Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Biskupia Cynia niezalogowany
11 października 2019r. o 11:21
m21
wreszcie się objawiłeś bo dotąd co ci pozostało po ''s'' byłeś w ''konspirze''
ale kiedy ja wklejałem przemówienie śp. Leppera ty jeszcze lizałeś buty zapewne Krzaklewskiemu :]
i co chciałeś mi udowodnić ?...że tamta ''władza'' maczając paluchy w ewentualnym zabójstwie Andrzeja była gorsza od tej ''ubecnej'' pod którymi ''opiekuńczymi '' skrzydełkami umierają aresztanci a jednocześnie świadkowie w aferach obecnej władzy ?

''wazelina''z ciebie ''pierwszej wody'' a jesteś za bardzo przesiąknięty ideologią która się nie sprawdziła a ciebie wystawiła do wiatru...
czyt.odstawiła od ''koryta''

kiedy ja byłem na spotkaniu w Forum ze śp. Andrzejem Lepperem zadałem dwa niewygodne pytania dawnemu prezydentowi Burniakowi ...
''niewygodne '' bo nie dostałem odpowiedzi ale pamiętam reakcję zarówno Andrzeja jak sali ...

więc odpuść sobie ''pouczanie '' mnie zarówno w tym temacie jak i nie wracaj do propagandówek wyblakłej ''s''

jak będziesz pisał prawdę o tym co i ciebie i mnie otacza na co dzień wtedy może w wolnej chwili popiszę z tobą ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawy Lilak niezalogowany
11 października 2019r. o 12:10
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/studenci-smiali-nam-sie-w-twarz-jak-upada-najwieksza-polska-uczelnia-wojskowa/zvwg1tb


Rektor z pisowskiego politycznego nadania i jest dramat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Wawrzynek niezalogowany
11 października 2019r. o 12:34
~~Biskupia Cynia napisał(a):
tak dzisiaj nie rozlicza się banasi i szyszków za ich ''wałki''



Ty sobie Szyszką gęby nie wycieraj!
Nie było w kraju większego znawcy problemów leśnictwa i ochrony środowiska!
To że rozmaici nawiedzeni i poszczuci ignoranci i nieuki bez końca wieszali na nim ostatnie psy, nie oznacza, że można by mu coś złego zarzucić!
W przeciwieństwie do oszołomów z Greenpeace, Szyszko to profesjonalny ekolog!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Cynia niezalogowany
11 października 2019r. o 12:47
nie podniecaj się bo twoje jęki nie robią na mnie wrażenia:]
a szyszką i innymi pisowskimi oszołomami będę -jak to nazywasz- ''wycierał sobie gębę '' bo jak do tej pory wasz prezesina nie wycofał się ze słów o ''gorszym sorcie'' czy ''kanaliach''
min. to w pełni mnie uprawnia do tego bym o pisowcach pisał w podobnym tonie ...

a szyszko?...co z jego ''córką leśnika''?
opłakuje dotąd niedoszły przez przypadek ''etacik''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Wawrzynek niezalogowany
11 października 2019r. o 12:57
Po pierwsze to jestem przeciwnikiem PiS, więc prezes raczej twój!
Po drugie najbardziej typową cechą lewactwa jest szczucie i opluwanie i ciskanie obelg na przeciwników i brak jakiejkolwiek rzeczowej argumentacji w dyskusji!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Cynia niezalogowany
11 października 2019r. o 13:33
ależ ja wiem że jesteś przeciwnikiem pisu i nawet mnie to cieszy :)
to że jesteś za Konfederacją też ...
dla jasności - nie z przyczyn ideologicznych...;)powiem ci więcej ....podczas ostatniej debaty obok Zandberga nawet podobało mi się to co mówił Bosak ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawy Lilak niezalogowany
11 października 2019r. o 13:37
Przyroda szyszce się teraz odwdzięczy - robaki już podchodzą !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Cynia niezalogowany
11 października 2019r. o 13:41
a to zależy ...
niektóre rodzaje zaczynają ''działać '' w okolicach drugiego tygodnia ...;)
no chyba że założymy że chodzi o ''zemstę '' to wtedy te zapewne rozpoczęły ''działalność '' w drugim dniu ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza