc po co mam ...jej -chleb odbierać?
a czy ja ''pluję jadem'' to tylko tacy jak ty ''oceniają''w ten sposób ;)
ja nie potrzebuję ''ideologii'' jak ty ...jestem od niej wolny i dlatego piszę co myślę a nie to co wypada lub mi wtłoczono w głowę ...
dzisiaj ta twoja ''władzunia '' robi identycznie to samo co dawna ''komusza''
w szkołach uczą o ''wyklętych'' ale o Burych i Łupaszkach milczą ...
dzisiaj uczą o AK ale o GL milczą ... ty robisz to samo z ''s''

dlaczego nie piszesz jasno o tym co widzisz dookoła a o czym ci wspomniałem ?...bo wolisz milczeć a raczej przemilczeć ...

tacy jak ty w ten sposób , psują dzisiaj ten kraj ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarna Margerytka niezalogowany
11 października 2019r. o 15:14
~~Biskupia Cynia napisał(a): ja nie zwracam uwagi na to kto jak pisze i ile pisze więc po co mi to starasz się wyjaśnić?
jest tu ''dedektyw'' więc po co mam ...jej -chleb odbierać?
a czy ja ''pluję jadem'' to tylko tacy jak ty ''oceniają''w ten sposób ;)
ja nie potrzebuję ''ideologii'' jak ty ...jestem od niej wolny i dlatego piszę co myślę a nie to co wypada lub mi wtłoczono w głowę ...
dzisiaj ta twoja ''władzunia '' robi identycznie to samo co dawna ''komusza''
w szkołach uczą o ''wyklętych'' ale o Burych i Łupaszkach milczą ...
dzisiaj uczą o AK ale o GL milczą ... ty robisz to samo z ''s''

dlaczego nie piszesz jasno o tym co widzisz dookoła a o czym ci wspomniałem ?...bo wolisz milczeć a raczej przemilczeć ...

tacy jak ty w ten sposób , psują dzisiaj ten kraj ...
ale jemu dokopałeś tak trzymaj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowy Grujecznik niezalogowany
11 października 2019r. o 15:20
mną ''wiatr'' nie kołysze ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.