Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Smolista Papryka niezalogowany
23 listopada 2019r. o 21:54
Jak widać zwolennicy PO jak nie mają argumentów to operuja wyzwiskami i wulgaryzmami. skąd my to znamy. Pan Sławomir N...n jeden z liderów PO takim słownictwem operuje to i przeszło na ich zwolenników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Jasnota niezalogowany
23 listopada 2019r. o 22:21
~~Smolista Papryka napisał(a): Nie poniżam się gościu do twojego poziomu i wyzwisk. Idż na targ i sam zobacz, że ci co mają duże dochody to mają kasy fiskalne, bo wiedzą, że nie da się już tak łatwo ukryć dochodów. Szkoda, że nie wiem kim jesteś, bo chętnie bym ci dał po pysku za te wyzwiska. Robisz dokładnie to co twoja sekta PO, wyzwiska, wyzwiska i jeszcze raz wyzwiska. Kto walczy z supermarketami, żeby płacili podatki? PiS walczy, a co PO i PSL robiło? Podniosło nam Vat z 23 na 24 %.

Śmieciu Ja ci mogę dać do pyska .Nie strasz bo się ze....sz Jeżeli chcesz się spotkać to powiedz gdzie i kiedy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Szachownica niezalogowany
23 listopada 2019r. o 22:47
niepotrzebnie się unosisz ...
ta ''papryka'' pierdzieli od rzeczy jak to ...y walczą o podatki od supermarketów

ustawa jest ale ''martwa'' bo KE zażądała jej zawieszenia a ...y to ''przyklepały''
do chwili obecnej nie została z tytułu podatku wypłacona ani złotówka ...

...y łgarstwa mają wpisane w życiorysy ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14677
#Orion nieaktywny
24 listopada 2019r. o 11:29
PiS zalicza spadki i wpadki.

Polityka zagraniczna w dużym dołku.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalinowykardynalska Laurowiśnia niezalogowany
24 listopada 2019r. o 13:23
Jak to szybko zostały zapomniane wpadki i upadki i kompromitacje PO i PSL, ale nie ma co się dziwić temy skoro większość mediow jest w rękach Niemców, którzy wspierają PO, bo chodzi o wzajemne interesiki, nie kraju tylko swoje i niemieckie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14677
#Orion nieaktywny
24 listopada 2019r. o 14:18
~~Kalinowykardynalska Laurowiśnia napisał(a): Jak to szybko zostały zapomniane wpadki i upadki i kompromitacje PO i PSL, .

Kto Ci powiedział, że wyborcy zapomnieli wpadki Tuska , Komorowskiego, Siemoniuka czy innych kolesi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 listopada 2019r. o 14:43
Orion napisał(a):
~~Kalinowykardynalska Laurowiśnia napisał(a): Jak to szybko zostały zapomniane wpadki i upadki i kompromitacje PO i PSL, .

Kto Ci powiedział, że wyborcy zapomnieli wpadki Tuska , Komorowskiego, Siemoniuka czy innych kolesi ?


Ja mu powiedziałem.

btw - kto to ten Siemoniuk?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Jasnota niezalogowany
24 listopada 2019r. o 20:38
Do czego doprowadziły rządy ...ów ,wszystkie Polskie Myśliwce MIG 29 zostały uziemione z powodu utraty licencji przez pilotów ,którzy przez ostatnie półtora roku nie prowadzili obowiązkowych szkoleń i lotów .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.